bugün

o kara delik biraz daha ıkınırsa evreni bile yutabilirdi şerefsizim yapardı bunu!
bir olasılık (büyük ihtimalle olmayacak olasılık) dünyamız yok olursa ardımızdan bilgi bırakmak adına düşülmüş tarih.

ben yarın hollywood filmlerindeki gibi the end is near pankartımı hazırladım, yarın sokaklardayım. ha yok olursak serverlar merverlar her halt gidecek bura da kalmayacak ya, neyse. hakkınızı helal edin yine de, nolur nolmaz *. yok olmazsak problem yok.
10 eylül doğum günüm olduğu için asla umursamayacağım hadisedir.
olayın olmasının ardından ileti girilmesi pek de mümkün olmayan hede.

"öldük"
10.09.08 tarihinde saat 07:06 da gerçekleşecek olaydır. tarihi akışa bakılırsa azalmanın sonucunda geberip gideceğiz...
her şeyin sonunu getirecek olay. girilen entrylerin de boşa gideceğini gösterir. bu kadar entry, kara delik için mi girildi? zaten çok eski bir sözlük değil. biraz daha yazaydık.
aptal atlas deneyi' nin düşünülmek bile istenmeyen muhtemel sonucu. inşallah yarın bu saatlerde birkaç bilim adamı yüzünden ruhlarımız boşlukta dolaşmıyor olur.
biz zaten gezegenimiz ile birlikte atomlarımıza ayrıldığımızdan ancak dünya dışı herhangi bir gezegende yayınlanan haber bültenlerinde anılacak olaydır.
yersiz bir korkudur zira bu deney sonucu oluşacak kara delik dünyaya 50 ay daha süre tanıyor öyle yutuyor..4 yıl 2 ay daha ömrümüz var keyfinize bakın.
gerceklesmesine hic ihtimal vermezken bir anda inanilmaya baslanilan korku. zira deneye 6 saat 20 dakika kala elektrikler kesilmis ve yeni gelmistir. cern le ilgisi yoksa bunun kesin ergenekon'dur. titriyorum lan!
uranyumdan koşarak kaçınılamıyacağını anlayan yurdum insanın evinde oturup ölümü beklemesi anı. * *
bazı dübüklerin üzerine "kara delikten geldik kara deliğe gidioz" şeklinde espri yaptıkları paranoya. yapmayın lan yeter!
tabii ki olmayacak şeydir.

(bkz: g tten felaket uydurmak)
milyarda bir ihtimali bile korkutan olaydır. ya olursa? * ölürsek hakkımı isviçreli bilim adamlarına helal etmiyorum. pis herifler, kurunun yanında yaş da yanacak. muhtelif bölgelerden deney icat ediyorlar. gidip diş fırçası icat etmeye devam etsenize ya.
(bkz: salih abi bana yolluk yap deliğe gidiyoruz)
an itibariyle başlamış olan yutuştur. sıfır burda yutan elemandır.
deneyin yapılacağı gün cuma olmadığından endişelenmenize gerek yok kardeşlerim, hepimiz kardeşiz gerekirse 7 milyar toplu ölürüz.
öleceğimiz olay.
gordon freeman abimiz bile kalkıp gitmiş oralara. kesin birşeyler yapacak öldürcek hepimizi.

ahanda gordon freeman'ın cern'de çekilen fotoğrafı...*
http://img135.imageshack....mage=1220904056791lj3.jpg
(bkz: kara delik ak delik belli olacak)
(bkz: kara delikte kızlar teklif ediyormuş)
(bkz: kara delik kamusal alandır türbanlı giremez)
(bkz: senin kara deliğini ikerim)
(bkz: karapaRAyı bırakın kara delik işine girin)
(bkz: ak akçe kara delik içindir)
TÜM YAZDIKLARIMIZIN, ÇiZDiKLERiMiZiN SUYA YAZILAN YAZILAR HÜKMÜNDE OLDUĞUNU ANIMSATAN OLAY. iNSANLIK -EĞER GERÇEKLEŞECEKSE BU OLAY- iLK DEFA BiR ARADA VE KARDEŞCESiNE ÖLÜMÜNE BiR BERABERLiK iÇiNE GiRECEKTiR. YANi MESELEYE OLUMLU TARAFINDAN BAKALIM BiRAZ DA.
kimi çevrelerce dile getirilen söylem.

ama yok öyle bir şey.
(bkz: korkmayın her şey kontrolüm dahilinde)*
nasıl olsa ölüp gideceğim bari giderayak biraz sevap kazanayım düşüncesindeyseniz arjen feneri derneği'ne muhtelif yardımlarda bulunabilirsiniz. az çok demeyip yapacağınız yardımların bugün akşama doğru size ne denli büyük faydalar sağladığını görünce derneğimize bol bol dua edeceksiniz. hesap numarasını veriyorum;

albaraka türk merter şubesi
şube kodu: 2361
hesap numaraları:

235235-1 (ytl hesabı)
235235-2 (avro hesabı)
235235-4 (dolar hesabı)
saçmalıktır. asla olmayacak bir ş
sabah uyanmakla beraber televizyonu açıp atv'de müge anlı ile tatlı sert kanal d'de konuşa konuşa star'da ise acaip bi' yemek programını gördükten sonra insanların günün anlam ve önemini gayette fifilemediğini anladığım asla olmayacak olay.

ayrıca eğer bu olayın küçücük bile olsa olma ihtimali olsaydı pakize suda şu an canlı yayında olmak yerine cern in kapısında deneyi önlemeye çalışıyor olurdu diye düşünüyorum.
(bkz: 10 09 2008 kara deligin dunya yi yutusu)