bugün

Başlığı bile açılmamış maç. O kadar kimsenin sikinde değil. Bak sen açtın diyecekler için şunu söyleyeyim, her Fenerbahçe maçında başlığımıza koştuğunuz için yazıyorum bunu. Kendi takımınızın maç başlığı açılmamış, ama ne zaman Fenerbahçe maçı olsa oraya damlıyorsunuz.

Maça gelecek olursak, kasımpaşa'ya kırmızı çıkar, ya da gassaray penaltı kazanır. Her ikisi birden de olabilir. Belki kasımpaşa'ya 2 kırmızı çıkabilir ya da gassaray 2 penaltı da kullanabilir, maçın gidişatına göre jokerlerini kullanırlar. Bakalım gassaray bu sefer 86.dakikaya önde girecek mi göreceğiz. Her maç son dakika bal golleriyle kazandılar, 5 maçta 4 gol anca atabildiler. Bok gibi oynasalar da gassraya kazandırtırlar bu maçı.
vurduğun gol olsun ksaımpaşa.
Nelsson- emin tandemi oynar gibi geliyor.
4 gol rahat çıkar.
--spoiler--

başlığı bile açılmamış maç. o kadar kimsenin sikinde değil. bak sen açtın diyecekler için şunu söyleyeyim, her fenerbahçe maçında başlığımıza koştuğunuz için yazıyorum bunu.

--spoiler--

Ya güzel kardeşim açılan başlığa yazmakla başlığı açmak arasında fark var ama. Sen de sürekli aynı şeyi yapıyorsun aynı bahaneyi sunuyorsun. Güldürme bir zahmet. De ki gs bu kadroyla ne yapacak merak ediyorum ondan açtım konu kapansın.
gesenin hakem, mhk, var, fenerasyon falan ne var ne yok üst üste koyacağı maç. bu açık bir şeydir.
kim iyi oynarsa onun hakkı olsun.
Koyup geçeceğimiz için başlık açmaya tenezzül bile etmiyoruz.
Yine şuursuz ve şımarık fenerbahçe ve beşiktaş fanatiklerinin, donuzumda olduğu için ikisinden biridir diye düşünüyorum, Galatasaray ‘a saldırmak için kullandığı maç. 17 mayıs 2000’de gerçek rekabetin bittiğini bildikleri için o zamandan beri bu şuursuz ve şımarık fanatikler Galatasaray ‘a saldırmak için elinden geleni yapıyor.
Siz bizim galatasaray sevdamız bitti mi sandınız ? Küme düşsek de galatasaray, şampiyon olsak da galatasaray aşktır ! Siz anlayamıyorsunuz işte !
--spoiler--

de ki gs bu kadroyla ne yapacak merak ediyorum ondan açtım konu kapansın.

--spoiler--

isim yapmış ama mental olarak bitmiş, uzun zamandır futbol oynamayan yeni transferlerinizi inanın merak etmiyoruz. Zaten 3 Türk oymatmak zorundasın. Kadroyu nasıl oturtacağınız meçhul. Okan bu kadroyu idare edemez, çapı ona yetmez, daha taze hoca. Gs'yi zor günler bekliyor yine.
Aslolan yine salavat zinciri başlatmış. Olum bırak şu trollüğü evinin hanımı ol, çoluk çocuğa karış.
--spoiler--

isim yapmış ama mental olarak bitmiş, uzun zamandır futbol oynamayan yeni transferlerinizi inanın merak etmiyoruz.

