bugün

sayın cumhurbaşkanımızın görüntülerini izlettiği sayın Sedef Kabaş konuşması sonrası bitme noktasına gelmiştir.
allah müddet verir ama asla ihmal etmez.
--spoiler--
allah müddet verir ama asla ihmal etmez.
--spoiler--

işiniz allah'a kaldı desene!

98 yaşında cumhuriyetimiz. Mili iradeye 20 yıllık bir müddet! ezber bozan cinsten.
Yandaş medya sağolsun. Gündem değiştirme taktiği çok nasıl olsa...
görsel
128 milyar nerede ?
bitmemiştir. görende zanneder ki mantıklı makul bir açıklama yapıldı ve tüm soru işaretleri ortadan kalktı. hayatınız goy goy üzerine anasını satayım. adamlar sırf turizm sezonunda gelecek dolarlar eurolar gitmesin diye hiçbir destek vermeden, hiçbir yardım yapmadan 18 gün afedersin mal gibi eve kapattı herkesi bunlar hala "hökümet bizi düşüniyir 128 milyar dolar duriyir süfer açıkladı reyiz" diye yalakalık derdine düşmüş. allah akıl fikir versin diyeceğim ama bu saatten sonra o da zor..

https://www.youtube.com/watch?v=u968n0GXoD0

alın bu da tıpa olsun. 3 sene önce o konuşmayı yaptım diyor tarihli belgeli anlatıyor ama bu ak çomarlar bunu da anlamaz. her gün yalanlarla algı çabaları ile ahlaksızlık ile biraz daha kendilerini rezil ediyor birileri. onlar utanmadığı için utanması da gene bize kalıyor..

https://www.youtube.com/watch?v=dXskKcL8aHY

o video da burada. youtube yayınlanma tarihi şubat 2018..
şüphesiz ki hakkarili abi50kuruslukgofretlernekadar bunu unutmadı ve de unutmaz.
Muhalefet partileri sağolsun her işi sulandırdıkları gibi bunu da sulandırdılar, ciddiyetsiz bir hal aldı.

Bulduğu her platforma 128 milyar dolar nerede eheheehe yazarak hesap sorduklarını sanıyorlar.
sedef kabaş hanımın videosunun tamamını izledim. hakkını vermek gerekirse verdiği eğitimin amacı algı oyunlarına karşı toplumu bilinçlendirmek. evet bu bir gerçek. başka bir gerçek ise; sedef hanım'ın gösterdiği algı yaratma tekniklerini kötü niyetli insanların farklı amaçlarla kullanabileceği.

bu noktada einstein'in şu sözünü hatırlatmak isterim,

"Ben atomu insanlığa hizmet etmek için parçaladım. Onlar bomba yapıp birbirlerini yok ettiler"
Bitmedi hesabını vereceksiniz.
Bitmedi sadece ahaber de yok.
yarına kalsa da yanına kalmaz kimsenin. sorumluları kimse tek tek hesabını verir bir gün.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar