bugün

saat 20:00'da DR NECMETTiN şEYHOğLU stadı'nda başlayacak olan stsl 7. hafta maçı.
galatasaray'ın forvet oyuncularından yoksun olarak mücadele etmek zorunda kalacağı, stsl karşılaşması.
emenike'nin performansı merak edilmektedir. gerçekten de geçen yıl fırtına gibi esen, bu yıl da anadolu takımları karşısında etkili olan şopar futbolcunun, beşiktaş maçındaki performasından sonra*diğer büyük takımlara karşı ne kadar iş yapacağını bu maçta göreceğiz. Belki de önümüzdeki yıl bir büyük takımda oynayıp oynayamamasına neden olacak maçtır.
galatasaray'ın sakatlarının iyileşmesiyle beraber daha iyi futbol oynayacağını ama puan kaybedeceğini düşündüğüm maç. 2-3 gollü bir beraberlik çıkabilir. serkan kurtuluş'un bu formu devam ederse şöyle aşağıdaki gibi bir kadro izleyebiliriz. sabri sarıoğlu iyileşmezse yerine elano koyulabilir. tabi brezilya'dan dönebilirse.

görsel

ek: emenike'den gol ya da goller bekliyorum evet.

ek 2: arda, servet ve haliyle elano kadroda yoklar.
deplasman tribününe ayrılan 300 biletin hemen hemen tamamını adnan öztürkün aldığı maçtır.. ayrıca, karabüklülerin berberde bilet satarak tarihe geçmeleri an meselesi..
hey gidi galatasaray yönetimi ne diye varız biz?
http://3.bp.blogspot.com/...s1600/emmanuelemenike.jpg

edit: benim böyle pozum yok, emenike'nin var.
adam benden daha türk lan!
galatasaray için zor geçecek maçtır. eğer ibb maçındaki gibi kontrollü oynarsa kazanır.
Galatasaray'da Harry Kewell'ın büyük ihtimalle forvette maça çıkacağı karşılaşma. Galatasaray üç senedir forvetsiz oynamayı gelenek haline getirdiği için korkulacak bir şey yoktur. Galibiyete yakın taraftır.
milan baros'un eksikliğinin fena halde hissedileceği maç. umarım kazanırız. ayrıca tam da karabük'e gittiğim gece karabük'le karşılaşıyor olmamız da benim adıma ilginç bir durumdur. umarım uğur getiririm cimbomuma.
yine dandik bir zeminde oynanacak türkiye'nin en üst düzey futbol ligi mücadelesi. üç yüz bilmem kaç milyon euro'ya yayın hakları ihale edilen ligde futbol oynamaya müsait 2 en fazla 3 zemin var. federasyon'un mu kuluplerin mi iş bilmezliği bilmiyorum ama sonra neden avrupada sıçıyoruz demesinler.
servet çetin'in evinden izleyeceği karşılaşma.
servet,arda ve baroşun forma giyemeyeceği karşılaşma.
Gokhan zan'in emenike havayollarindan bilet aldigi mac oncesi gelen duyumlar arasinda.
miili maç arasına girmeden son maç. bu maçı kazanıp milli maç arasına girmek lazım. çünkü milli maç arasından sonra takıma en az 3 oyuncu sakat dönecek her zamanki gibi.
galatasarayın bu hafta puan kaybederse şaşırılmayacagı maç olacaktır.
galatasarayın en kötü berabere bitirmesi gereken maçtır ki ben bitireceğne inanıyorum. sonrasında milli maç arası işimize gelir çünkü sakatlarımız iyileşir diyemiyorum çünkü her milli maç arasından yine birkaç sakatla çıktığımız da malumunuzdur.
emenike'ye güvenlerin tam olduğu maç
galatasaray'ın

aykut erçetin
lucas neill
ali turan
gökhan zan
emiliano insua
aydın yılmaz
barış özbek
mustafa sarp
ayhan akman
lorik cana
juan pablo pino
zvjezdan misimovic
serkan kurtuluş
musa çağıran
emre çolak
sabri sarıoğlu
serdar özkan
ufuk ceylan
harry kewell

kafilesiyle gittiği maçtır. sakatlığı olmayan servet çetin'in götürülmemesi ilginç. tam da formunu yakalamışken. son sakatlık ve kadro dışı kalma gibi haberlerden sonra reykarttan şöyle bir kadro bekliyorum artık:

görsel

istemiyorum, bekliyorum.

edit: servet reykartla tartıştığı için kadroda yokmuş.

http://www.milliyet.com.t....2010/1295871/default.htm
zemini de göz önüne alırsak golü atanın maça yatacağını tahmin etmek zor olmayacaktır . ama tabiki gönlümüz galatasaray'ımızın galibiyetinden yana .
Berabere biteceğini düşündüğüm, Süper toto süper lig 7.hafta karşılaşması.
zemin açısından sıkıntı yaşatacak maç.
galatasaray ın Ufuk Ceylan, Serkan, Neill, Gokhan Zan, Insua, Ayhan, Lorik Cana, Misimovic, barış, pino, Kewell kadrosu ile çıktığı maçtır.
karabükspor kazanacak olsa bile kazandırılmıyacak maçtır.
2 ekim fotomaç'ın manşeti; ''karabükEMEDiĞi BiLEĞi öptü"
karabükspor'un penaltı kazandığı maç.