bugün

usbgl'nin son haftası munasebeti ile hem yeni oyuncu arkadaşlarımızı tanımak hem de diğer usbgl oyuncuları ile tanışma maksatlı zirvemizdir.

aynı zamanda bu zirvemiz, 10 mayıs 2009 fc öküztopu st istanbulls maçı gibi usbgl'nin şampiyonunu belirleyecegi maçtan hemen önce olacagı için diğer oyuncu arkadaşlar adına yeni lig projemiz için bir ön basamak olacaktır. bu sayede yeni arkadaşlarımız kendilerini gösterebileceklerdir.

10 mayıs pazar günü saat 15.00 de düşündüğümüz bu zirvemiz için kesin katılım sağlayacak arkadaşlarımız 9 mayıs 2009 cumartesi öglen 13.00 e kadar bendeniz melankolik 'e pm atmalıdırlar.

merak edenler için yer : dikilitaş arena stadyumu'dur. *

bu musabakamız 6'şarlıktan toplam 12 kişi ile yapılacak olup kesin maç kadrosu ve yedek arkadaslar 9 mayıs cumartesi saat 22.30'da tarafımdan bu başlık altında belirtilecektir.

kadrolar iki kaptanın karşılıklı adım alışmaları ile secilecektir.

kaptanlarımız için;

1. (bkz: baltali ilah)

2. (bkz: templar)

bu zirvemize halı saha maçı haricinde katılımları da bekliyoruz.

zirvemizin ardından da usbgl şampiyonunu belirleyecek fc öküztopu vs st istanbulls maçını hep birlikte izleyecegiz. tabiki ben sahada olacagım için söz vermeyeyim.

Halı saha gibi organizasyonlarda iletişimin önemini anlatmaya gerek yok sanırım...bu sebepten kesin olarak oynayacak arkadaşlar melankolik'e pm atıp telefon numaralarını bırakmak durumdadır. aksi durumdaki katılımlar degerlendirilmeyecektir. bilgilerinize.

haydi rastgele...

Kadro durumu ve bulusma yeri editi:

(#5182331)
bir sonraki usbgl organizasyonunda kadrosunda yeni oyuncular görmek isteyen takımların gözlemcilerinin de akın edeceği zirve olacaktır; sadece bugünün değil yarınların da zirvesidir.
hüsnü tirbişonoviç olarak arz-ı endam edeceğim zirvedir. top geçmez adam belki geçer, top geçerse topu patlatırım adam geçerse köprü parası alırım.
elimde 2 kilo tatlı ile geleceğim zirve ... ona göre yani tatlı getiricez adam gibi gelin topunuzu oynayın. ayrıca 10 mayıs 2009 fc öküztopu st istanbulls maçı öncesi olması dolayısıyla bir üçüncülük maçı havasında geçecektir, hayır üçüncü zaten belli fakat maksat muhabbet olsun .
Yeni dostlarımızı usbgl bünyesine katmak için kaçırılmayacak bir fırsattır. herkesleri bekliyoruz.
eğlenceli geçecek gibi görünen zirvedir, ayrıca fc öküztopu ve st istanbulls takımlarının topçu avına çıkacağı zirvedir . piknik tadında geçecek gibi görünüyor .
kalecilerin katılımının öncelikli olduğu zirvedir. iki adet olan kaleci kontenjanımızı ayrı tuttugumuzu belirtmek isterim.

haydi artık ne duruyorsunuz?
zirveboxta yerini çoktan almış zirvemizdir. katılım için hala geç sayılmaz...
sınırlı sayıda katılım sonunda 12 kişilik kadrosu tamamlanacak zirvemizdir. büyük bir çoğunluğu dolmuş kadrolarımızda oynamak isteyen arkadaşların acele etmesi önemli rica olunur.
futbola gönül vermişlerin zirvesi olacaktır. sadece 1 maç değil, yeni turnuvanın temellerinin atılacağı maçta yer alınacak, sahada ister messi ister sabri gibi özgürce top koşturulmasına izin verilecektir.

kramponlarını da al gel; ne olursan ol yine gel.
son başvuruların 9 mayıs cumartesi saat 13.00 e kadar beklendiği zirvedir. çok az bir kontenjan kalmıştır ilgililere duyurulur.
teknik direktörümün şans vermesi durumunda çıkıp koşturacağım zirve. ayrıca bu zirve sayesinde geçici olarak sigaraya ara verdim, bitse de tekrar o dumanlı günlerime geri dönsem.
gerçekten çok güzel bir güne imza atacagımızı şimdiden belirtmek istediğim zirvedir. kesin katılım listesi yarın itibari ile belirtilecektir. buralardan ayrılmayınız...
13 mayıs 2009 beşiktaş fenerbahçe maçı için izmirde bulunmam dolayısıyla katılamayacağım zirve.

