bugün

genellikle her okulda olan ve de düşük not alan ya da yuksek not alan faketmez her turlu ogrencının hatta hocanın bile kıl oldugu kızdır.
evet bunlardan vardır. hani efsaneler dolaşır ya 99 aldı ağladı falan diye gerçekten de efsane falan değildir bunlar vardır. bunların nedeni kasti olarak çevresindekilere artizlik yapmak olduğundan pek kaale alınmamalarıdır. 95 aldıysa ey mal 95 aldı diyip uzaklaşılabilir.
ağzına not defteri sokulası kızdır.
sıfır ile yüz arasında ince bir çizgi olduğunu sanan kız mahlukatıdır.
(bkz: kız kardesin inek olması)
hayır bir de, "0" bekledikleri için ağlarlarken onları teselli eden sensindir fakat bir de bakmıssın ki hanımefendi 95 almış! sen ise hiçbir şey alamamıssındır. işte asıl sorun da burda başlar ve sorun; seni kimin teselli edeceğidir!?!
(bkz: üniversite) de dahi var olan tiplerdir çok kötü geçti derler sonra en yüksek notu alırlar kişiliklerinin oturmadığının en güzel göstergesidir.

(bkz: kişiliksiz insanlar)
her sınıfta vardır bunlardan. sınıfın demirbaş listesinde isimleri yazmaktadır. başları demir gibidir zaten , sosyal içerikli konuları pek anlamazlar. o demir kafaya soksan soksan endoplazmik retikulum'un üzerindeki ribozomlarla kankalığını , hücre çekirdeğinin yenmeyen cinsten bir çekirdek oldugunu , hücre duvarının çin seddi'nden daha kısa oldugunu ve hücre bölünmesinin bölücü güçlerle hiçbir ilgisi olmadığını sokabilirsin.

bu kişiler sınav öncesi başka , sınav sonrası başka boktur. ağlamak vazgeçilmezlerindendir. yanınıza gelir , ağlam sıklam olur , ''yetiştiremediiiiiiiim'' ''ben napacam??'' ''kesin kaldım'' lar uçuşturur gökyüzünde. siz ne bok olduğu bilirsiniz bu hoyrat demirbaşın. sadece ''hı hı'' der geçersiniz. sonra bu antenbeyin , sınavdan çıkar. ağlamalar sürmektedir. her şey çok kötüdür. zaten kalacaktır, o ağlamasın da kimler ağlasındır... birkaç gün geçer, sınav sonuçları açıklanır. hiçbir şey olmamış gibi aldığı 95'e hayret eder. evet evet! hayret eder. her zaman hayret eder. hayret etmezse , linç edileceğini bilir de ondan eder. küçük şeylerden mutlu olmasını bilir bu anten. kendi kendine yalan söyler . öyle ki bu yalana kendisi bile inanmamıştır zaten. ama sonucu öğrenince sevinir işte , kendisini tatmin eder. onun hayatı hep böyle devam eder...

