bugün

dostlarımızın an itibariyle bulunmak istediği yer yada zaman.
adana. sevdiceğimin yanı.
kafamın iyi olabileceği herhangi bir yer.
nereye gitsem evimi özlüyorum, benliğimi özlüyorum. çocukluğumu özlüyorum... yaşamak için yaşadığım o günler.

nefret ediyorum mal, mülk sevdasından.

dünyadan, insanlardan...

bir çocuk gibi masum bakmak istiyorum hayata.

babamın azarlarını duymak istiyorum.

kucaklayışını, başımı okşayışını...

o sert bakışını...

gülümseyişini...

ah! şimdi beni duyuyor musun baba?

şu halimi görüyor musun?

seni özlüyorum baba, biliyor musun?
kamberler yahut beyazıt olmadı hacıhüsrev o da olmazsa tarlabaşı daha da olmazsa dolapdere.

ek: götünü keserler gerçi adamın ama çok durmayacağım ufak bi iş için bakıp çıkacağım müsadenizle...
onun yanı.
uzay.(öf entry kısaymış)
istanbul boğazına bakan bi teras katında sallanan sandalyede oturup ayakları uzatmış elime şarabımı almış takılıyo olmak isterdim.
mekke medine .
etna yanardağı.

donuyorum amq çok soğuk ev..
deniz kenarı olsun da neresi olduğu önemli değil.
açlık ve aynı zamanda mutfağa gidip bir şeyler hazırlamaya üşenmek sebebi ile kızılkayalar.
sevgilinin yatağında ona arkadan sarılıp koklamak... neyse sözlük dur gece gece yapma.**
deniz kenarında olmak isterdim tam da şu anda, gün doğumunu izlenebileceği en güzel yerden izlemek için.
ışıltılı kumlardan buz gibi suya atlamadan önceki şezlong'da olmak isterdim.*
geceleyin gökyüzündeki yıldızların yerdeymiş kadar yakın olduğu,ılık-rüzgarsız bir havanın hüküm sürdüğü ''mavi kumlu çölde'' olmak isterim...yanımda da 1 şişe ''Marsilya yapımı köpüklü kırmızı şarap'' olsun isterim..
istanbulda.
evde olmak istiyorum. zaten evdeyim, demek ki olmak istediğim yerdeyim.
Ayvalik/Sarimsakli.
(not: bayadir gidemiyorum, cok ozledim oralari. oysa ki en guzel yazlarim orada oralarda gecti.)
Evde yatağımda uyuyor olsam yeter fazla birşey istemıyorum.(ne zaman biticek bu mesai)
ingilizce kursunda olmak isterdim ama olamıyorum para yok.
(bkz: tijuana)
--spoiler--
"nerede değilsem,
orada iyi olacakmışım gibi geliyor bana..."
--spoiler--
(bkz: antalya)
sevgilinin yanı...