bugün

entry'ler (79)

ilk görüşme için erkeğe verilecek taktikler

Yeni tanıştığı kızı nasıl etkileyebileceğini düşünen erkeğe verilen tavsiyelerdir. Kaliteli giyinmek, hoş bir saat başka neler olabilir arkadaşlar.

charles bukowski sözleri

Ve aşk iki kez geldiginde ve iki kez yalan söylediğinde bir daha asla sevmemeye karar verdik, böylesi adilaneydi bize ve aşkın kendisine.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

Peekay.

gecenin şiiri

Arkadaşıma kızgındım.
Öfkemi dile getirdim, son buldu.
Düşmanıma kızgındım.
Öfkemi dile getirmedim, gittikçe büyüdü.

Gece ve gündüz onu korkularımla yıkadım.
Ve gülümsemelerle, yumuşak hilekar oyunlarla kuruttum.
Öfkem gece, gündüz durmaksızın büyüdü.
Ta ki parlak bir elma verene kadar.

Ve düşmanım ışığına dikkatlice baktı.
Benim olduğunu biliyordu.
Ve gece çöktüğünde onu bahçemden çaldı.
Sabah, düşmanımın, bir ağacın altında yattığını gördüm.

türk kızlarında erdem aramak

Herkesin bi alıcısı var sana ne dedirtesi insan zırvasıdır.

185 boyunda ince belli seksi sadık kadın

yanıma yakışacak olan kadındır.

sözlük yazarlarının ingilizce seviyeleri

alt yazısız film izleyebilecek kadar.

oturup konuşsak dediğiniz kitap karakterleri

madam bovary.

sözlük yazarlarının itirafları

ben bir sapyoseksuelim. umursamazım, istediğim her şeye sahibim. hayal kurmam. insanları tanımayı ve onların zevk aldığı şeyleri yapmaktan zevk alırım. acıyı severim seks de dahil. kitap okumayı severim yeni şeyler öğrenmeyi severim; insanın kendini geliştirmesi bir mastürbasyondur neticede. kadınlara karşı zaafım vardır, zeki olanlarına karşı. insanları eleştirmem, insanların eleştirilerini dinlemem, bir karar benim yaşamımı ilgilendiriyorsa ben karar veririm, dürüstüm yalan söylemem daha doğrusu söyleyemem, alışkanlık. ayrıca sonuçta olmuş olan olacaktır, değiştirilemez. affedici değilimdir pişmanlık duymam ama üzüntü duyarım. egoistim. tıpkı insanların kötü düşünceleri gibi iyi düşünceleri de benim için önemsizdir. daha güzel bir insan olmak istemiyorum çok fazla şeye sahip olmak istemiyorum hiç bir şeyin daha fazlasını istemiyorum ama daha iyi bir müslüman olmak istiyorum. bunları burada ifade etmemin tek amacı sahip olduğum şeylerden memnun olmam herkes bir nedenle yazıyor benim bir nedenim bunları kendime söylemekten zevk almak. daha söylemek istediğim çok şey var ama birazda üşengecim vs vs bu kadar itiraf yeter.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Ben yazdım kadere hüznü perişanı,sonu gelmez yinede bitemez ümitler ama yoksa bahçemin eski şanı, sebebi koparılan çiçekleri.

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

akşam 7 den sonra yemek veya atıştırmalık yemeyin. çünkü vucudun bu saatten sonra salgıladığı bir hormon vardır eğer herhangi bir şey yerseniz bu horman salgılanamaz maalesef. yavaş yürümeyin buda size zayıflatmaz tempolu yürümek şarttır dakikada 110 adım atmak en ideali bunları yapın zayıflayın vs vs.

en etkileyici ayetler

Dedim: Çok yalnızım.
Dedi:Ben sana çok yakınım. /Bakara: 186

Dedim: Bunca günahım var, hangisinin tövbesini yapayım?
Dedi: Allah bütün günahları bağışlayandır. /Zümer: 53

Dedim: Yine bağışlar mısın?
Dedi: Allah'tan başka günahları bağışlayacak olan yoktur. /Âli imran: 135

Dedim: Rabbim benim Senden başka kimim var?
Dedi: Allah kuluna kâfi değil mi? / Zümer36

yazarların telefonu açtığında söylediği ilk cümle

arkadaşlarımdan biriyse, annemse, teyzemse yada halam sa söyle gülüm babamsa amcamlardan biriyse onlara bırakırım ilk cümleyi.

iz bırakan kitap cümleleri

Sevişene kadar aşka inanıyorum. Ondan sonra hep bi sıradanlık hep bir yavşaklık.

ahmed arif en iyi şiirleri

Can garip can suskun can paramparça.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

My name is khan.

r harfini söyleyemeyen erkek

Kimseden bu yüzden tepki almamış erkektir. Ayrıca ingiliz aksanını mükemmel yapabilme yetisine sahibizdir. Gidin bi kursa yazılın çok güzel brother dersiniz beyler ingiliz olmayan hayran kalır.

meet joe black

Ölümün sıkılıp, dünyanın en başarılı insanlarından biriyle, hayatına karşilik ona hayatı öğretmesi için yaptığı anlaşmayı ve ölümün bu adamın kızıyla olan aşkını anlatır. Film müziği şahenedir ve filmle bağdaşmıştır. Muhteşem film diyeceğim filmlerden.

claire forlani

Gördüğüm en ifadeli bakışlara sahip olan kadın oyuncu. Boyle bir kadına kayıtsız kalmak bana gore çok zor.

büyük beyaz boş duvar bulunsa yazılacak söz

All is well.