bugün

Bizim de vardir bi tane. Ismini vermek istemiyorum ama kizlara yaranmak icin takla bile atacak o derece ayrica kizlara aci var mi kizlar aci diye espri yapti uc kere ama masum bi espri olmadigi ortadaydi onlerde oturan bi kiza da epey bi el sakalari filan yapti ama kiz baska bolumden cikinca misafir olarak geldigini ogrenince hayalleri suya dustu garibin.
Bizde bunu yedik .
maske takıp okul çıkışı dövülmelidir.
sonunda o kızlardan biriyle evlenir.
sene 2000. balikesir universitesi egitim fakultesinde okuyan didarla cikiyorum. ama kiz asiri guzel ve cok da populer. ben baska bolumde okudugum icin hergun ders cikisi egitim fakultesine geliyorum ve didar i alip cikiyorum. bir gun yine didar i bekliyorum, cayimi almisim oturumusum egitimin bankina, elemanin biri geldi, boylu poslu. Merhaba, didarla cikiyor musun? Evet, dedim. Sorun nedir? Seyy, dostum ozur dilerim fakat ben didar in sinifinda arastirma gorevlisiyim ve ona sirilsiklam asigim. Ee dedim, ne yapacagiz simdi? Paylasacak miyiz falan yani nedir onerin? Hicbir fikrim yok, sadece sana soylemek istedim. iyi dedim, soyledin hadi git simdi. sonra gitti bu. ibnenin evladi, gitti ama nazarini bize sokmus da gitmis, iki hafta sonra didar la ayrildik. ha didar onunla mi cikmaya basladi, hayir gitti sacma sapan biriyle evlendi, sonucta ne ona ne bana yar oldu.

sozun ozu su dostlar, ogretim gorevlisi de sonucta bir insandir, senden bilemedin 3 bilemedin 5 yas buyuktur en fazla. siniftaki bir kiza yakinlik beslemesi de gayet dogaldir, ben burada sasilacak bir sey gormuyorum. ben egitim fakultesinde ne cemaatci pezevenkler gordum, ne pkk li teroristler gordum. birakin asilsin olum, ne var bunda allah askina, adam akademisyen amk, cillop gibi de maasi var. siniftaki kiza asilmayacak da 55 lik doc dr melahat hanima mi asilacak?ya bi gidin allah askina.