bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    öğrenci seçme sınavı. üniversiteye girmek için girilen sınav.
    2 -1 ... elma
  2. 2.
    düzelesice çarpık sistem...
    6 -2 ... mirza
  3. 3.
    bu ülkede küfür oranının artmasının en önemli sebebidir.düzeleceğinide sanmıyorum.elendil'e iki kere eziyetlerin en büyüğünü yaşatmıştır.ikinci girişimde imza atmayı unuttuğum sınavdır ayrıca."iptal etcez" diyip tırstırmışlardı bi de..
    4 ... elendil
  4. 4.
    öğrenci sitme sırası
    4 -1 ... eksi sozluk
  5. 5.
    öğrenci seçme yerleştirme sınavı olan sınav. yeni sisteme göre daha zor olan sınav.
    3 ... asabisin galiba
  6. 6.
    bu sene ikinci kez girecegim öğrenci secme sınavı. gerci sistem değisti bu sene iki basamaklı oldu ama tek basmakta uygulanıyo. (bkz: 2 in 1)
    1 -1 ... ff8
  7. 7.
    eşi benzeri bulunmayan sınav. bu sınav sayesinde anlayamıyorsunuz bile gençliğinizmi solmuş , ömrünüzmü tükenmiş .. en güzel sene/senelerinizi harcıyorsunuz. neden? üniversiteye girebilmek için. peki.
    3 ... witch
  8. 8.
    dersane hocalarımın tumunun kazanamayacagimi iddia ettigi ve bu iddiaları ailemin yuzune sırf gıcıklık olsun diye hepsi birden gidip soyledikleri sınav.
    tabiki ilk girişimde istedigim yere * cukk diye oturdugum sinav.
    hocalarımın toplu halde hepsiyle dalga geçme fırsatını bana veren sınav.
    daha sonra ismimi reklam olsun diye buyuk buyuk yazdiklarinda buyuk bir hazla o listeleri yırtma fırsatı vermiş olan sinav.**
    (bkz: yeşilırmak dersanesi)
    (bkz: oss yi kazanma yontemleri)
    4 -1 ... cell-im
  9. 9.
    ister istemez her girende psikolojik buhranlara yol açan turkiyedeki çarpık egıtım sisteminin payidar ???evlatlarından..
    ... illegand
  10. 10.
    (bkz: kabus)
    ... pandora