bugün

isterse dünya batsın ama kural neyse uygulansın diyenlerin kendi götlerine giren kapak olması durumudur.
disiplin cezası verilmiştir. bence doğru karardır kutlarım grande terimi.
fenerlileri derin üzüntüye boğan karardır.
felipe melo'nun affedilmemesi gerekirdi. takım arkadaşını yumruklayıp kaşını açmanın cezası takımdan gönderilmek olmalıydı.
ha belki sene sonu bonservisi juventus'tan alınmayıp gönderilecektir ama süper final öncesi maçlarda oynatabilmek için bu oyuncunun affedilmesi galatasaray'a hiç yakışmadı.
bir de buna olay tatlıya bağlanmış süsü vermek için 'melo ve riera affedildi' denilmiş, riera ne yaptı ki affedilsin! ben riera'nın yerinde olsam bırakırım takımı bu saygısızlık karşısında.

not: galatasaraylıyım.

aylar sonra gelen edit: melo da takımda kaldı, riera da gitmedi. ben de bu durumdan pek rahatsız değilim şampiyon kadro dağılmadığı için. sonuç olarak bu entry bana girdi.
rakip taraftarı ilgilendirmeyen hadise.

siz caner, bilica, semih ve teknik direktör dahil herkesle kapışmış olan emre belözoğlu'nu kovdunuz mu sanki? takım içinde tartışmalar olabilir. tartışma yaşayan kişilerin durumuna bakılır, ona göre karar verilir. kişiler gerginlik halini sürdürüyorsa takımla ilişkileri kesilir. üzülmez ve toraman olayında olduğu gibi. onların arasındaki gerginlik hiç bitmemişti.
fenevbahçeliler için geliyor..

(bkz: sen gelme ulan ayı)

unutmayın olum aile arasına girilmez...
riera'yı affetmeselerdi iyiydi. adam hem dayak yedi hem de affedildi bu neyin kafasıdır lan?
fenerlilerin "fenerbahçe kupa sevgisi değildir işte siz busunuz pis fransız köpekleri fatihte adam değilmiş yeaa püü" gibi şeyler söylediği söyleyeceği gelişmedir.

fatih hoca şampiyonluğa bir zarar gelmesin diye sadece erken boşalan meloyu şimdilik bir ceza ile cezalandırmamıştır fakat son maç sonrası roportajında "melo için bi karar vermedik, ama semih ve ceyhun o bölgede oynayabilir" diyerek ben meloyu sileli yıl oldu demiştir zaten.

görmesini bilene, hadi öpüldünüz kanaryalar.
galatasaray futbolcularına gereken ayarı vermiştir zaten. bu andan itibaren sorun çıkarabilecek kalmamıştır herhalde.
(bkz: pascal nouma)
(bkz: ibrahim üzülmez)
(bkz: oktay derelioğlu)
ancak fatih terim ve yönetimin yapabileceği iştir.

Alanzinho-colman ikilisinin aynı tatsızlıkları yaşattığına şahit olsam affedip takımda yer almasını bırak af dilemek için avni aker'in etrafında 7 tur dönseler bile yine olmaz yine olmaz.

Özrü kabahatinden büyük diye bir laf vardır. Heh işte ondan.
takıma yeni bir hava getirecektir. özellikle melo nun kendini taraftara da affettirmek için motivasyonunu arttırması gerekliliği de ayrı avantaj olacaktır.
Ünal Aysalın bahsettiği o gs ahlakını tekrar görmemizi sağlayan olaydır eğer ki gerçekten affedildiyse. Bir oyuncusu bir oyuncusunu yumrukla devirip, savunmasız bıraktıktan sonra yerde yatan oyuncuya tekmeler, yumruklar saydırabilir. Nasıl olsa o adam gs de affedilir.
(bkz: Ahlak farkı)
tüm yurt genelinde kutlamayla karşılanan hadisedir.

görüntüler için bkz:

