bugün

Samsung j5.
samsung A3.
samsung j7 düşünülebilir.
lg g4.
1200 civarına bulmak mümkün düştü fiyatları ben memnunum şahsen.
ikinci el iphone 5 veya lg g5.
lg g3 ya da g4. samsung s serisi değilse uzak durun.
lg al da bootlop ghostscreen takılırsın buralarda eheheh.

xperia xa.

ikinci el xperia x, ikinci el dediğime bakma millet aldığı gibi satıyor 0 ayarında telefonları zarar ettikleriyle kalıyorlar.

2. el galaxy a3 2017.

ikinci el piyasası iyidir. elimdeki iphone SE sıfırı 2000ken ben tertemiz faturalı ikinci elini 1600'e aldım 400 lira cebimde kaldı.
1000 1200 arası ise samsung galaxy c5 önerilir yok 1350 gibi birşey odeyebilirsenir bir üst modeli olan c7 gayet şık ve kullanışlıdır...
galaxy j7 prime ya da huawei p8.
100-200 tl arttırırsan huawei p9 lite.
j7 prime.

16gb hafıza, 3gb ram var. parmak izi fasilitesi dandik biraz.

kullanıyorum, memnunum.
xiaomi mi 5'in aralarında olması gereken önerilerdir. samsung'a para verilmez. ayrıca lg diyenler umarım trollemeye çalışıyordur.
Samsung j7 2016 ben 1200 almıştim şimdi kac bilemem ama tavsiye.
2. Elden 1500 e Samsung S6 edge alırsın kullanan bilir canavar gibidir kendisi.
Ayrıca karizma
samsung j7. sağlam telefon.
3310 al gerisini pc için ayır.
lenovo k6note. 1000tlye inince alın.
Samsung j7 prime alıyorsun arkana bakmıyorsun.
ultron x1 3g yahut 4,5g al gitsin. Samsungmuş, lg'miş, sony mony salla gitsin; o kadar para verilmez genç!
ben netten 550 liraya lafım, canavar gibi maaşallah, kamera iyi, ses iyi, çelik kasa, kırılmazlık teminatlı ekran, temazssız menü geçiş olayı var, kılıfı ekran filmi zaten eşantiyon.
bu paraya bu mal hiç fena değil yani.
ayfon 5s ölüsü bile götürür .
gm 5 plus tan daha iyisi olmaz.
1000 ele artik akilli telefpn olmaz yarim akilli belki.
2. El iphone 5s veya 6. Emin ol digerlerinin 0 indan iyidir.
Bir tanıdık vasıtası yada pazarlık gücünüzü kullanabilmeniz durumunda lg cep telefonlarını önerilir.
Sony öneririm.Lg alma çok kronik sorunlu elinde patlar, hele general mobileden felan uzak dur.Tek handikapı güncellemeleri oda android one olduğu için.Başkada bir işe yaramıyor zaten.
Xiaomi mi5 yapıştır geç. Sony önerilmiş onun için de iki kelam edeyim Sony son dönemde ciddi bozdu. Sorunlu telefonlar dandik mtklar kol gezer oldu. Hele bu civarlardaki plus lı bir model var adını unuttum xa plus galiba her neyse onda şebeke çekmeme sıkıntısı var bulaşmayın.