bugün

paramount pictures 100. yılının şerefine 116 adet hollywood ünlüsünü toplayıp çektirdiği fotoğraftır. ayrıca videosu da vardır. üzülerek söylüyorum ki sağ üst köşede bir adet cıvık ergen irisi bulunmaktadır.*

görsel

hd videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=LW-X__R2QNY
şahsen beni izmirden heyecanlandırmış fotoğraftır...

şu an dünyada var olan en baba, en daşşaklı, en süffer yıldızların aynı karede buluşmasıdır..

kimler yok ki abi; rober de niro, bradd pitt, steven spielberg, nick nolte, jery lewis ve tabiiiii justine bieber..

not: üstte merdivende bi abla var..ben ilk kez gördüm yakıyor.

(bkz: julianne hough)

http://www.vanityfair.com...s-100th-anniversary-photo
charlize theron'un o kalabalıkta dahi direkt "ben burdayım" dediği kare.
(bkz: justin bieber)
ilk bakışta justin bieber'ın göze çarptığı fotograf karesi.
güzel bir çalışma. jack nicholson ile justin bieber in aynı karede olması garip geldi.
al pacino'nun olmayıp justin bieberın olması fotoğrafın tüm anlam ve önemini kaçırmıştır.
tom hanks, al pacino, jodie foster... bunlar fotoğrafa bakıpta göremediğim ve aklıma gelen ilk isimler. tamam herkes olacak diye bir şey yok da bieber dolmasının ne işi var lan bu fotoğrafta.
güzel fotoğraftır. yanlış bir hata yapmışlardır. sayıyı 115te bırakıp malum veleti oraya koymuyacaklardı.
bruce willis, tom hanks, daniel day lewis, al pacino, akasya durağı,mahsun kırmızıgül..nerede lan bunlar?
pezevenkler yine üçgen yapmış dedirtendir.
justin biber'in holywood'da ne başarısı var dediğim fotoğraf karesi.
yönetmenlerinde içinde bulunduğu fotoğraftır.
en sağ en altta oturan filozof david lynch ya lan.
ilk gözüme çarpanlar martin scorsese david lynch sean penn don cheadle simon pegg olmuş kirk douglas tanınmaz hale geldiğinden tanıyamadım.
brad, al pacinoy j.deep niye yok onlar yoksa benim için bu fotonun hiçbir değeri yoktur he bir de mel gibson yok.
oraya justin bibır'ı koyan zihniyetin... edecek küfür bulanıyorum yemin ediyorum. ne güzel toplamışınız adamları, tamam eksikler var, mutlaka olacak zaten. ama c.lloyd da var ne güzel, keza s. glenn, bunlar geri planda kalmış mükemmel oyuncular. bak j. moore bütün asaletiyle orada. oradan sağa doğru kayıyoruz kimler yok ki. son sütundayız aşağıda d.lynch ve saçları, üstünde j.l. curtis allah allah nidaları başlıyor, a. banderas, demi moore vee robert dow... o da ne aq; justin biber, haysiyetsiz şerefsiz.