bugün

şanlı cimbomun sezonu açacağı maçtır. haydi hayırlı olsun. şampiyonluğumuz daim olsun.
orasi hic belli olmaz.

supriz coming.
yaklaşık 1 hafta kadar süre kalan maçtır. transferler ne durumda, takım ne oynuyor belirsiz. ne olacak bu sene bilmiyorum gerçekten. bu takım nereye güveniyor?

lakin her şeye rağmen güvenimiz tam!
(bkz: fatih terim)
Kurayı çekenler ne niyetle çektiyse
Geçen sene malum 10 Saniye olayının olduğu ve psikolojik olarak galatasarayi bitiren maçlardan biri ilk maçımız olmuş

"Oy birliğiyle haysiyetsizsiniz"...
Her ne kadar belediye takımından devşirme olsa da, türk takımı olan gaziantep fk'yı desteklediğim maç.
3,5 üst biter.
gassaray rahat kazanır!

görsel
antebin hiç acımadan uzun menzilli boru döşeyeceği maçtır. evet hatta net ötesi...

görsel
galatasarayımın ligi galibiyetle açması beklenen maç.
gaziantep futbol kulübü'nün 2020-21 sezonu ilk maçı. deplasmanda alacağı ilk galibiyet, moralli başlamalarını sağlar. bu yıl için birkaç tane önemli transfer yaptılar. takım kimyasıyla hemen uyuşmaları beklenemez ama beklentileri karşılarlarsa galibiyet almaları işten bile değil. rakibinde önemli eksiklikler var, orta sahaları yok, kale yok, bekler vasat altı, hucum vasat altı. bence gaziantep akıllı oynarsa handikap bile yapabilir. yapar demiyorum, yapabilir diyorum. akşam izleyip göreceğiz.
Gaziantep fk zorlanmaz.
Gaziantep in koyup geçecegi maç.
Nerede kalmıştık
https://twitter.com/vatsk...tatus/1304525756710760448
Cimbom silker.

Antep çingeneleri akıllı olsun akıllı!
ilk yarısı 3-0 tamamlanan maç. Galatasaray şiir gibi top oynuyor. izlerken keyiften yerimde duramıyorum o derece. Sonuç ne olursa olsun, böyle bir futbol izlettiğin için teşekkürler cimbom.

Lan o değil de günahım kadar sevmediğim belhanda ilk yarının en iyilerinden hakkını verelim.
Karşısında rakip olmayan Galatasaray antrenman yapıyor. Hayırlı işler. Evet.
galatasarayımın maç öncesinde de dediğim gibi, net bir 3 puanla sezonu açtığı karşılaşma olmuştur. hayırlara vesile olsun, şampiyonluğumuz daim olsun.
Canavar gibi top oynadık hücumda maaşallah...inşallah böyle devam eder.
Gs net bir futbolla kazandı. Gaziantep iyi takim ama oturmamış, zamana ihtiyaçları var.
Antepi çerez niyetine yediğimiz maç.
Bayern, liverpool gibi takımları yenmek yakışır şanlı Galatasaray'a.
Penaltı penaltı değildi. Tartışmak yersiz. Ama galatasaray hakemle kazandı diyen algici yavsaklara da geçit yok.

Galatasaray söke söke kazandı. Sabaha kadar 10 maç oynansa 10 maçı da gs farklı kazanırdı ki bu akşamki maç 6-1 falan bitmesi gereken bir maçtı. Son vuruşlar iyi olmadı.

Kısaca galatasaray koyar geçer. Öyle bakar kalırsınız..
galatasaray'ın, şampiyonluğa oynayan takım nasıldır? nasıl performans gösterir? golcüsü kimdir? ne tarz goller atar? orta saha oyuncuları nasıl paslaşır? gibi suallerin cevabını verdiği maçtır.

6-0 bitecek maç 3-1 bitmiştir.
Şu pozisyona penaltı değil diyenler de ne bileyim gözlük filan taksınlar.

ilk yarı sürklase ettik, iyi bir başlangıç oldu.

El tigre geri döndü.
gaziantep zorlanmaz diyenlerin müsait yerlerinde patladığı maç olmuştur.