bugün

o kara delik biraz daha ıkınırsa evreni bile yutabilirdi şerefsizim yapardı bunu!
bir olasılık (büyük ihtimalle olmayacak olasılık) dünyamız yok olursa ardımızdan bilgi bırakmak adına düşülmüş tarih.

ben yarın hollywood filmlerindeki gibi the end is near pankartımı hazırladım, yarın sokaklardayım. ha yok olursak serverlar merverlar her halt gidecek bura da kalmayacak ya, neyse. hakkınızı helal edin yine de, nolur nolmaz *. yok olmazsak problem yok.
10 eylül doğum günüm olduğu için asla umursamayacağım hadisedir.
olayın olmasının ardından ileti girilmesi pek de mümkün olmayan hede.

"öldük"
10.09.08 tarihinde saat 07:06 da gerçekleşecek olaydır. tarihi akışa bakılırsa azalmanın sonucunda geberip gideceğiz...
her şeyin sonunu getirecek olay. girilen entrylerin de boşa gideceğini gösterir. bu kadar entry, kara delik için mi girildi? zaten çok eski bir sözlük değil. biraz daha yazaydık.
aptal atlas deneyi' nin düşünülmek bile istenmeyen muhtemel sonucu. inşallah yarın bu saatlerde birkaç bilim adamı yüzünden ruhlarımız boşlukta dolaşmıyor olur.
rahmetli cem karaca üstadın '' ben feleğin tekerine çomak sokayım'' sözlerinin değişik bir konsept fakat aynı yönde paralel giden şekliyle, feleğin deliğine çomak sokma girişiminin yankıları.
biz zaten gezegenimiz ile birlikte atomlarımıza ayrıldığımızdan ancak dünya dışı herhangi bir gezegende yayınlanan haber bültenlerinde anılacak olaydır.
yersiz bir korkudur zira bu deney sonucu oluşacak kara delik dünyaya 50 ay daha süre tanıyor öyle yutuyor..4 yıl 2 ay daha ömrümüz var keyfinize bakın.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.