yeni yüzler yeni ayaklar tanıyacaktık nasip değilmiş.. fcuk club oyuncuları başta olmak üzere tüm oyunculara sevgiler ha unutmadan pazar günü gerçekleşecek olan fc öküztopu st istanbulls maçının dostluk ve saygı çerçevesi içinde gerçekleşmesini umut ediyorum.

bi de şey var federasyon başkanı melankolik önümüzde ki sezon gerçekleşecek olan usbgl'de temennimiz tüm takımların hiç bir iddaa'sı olmasa dahi bütün müsabakalara çıkması'dır.
doğum günüme denk geleceği ve orada bulunamayacağım için saygı duruşu talep ettiğim zirvedir.
katılımların devam ettiği müsabakadır, sanki kpss başvurularının son günü, o derece kuyruk var yani . . .
kontenjanı henüz dolmamış halı saha zirvesidir. başvurularınızı beklemekteyiz.
davet edilip teşrif edemediğim zirvedir; gidemesem de ilk olarak yeri ayrıdır kalbimde. *

(bkz: hangi manyak çağırdı bunu)
ne olursan ol yine gel zirvesidir. zirveye teşrif etmek isteyen dostları da beklemekteyiz. melankolik'e bir pm atmanız yeterlidir.

der meister özel editi:

--spoiler--
sen gelme lan ayı ! *
--spoiler--
an itibari ile kesin katılım listesi belirlenmiş ama eksikleri olan halı saha zirvesidir.

Katılım su sekildedir;

1-Baltalı ilah
2-Templar
3-Saylon muzaffer
4-Saipsiz
5-Mülayim
6-13thfriday
7-Aşure
8-Faithful lover
9-Trooper
10-Cavo
11-Moonlight Sonata
12- once upon a time in fikirtepe
13- k3fr3n

şeklidedir.

Yedek olmak isteyen arkadaşlar da kadroya isim yazdırbilirler...
10 mayıs pazar günü dikilitaş spor tesisleri küçük halı sahasında gerçekleşecek zirvedir. zirve ile ilgili buluşma mekanı, maç saati ve tüm diğer açıklamalar zirvebox'ta belirtilmiştir.

zirve günü için istanbul'un hava koşullarına bakacak olursak;

- maçın oynanacağı saatte hava parçalı bulutlu ve sıcak olacaktır. sıcaklık 22 derece santigrad olup; rüzgar, doğu yönünden 11 km/h hızla esecektir..

maç kadrosu,

1-baltalı ilah
2-templar
3-saylon muzaffer
4-saipsiz
5-mülayim
6-13thfriday
7-aşure
8-faithful lover
9-trooper
10-cavo
11-moonlight sonata
12- once upon a time in fikirtepe
13- k3fr3n

olmakla birlikte tüm diğer davetliler için buluşma yeri : beşiktaş barbaros'taki mc donalds olup; buluşma saati 14.00 olacaktır. bekleme opsiyonumuz 10 dk/belki olup geç kalınması durumunda bana cep telefonumdan ulaşınız.

mega hatırlatma; maç saati 15.00'dir.

gözlerinizden öperim...
şehir dışında olmam vesilesi ile transfer yetkisini moonlight sonata kişisine verdiğim zirvedir. "mulayim'i takımımda istiyorum" komutunu verdiğim moonlight ne yapacak bilinmez...
gol veya asistlerimle renkledirme çalışacagim zirve.

yeni sezon icin bir hayli umutluyuz.
ilk yarı itibari ile farklı galibiyete koşar iken , rehavete kapılmamızla birlikte , sevgili mülayim in şansız sakatlığı ile hediye ettiğimiz bir maça tanık olmuş zirvedir.

daha önce hiç bir maça gelmemiş ve beraber hiç top oynamamış toplam 4 futbolcu ile kurulan takımız hakkında ileri geri konuşulmasından hiç hoşnut değilim aslında, onu kadroları cingözlülükle evde kurarken düşünecektiniz hocu bizde üçkağıt yok, liseden beri topa ayak sürmemiş hep eliyle potaya atmış mülayim beyefendi bile çıkıp aslanlar gibi topunu oynuyorsa efendi olacaksın. sevgili baltalı ilah ben öpmem, öperin .

bana bunlarla gelmeyin bana arifi sorun ...
hüsnü tirbisonoviç olarak arz-ı endam ettiğim maçtır. oynadığım sürede top de geçmedi adam da geçmedi ama tekele çalışmam nedeniyle kondisyon ekisikliğinden dolayı erken çktım ve ne yazık ki oyulduk. ama bu işin rövansı var deyip hodri meydan diyorum arkadaş.