[http://www.swfcabin.com/swf-files/1302803070.swf]
böyle olacağı belliydi tabii ama ben şu olayı anlamadım:

oyuncular melo'nun affedilmesi için fatih hocaya yalvarmış falan diyorlardı. sjkhdfl lan olm bu ne, riera'yı ağzı var dili yok, beklenen katkıyı da yapamıyor zaten diye siklememişsiniz hiç. melo gidip elmander'i, ne bileyim ayhan'ı bile dövseydi götünden kan alırlardı gibime geliyor.
görsel
ortalığa gene korku saçılmasına neden olmuştur , en komiğide bu işe bok atanların şikeciler , teşvikçiler , ve teşebbüsçüler olması.
lan iki aynı takımın futbolcusu kavga etmiş , affedilip edilmemesi sizi ne ilgilendirir , sizin müdahil olmanızı gerektiren bir durum yok ki ortada ( göt korkusu bunu açıklıyor aslında ). sen rakip futbolcuları ayartan yöneticilerini ayıpla önce.
bu şekilde fazlasıyla komik oluyorsunuz .
-edit- bunu ayıpalayacak biri varsa o da galatasaray taraftarıdır size ne oluyor .
galatasaraylılardan başka kimseyi ilgilendirmeyen hadisedir.

lakin gün geçmiyor ki liseli ergenlerimiz birilerine sallamadan durabilsinler... gelmiş bu başlığın altında bile 'fenervliler' falan diye, yamuk ağzından salyalar saçarak ayar vermeye çalışıyor.

bari ben bir iki bir şey yazayım da, o sikik ağzından çıkanların bi hedefi olsun.

galatasaray'ın yüce imparatoru, baktığı yeri eriten, baştan ayağa otorite, baştan ayağa karizma olan yüce fatih terim, bu iki futbolcuyu (değil melo, messi olsa bile) sikseler affetmezdi, hepimiz biliyoruz ki takımdan kovardı! hatta belki soyunma odasında falan döverdi amk, fatih terim'den bahsediyoruz.. ancaaak, neden affetti? e süper final var.. cevap bu kadar basit olum.

bakınız:

(göt korkusu)

heh, hadi şimdi fenerbahçelilere laf atabilirsiniz.
eğer varsa hala yüzleri, gs lilerin yüzlerinin biraz olsa kızarmasına sebep olabilecek gelişmedir.
riera dayak yediğiyle kaldı o halde. ne saçma iş lan. iki oyuncu birbirine küfredecek sonra biri diğerine dalacak ve para cezasıyla konu kapanacak öyle mi? itişme filan değil beyler olan, adamın gözü mosmordu. ben riera olsam dava açarım melo' ya. benim merak ettiğim riera' ya nasıl anlatacaklar bu durumu?

galatasaraylıyım.
çok net olarak söylemek istiyorum ki: galatasaray ın armasına, galatasaray ın tarihine yakışmamıştır.

çıkarları belki bu yöne itti terim ve ekibini ancak herşey de çıkar demek değil arkadaş.

bakın önümüzde iki berrak örnek var:

pascal nouma örneği...
adam elini şortuna soktu. hem de en iyi dönemindeydi müthiş fayda getiriyordu. beşiktaş başkanı çıktı bu uygun değildir dedi yolladı onu.

oktay ve serdar ( serdar mıydı unuttum adını ) arasında da bir kötü olay olmuştu, biri diğerinin nişanlısını mı ayartmıştı ne. beşiktaş başkanı ikisini de gönderdi.

üzülerek söylüyorum ki galatasaray belki şampiyonluğu kazanacak ama gururundan büyük yara alacaktır.
yakışan bu olmamamlı idi.
olması gerekendir. ne futbolcular biliyoruz hocasına küfür edip tekrar affediliyor. * ayrıca play-off öncesi yerinde karardır. play-off'tan sonrası hocanın bileceği iş. eğer güvenmiyorsa özellikle melo gönderilebilir ancak play-off öncesi onları kullanmamak mallık olur.
en sonunda melo nun fatih terim i de evire çevire dövmesi ile sonuçlanacak bir af olursa şaşmam.
hatta melo yu gördüğümde tanımazlıktan gelip 'bana adını bağışlar mısın yiğidim' derim.
(bkz: başarıya gideN HER YOL Mùbahtır)
(bkz: galatasaraylı duruşu)
(bkz: domalış)
(bkz: adamlık)
(bkz: ıbrahim üzülmez i hâlâ beşiktaşta sanmak)
(bkz: seri eksi oy veren ibneLEr)
emre'yi sarıp sarmalayanların, ibrahim toraman ve ibrahim üzülmez'i takımda tutmuşların en son konuşacağı olay.