bugün

Avrupa aydınlanması sonucu yeni hukuk düzeninde suç kabul edilen ve lanetlenen bir gelenektir. Organize olarak kimsesiz çocuklara tecavüz ilk defa bugün olsaydı, fahişelik mesleği 18 yaşından sonra rıza ile tercih edilmiş bir meslek olurdu.

Hayat kadını olarak çalışanlara sorun bakalım ne zaman, kaç yaşında, kimin zoruyla ve ne şekilde başlamışlar fuhuşa?

Avrupa bu iğrenç geleneği çoktan çözmüş. Sıra doğu da ve bizlerde.

Hiç boşuna idam gelsin gibi naralar atmayın, çünkü hepimizin dedeleri aynı boku yemiş.
olayın nasıl patladığı ardından tecavüz edilen kızın bu olayı daha fazla karıştırmayın deyip mutlu bir hayatım var demeside kafa karıştırıcı neler oluyor neler.
Onbinlerce insan onlarca suç kaydıyla sokaklarda geziyor.
Bunu gören toplumun suça meyilli bireyleri başına bir şey gelmeyeceğini düşünerek çok daha rahat hareket ediyor.

iyi insanları da bu olaylara kahrolmaktan kanser edecekler.

Hepimizi öldürün de rahatlayın yeter amk.
Günahsız masum bir melekten ne istediniz, allahın sapık iğrenç mahlukları.

Ülkenin birçok yerinde buna benzer aşağılık ve insanlık dışı olayların yaşandığına eminim. Birçoğunun, Ya üzeri kapanıyor ya da, tehditle, şantajla mağdur kişi istismar edilmeye devam ediyor. Bu yavrumuz şükür ki, cesaret gösterip şikayette bulunmuş.

Umarım bu pislikler, en ağır cezayla cezalandırılır ve bir daha gün yüzü görmezler. Bana kalsa bizimle aynı havayı solumalarına dahi müsaade edilmemeli. Söyleyecek söz bulamıyorum. Olan 13 yaşındaki zavallı kıza oldu. Hayat boyu bu travmayla yaşayacak..
Normal şartlarda ölüm haberleri gelmesi gerekiyor yavaş yavaş.

Ama malum sağcılar ın bol bulunduğu ilçe olduğu için çoğunu kurtarırlar.
Ne diyeceğimi bilemiyorum. Feyyaz Yiğt gibi “duygularımı küfürsüz bedduasız ifade edemiyorum” durumundayım ki küfür eden biri dr değilim.Şeref haysiyet yoksunu mahluklar.
(bkz: #46994900)

Ayrıca sadece 13 sene önceki olay değil. Ayrıca Birkaç gün önce istanbul sultanbeyli'de yaşanan iğrenç felaket.
(bkz: #46993667)
13 yıl önceki bir şey.

O zamana bakalım en fazla topluca küfür edip kapatırdık.
Gücünüz zavallı masum bir kıza mı yetti karaktersizler?
sözün bittiği yer. umarım hepiniz sürünürsünüz ölene kadar.
Sonra kötü yola düşen kadınlar aşağılanır. Böyle oe'lerin olduğu toplumda bir çocuk bu şekilde düşürülüyor o kötü yola. Umarım hepsinin de kuşu ölür.
Edit; imla
Benim için Cezası ölümdür idam gelmeli.
istanbul'un demografik olarak göt deliklerinden biri olan bir ilçede gerçekleşen korkunç olay. idam gelmese bile böyle suçlara çok ağır bir yaptırım şart. hapis bu orospu çocuklarına ödül gibi.
Şeytan Anadolu topraklarını istila etmiş.
Yetiskin olmayan bireye Toplu tecavüz var. Toplu şantaj var. hürriyetinden yoksun kılma var. Psikolojik ve fiziksel şiddet var. Oyle bir olay ki yok yok. Bakalım suçlulara ne ceza verilecek? Suçlulardan kaçına ceza verilecek? Verilen cezalar ne kadar caydırıcı olacak?
Adalet sistemi yine büyük bir sınavla karşı karşıya.
oha ne! 28 ne lan. çok fazla.
(not: tecavüz o kadar normalleşti ki ona şaşıramıyorum.)
şerefsizler. allah bin belalarını versin diyorum.
Bu şahısların serbest bırakılması ülkedeki hukukun ne kadar sağlıksız bir şekilde işlediğin net göstergelerinden birini oluşturmaktadır. Bizim toplumun ahlaki yapısının güçlü olmadığı ise bu toplum içinde yaşayan herkes tarafından bilinir. Özellikle etik değerleri gelişmemiş, menfaatçi ve rasyonel düşüncenin gelişmediği varoş bölgelerinde bu tarz insanlık dışı davranışların görülmesi olağandır
Devlet başkanı olsam bunlara kızgın demir sokma yoluyla idam ettiririm.

Yaptığın o kadar güzel bir şeyse tadına sen de bak..

Bence adaletsiz bir durum yok.
islamı sil bu coğrafyadan, ahlaksızlık kalmaz,
Hadımın gerekliliği bir kez daha acı bir şekilde gözümüze sokulmuştur.
Böyle durumlarda önce hadım sonra idam işe yarar ama adalet sistemimiz sayesinde 13 yaşındaki mağdur çoçuk tutuklanmazsa iyi.
idam şart.
içeri 1 2 kişi girer geriye kalanları salarlar.
117.

insan yetişmiyor mu artık bu ülkede?

Gerçekten vicdan yok artık. Erkeklerin gücünü haksız yere kullanması çok tehlikeli.

Aslında insanoğlunun güçlü olduğu yönde haksız bir fiil gerçekleştirmesi çok tehlikeli.

Bu gidişi ancak anneler değiştirir.

Ent.