--spoiler--

Güzel kardeşim şu sözlükte bir oyuncunun fiziksel, mental ve yetenek özellikleriyle ilgili en son konuşacak yazarlardan biri sensin inan ki. Keza 1.5 sene ayağına top değmemiş mesut özil için ligin içinden geçecek vs, dünyalar kazması sadık çiftpınar için de ligin en iyi stoperi demiş adamsın sen. Bu konular sana uzak yani zorlama.
galatasarayın 1-0 kazanacağı maç.
şuursuz ve şımarık fenerbahçe ve beşiktaş fanatiklerinin galatasaray transferlerine olan kıskançlığını ters psikoloji yaparak önemsemiyormuş gibi yaptığı maç. sadece icardi bile ne korkuttu sizi değil mi ? samimi değilsiniz, zorlamayın.
galatasaray' ın favori olduğu maç. yenilse de canı sağolsun. ama bize o yıldızları izletiyor ya, helal olsun. sahi sizde kim var ?
Mesut özil ve sadık'tan dem vuranlar, falcao kazığını hâlâ çıkarmadan kaşınan kişilerdir. Bu tip oyuncuların, yani son durağı tr olan oyuncuların istisnalar hariç bir sikime yaramadığını idrak edemediyseniz sizin bileceğiniz iş. icardi sapığın önde gideni. Aklı bir karış havada. Mata desen 2 yıldır piyasada yok. Hatta mata'yı görenlerden "oha hâlâ oynuyor muymuş bu, bırakmamış mıydı futbolu" diye tepkiler geldi. Yusuf demir'i türk kontenjanında bile oynatamayacaksın ve zaten nasıl bir topçu olduğu meçhul. barça'da 2 hazırlık maçı oynamış genç oyuncu çok kötü değildir ama bu sene seni şampiyon yapacak adam değil bu. Oliviera çok güçsüz. Fizik olarak iyi değil, sadece iyi frikik kullanıyor. Torrera bitik. Sürekli erken oyundan alıyor okan zaten. Bir numarasını göremedik. Sefer desen 5 maç 0 gol. Yine 2 net pozisyon kaçırdı son maçta, ballı olduğunuz için tekrar defansa çarpan top gol oldu. Kerem ve yunus zaten Allah'a emanet. Abdülkerim bomba. Van anholt aşırı kötü. Takımda bi boey, muslere, nelson ve mertens sağlam. Gelmişsiniz bi de sizin kadronuzu merak ettiğimiz üzerinden hayalperest açıklamalarda bulunuyorsunuz. Büyük takım dediğin 5 maçta 4 gol atacak kadar kötü oynamaz. 86.dakikaya kadar hiç önde girmeden olmaz. Ballı olmasanız 4 puanda kalabilirdiniz.
--spoiler--

mesut özil ve sadık'tan dem vuranlar, falcao kazığını hâlâ çıkarmadan kaşınan kişilerdir.

--spoiler--

Sabahtan beri anlatılmak istenen şey bazı oyuncularla ilgili oyunlarını görmeden yorum yapmak doğru değil.

Misal Buyrun o zaman bakalım yukarıdakilerden hangi kazık kime daha faydalı olmuş;

Falcao; 2 sezonda toplam 20 gol 3 asist ile 23 gole doğrudan katkı,

Mesut; 2 sezonda toplam 9 gol 3 asist ile 12 gole doğrudan karkı.

istatistikleri de aşağı bırakıyorum. Hangisinin daha net kazık olduğu konusunda takdir sayın yazarları.

görsel
görsel
değişik durumlara gebe bir müsabaka. çok gollü geçer herhalde.
Okan bu nasıl kadro aq? Ulan yenilerden bari birini alıp bir 5 dk oynatsaydın? Yine 1-0 a yatmaya mı çıkıyorsun allasen. Sen daha şımarık kerem le gamsız van aahnolt u kesmemeye devam et bakalım ne kadar gidecek bu seri daha.

görsel
Okan bu işi beceremeyecek. Yakın zamanda terim sesleri yükselir gsde.
Kerem ne yaa

aq kapat kapat Okan güle güle sana hadi yavaştan odanı toparla 10. Hafta imparator gelir yapacak bir şey yok.
kadrodan şikayet edenlere yabancı sınırını hatırlatmak istediğim maç. okan hocanın da bu konuda eli kolu bağlı... biz desteğimizi verelim, her şey çok güzel olacak. başarılar galatasaray !
Klasik kasımpaşa yine bize it gibi oynuyor ve attı ama neyse ki cevap gecikmedi.
Olivera senin adın artık orta direk olsun.
gol ulan. çerem. asist oliv.
gazsarayın hakem yardımıyla öne geçtiği maçtır. bıkmadılar hakemle kazanmaktan.