(bkz: tıp fakultesinde montofon kızlar)
(bkz: bir de bana sor) *
kadınlar ile kısıtlanması saçmalık olan durumun öznesi(loop). dünyanın her tarafında var bunlardan. differential equations dersinin finaller başlamadan önceki son dersinde yanımdaki jew'ın hiç çalışmadığını, sınavın çok kötü geçeceğini söylediğini hatırlarım. profesor sorusu olan var mı dediğinde de çantasından iki ansiklopedi kalınlığında içerisindeki bütün soruları çözülmüş bir kitap çıkartıp iki detay sorup gittiğini. sınavdan sonra da kötü geçti demiştir. tıpkı bir dönem önce strength of materials sınavından sonra dediği ve 90 aldığı gibi..
* (bkz: hic calismadim deyip sinavdan 100 almak)
kendini bilmeyen insan tipidir. uzak durmakta fayda vardır.
BU TiP iNSANLAR, iLGiNiN KENDi ÜZERiNDE OLMASINDAN HÖŞLANIRLAR. EŞŞEKLER GiBi ÇALIŞIP, SINAVDAN ÖNCE DE, HiÇ ÇALIŞAMADIM NAPICAM DiYE HAYIFLANIRLAR. SONRA NE OLUR OKUL BiTER. BUNLAR MÜDÜRÜN ODASINDAN ÇIKMAZ SONRADA BANA TAKTI BU ADAM PERFORMANSIM ÇOK KÖTÜ GELECEK DEYiP GENE AĞLARLAR. BU GiBiLERi BULUNDUĞU YERDE YATIRIP, ... FARZDIR.
bunlar sinava gunde 6-7 saat calisip sinav gunu hic calismadiklarini idaa ederler ayni zamanda
bu kız günler,geceler boyu çalışmıştır fakat sırf elalem 'vay be kızı görüyormusun,çalışmadığı halde 95 aldı,ne kadar zekiymiş' desinler diye tribe girer.böylece sınıfın hatta yayıldığı zaman bütün okulun nefretini kazanır.
okullarımızın açıldığı bu günler aşina olacağımız insanlar.
ezberci eğitim sonrası meydana daha çok çıkan salak kızlardır. sınava girip ne yaptığını bilcek kadar kafası çalışmayan kızlardır. allah etrafındaki insancıklara sabır versindir.
sınav sonuçları açıklandıktan sonra da "acaba hangi sorudan puan kırdı" diye hocanın başına pelesenk olur bunlar, olayı abartanlar bu sefer de "neden 100 değil de 95 aldım" diye ağlayabilirler. insanın içinde engellenemez bir "allahım çek beni yukarı" hissi uyandıran kişilerdir, mümkün mertebe uzak durulması gerekir, maazallah elden bir kaza çıkabilir..
zırıl zırıl ağlayıp sizi sinir eden, ağzının orta yerine yapıştırasınız gelen, kısların en inek versiyonu olup, akıllara zarar olan mahlukattır uzak durun...
ne yaptığının farkında olmayan veya kopya çeken kızlardır. sen ne yaptıgını bilmedikten sonra 95 almıssın ne yazar demek gelir insanın içinden.
kesinlikle teselli edilmemesi gereken armut kızlardır. 0 alcam diye ağlarlar, sevaptır lan yazık kıza diyip kızı teselli edersin. ya üzülme ben de 40 alcam üzülme dersin. sınav açıklanınca bir bakarsın kız 95 almış, sen 35 almışsın. hayır notunda gözüm yol elalemin de bari "aa 35 mi aldın? niye çalışmıyosun?" deme kardeşim ya.
(bkz: hanım koş tansiyon ilacımı getir)
çoğunluğu, hayatta sadece ders çalışmak, iyi not almak konusunda başarılı olan ve bunun üzerinden prim yapmaya çalışan, aslında gıcıktan başka bir bok olamayan inek türünün sulugözlü kız versiyonu *.
bir kere onun kız olmasi beni oldukca rahatsiz ediyor. niye kiz neden bir erkek bunu yapmaz. hadi yapti? niye kiz gibi aglamaz icten yapar.

ben boktan bir lisede okudum. inek kizlar oldukca boldu. hatta bizim sinifta 3 erkek vardi biri ölü gibi birseydi ama olsun. ortalama notlar alirlardi. ben anarşisttim o siralar tisort giyip oyle oldugumu insanlara yansitma cabam vardi. malumunuz sivrilmis bir ogrenci olarak 70lik bir kagit versemde 30 alabiliyordum oyle de psikopat hocalarimiz vardi. neyse ben hic 05 aldim diye aglamadim. ama boyle cinstaslarimin agladigini cok gordum. hic biriyle iletisim kurmadim bugun yolda gorsem selam vermem mesela...

bir de dusunuyorum ne anilari var bu insanlarin lise namina? yahu arkadaslarina ya da kocasina <<ben bir kere 50 aldim da 3 gun arkadaslarimin yuzune bakamam diye okula gitmedim>> ya da lise arkadaslariyla seneden seneye bulusup <<ay kiz hatirlar misin bir kere sen 0 bekleyip 1 saat aglamistin ben ise 2 saat, ama sen 97,5 alirken ben 95 almistin ne adiydin be sen>>...

boyle mi bunlarin anilari. yapan var mi aramizda? bunlari canlarim yapmayin hele universite de iseniz kampuste parmakla gosterilirsiniz. arkadaslariniz evde sarap icerken sizi cagirmaz. batak da 4. kisi olamazsiniz. bu boyle uzar gider.

bu boktan birseydir bu kizlar boktandir. bu tip kizlarla evlenir bir de erkekler. hepsinin ben... * *
Timsah gozyaşları döken insandır.Maksat ilgi çekmekdir.95 alınca aaaa bak ne zeki kız 0 alacak kadar yaptığını düşünüyor 95 aldı dedirtmek ister.
(bkz: belki de başka bir şey için ağlıyordur)
95 yerinden bıcaklanası kızdır.