bugün

entry'ler (16)

eylem tok ve oğlu yakalandı

ATV motorunu emniyet şeridinde kontrol eden gruba çarpan ve bir kişinin ölümüne neden olan 17 yaşındaki sürücü ve eylem tok yakalanmış.

icardi nin wanda nara yı kıskanmaması

kadın porno sitesinde içerik üretiyor daha ne kadar geniş olabilir bir insan.

istanbul da yaşayan yazarlara soru

alın bunu alın istanbul'un adını çıkardı ipne her yerde ipne sapık her yerde sapık.

kürt kızlarının namuslu olduğu gerçeği

Evlendikten sonra bunu kendini avutma mesajı.

türkiye de kaç suriyeli var

2021 itibarıyla, Türkiye'de kayıtlı yaklaşık 3.7 milyon Suriyeli mülteci bulunmaktadır. Bunlar her gün çoğaldığını her sene 2 bayram olduğunu düşünüp bekarların evlenip geri geldiğini düşünürsek 10 milyona yakın mevcut

lamine parke

Lamine parke, genellikle odalarda, ofislerde veya ticari mekanlarda kullanılan, dayanıklı, estetik ve kolay bakımı yapılan bir zemin kaplama malzemesidir. Lamine parke, gerçek ahşap tabakaların preslenmiş ve yapıştırılmış çok katmanlı bir yapısıdır. Her bir tabaka, ahşap liflerinin farklı yönlere yönlendirilmesiyle birlikte, dayanıklılığı artırmak ve istikrarlı bir yapı oluşturmak için özel olarak işlenir.

Lamine parke çeşitleri 1 strip, 2 strip ve 3 strip olarak 3 modele ayrılmaktadır.Tek strip lamine parkeler plank olarak da geçer ve parke döşeme elemanında uzun yönünde tek parça parke görüntüsü olur. Tek strip parkelerin üst yüzeyi sadece tek bir parçadan oluştuğundan oldukça kaliteli bir görünüm sağlar.Lamine parke çeşitleri arasında en fazla tercih edilen 2 strip lamine parkelerdir. 2 strip lamine parkelerde, bir parke döşeme elemanında uzun yönünde iki parça parke görüntüsü olur. Düzenli ve estetik bir görünüm için ideal bir üründür.3 strip lamine parkeler ise döşeme elemanında uzun yönünde üç parça parke görüntüsü olur. Lamine parkeler arasında en uygun fiyatlı olan bu parke çeşitleri arasındadır.
Üstelik aşınma yaşanmadığı için lamine parkelerin yükseklik farkı oluşturması ya da zemininde çıkıntı gibi pürüzler meydana getirmesi mümkün değildir. Lamine parkeler ahşap desenlerinin en doğal ve güvenilir şekilde yansıtılabildiği çok özel tasarım ve kaplama araçlarıdır. (bkz: )https://www.lamineparke.net

motosiklet kazası

2 tekerli ölüm makinesi savunmasız korumasız sürücüler dikkat etmesinde fayda var.

nişanlı kalmanın saçma olması

artık bu benimdir ona göre demek gibi birşey.

aç karnına poğaça yemek

bi poğaçamız var onada bahane bulup aramıza girmeyin.

karadeniz bölgesinde yaşamak

temiz havanın verdiği rahatlıklamıdır bilinmez ama istemsizce sabahın 5'inde ayağa kaldıran oksijen çarpışması.

polar giyip işe gitmek ayıp mıdır

tişört giyip soğuk yiyip evde yatak döşek yatmaktan daha mantıklı gibi.

13 yaşındaki kıza tecavüz eden 28 kişi

olayın nasıl patladığı ardından tecavüz edilen kızın bu olayı daha fazla karıştırmayın deyip mutlu bir hayatım var demeside kafa karıştırıcı neler oluyor neler.

chat sitesi kurmak

chat sitesinde zaman kaybedene kadar instagram mircden daha hızlı olacağı kesin ama yinede sen bilirsin.

fenerbahçe

Fenerbahçe'de önümüzdeki haftalarda yapılacak başkanlık seçimi öncesi kulüp üyeleri, eski başkan Aziz Yıldırım'ın adaylığını koyması için imza toplamaya başladı. Yaşlı kurt artık klübün başına geçmeli ve çeki düzen verilmeli

migren ataklarında yapılması gerekenler

karanlığın ağrı kesicilerin hiç bir işe yaramadığı lanet bir ağrı sebebidir. Doktorum ilk etapta dilderal denen bir ilaç ile başlayıp iyi geldikten sonra bünye onada bağışıklık gösterdikten sonra onunda beş para etmemesi ardından 3 ay ara ile şakaklardan sinir blokajı yaptırmak şimdilik en güzeli diyebilirim. Anlık bu ağrıyı çeken ve ileri derece ise en yakın sağlık ocağı hastaneye başvurup sağ sol löpünüze ağrı kesici yaptırmanız mantıklı olacaktır.

18 yaşına giren herkese 20 bin euro destek

2023 ispanya seçimlerinde'de aynı vaat yolanda Diaz ablamızda söylemişti ancak yürürlüğe girmedi diye biliyorum.