1. 1.
    10 numara 5 yıldız telefon lakin garanti sıkıntısı olan bir telefona 1400+ tl vermek ne kadar mantıklı bilemiyorum. haa parasını hakediyor mu ? kesinlikle etmesi lazım çünkü hem antutu puanı çok çok yüksek hem de kullanıcı yorumlarında baya övülüyor.

keşke ülkemizde resmi olarak satılsa. lan türkiyeyi geçtim gürcistan, bulgaristan, yunanistan, kıbrıs gibi komşu ülkelere de razıyım. sadece asya ülkelerine satıyorlar sanırım.

bu kadar para veremecek olanların şu telefona göz atmaları lazım;

(bkz: xiaomi redmi note 3)

ama pro versiyonu. çünkü snapdragon işlemcili pro versiyonları.

(bkz: xiaomi redmi note 3 pro) diye aratılır.
    ... cifthasekipasa
  2. 2.
    Üniversiteden eski ev arkadaşım 1 hafta önce 200 dolara sipariş verdi gelsin bakalım bilgi alacağız biz de. Güzelse anneye alırız biz.
    ... ukraynali
  3. 3.
    türkiye'ye gelmiş telefon.. yumulabilirsiniz..
    3 ... bestofya
  4. 4.
    türkiyeye gelmiş bir telefondur yakın zamanda alacağım ithalatçıya güvenip inşallah baş çıkmaz.
    ... miraak
  5. 5.
    An itibariyle elime ulaşan ve kullandığım teknoloji harikası. Alın aldırın.
    ... cibili cibili
  6. 6.
    Fiyat performans oranında su anda alınacak tek cihaz alın aldırın.
    1 ... fait saik kabasiyanik
  7. 7.
    Xiaomi Mi 5S 64GB
    Xiaomi Mi 5
    Xiaomi Mi 5S 32GB

bilenler yazsın, bunlardan hangisini almalı?
    -2 ... ic anadolu ellaam
  8. 8.
    sanırım bu cihaz için fiyat/performans ürünü demek biraz haksızlık olur. bin beş yüz lira aralığında bile bu telefon diğerlerinden daha iyi olduğunu gösteriyor. model konusunda kararsızsanız ben mi 5 prime öneririm.
    1 ... drdolantin
  9. 9.
    donanımhaber ölücüleri bile öve öve bitiremiyorsa vardır bunda bi keramet. amma lakin ki o garanti olayı yok mu, o işi bozuyor işte. ciddi anlamda hoşuma gidiyor xiaomi'nin telefonları ama garanti önemli arkadaş. zamanında lg'den parayı distribütör garantisi sayesinde kurtardık ithalatçı garantili alanlar perişan oldu.
    1 -3 ... sosyalalkolik
  10. 10.
    4 senelik ikinci el Iphone 5s fiyatına sd820lik cihaz bu. Samsungun bile giriş seviyesi 1000 tlye yakınken mi5i sırf garantisiz diye beğenmemek aptallıktır. Beğenmeyen gitsin represmi garantili casper alsın xdxd
    5 -1 ... niki