entry'ler (67)

trabzon

Doğduğunuzdan itibaren tüm yetiştirdiği bireylerde olduğu gibi size de özel bir yer sunan ve bununla bir bağ oluşturmanızı sağlayan şehir.
Herkesin kendisini ait hissettiği, orada mutlu olduğu, duygusal bir bağ kurduğu ve huzurunu bulduğu ''o yer'' denilen şeyi sunar size. Neresi olduğu pek önemli değildir, vardır ve kendinizi o şehrin o kısmına ait yada orada mutlu hissedersiniz. Kimi zaman karadenizin kenarı, kimi zaman bir sokak arası... ama olmazsa olmazdır, o şehir ''o yer'' olan şeyi size tahsis etmiştir.

beni büyüttüğü ve çok şey öğrettiği için teşekkür ettiğim güzel şehrim. iyi ki.

aşırı derece seksi olmanın zararları

(bkz: benim amım var tamam mı)
kadın cinsi beyanıdır.

yemek yapan çamaşır asan ev süpüren erkek

(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
Benimdir bu. evli değilim fakat gayet bunların hepsini ve daha nicelerini yapıyorum. yalnız yaşamak zor ama azizim.

saat 04 46 da uyanmak

Koca günün sana kaldığını görmek fakat cumartesi gecesini kaybetmektir. Kendimi rahmetli dedem gibi hissetmektir.

yazar nickinden boy tahmini yapmak

chicago woman: 161 cm.

trabzonluların adam olması

Teşekkür ederim canım çok incesin.

bir öğrenci için en güzel şehir

elazığ değildir.

survivor ın halkın afyonu olduğu gerçeği

siz ne kadar izlemiyorum, o kadar bakmıyorum deseniz de halk tarafından izlenir. düşünsenize bir ülkede bir tv programından başka bir şey konuşulmuyor. Ahmet amcanın, emine teyzenin tek derdi survivor. Simülasyon içerisine sıkıştırılmış hayatlardan ibaret oluyor her şey. insanlar gerçeklerden yahut hayatın nasıl gittiğinden bahsetmiyorlar, insanlar soru sormuyorlar. kısacası insanlar uyuşturuluyor.

peki bunun kimseye zararı var mı ? Tabi ki hayır. fakat işin bilincinde olmak ayrı, uygulamak farklı. herkesin tartıştığı o konu var ya hani; ''gerçek mi ya bu sörvayvır ?'' gerçek değil kardeşim. az çok medya sektörünün içinde bulunanlar bilirler. Bir dizi simülasyonudur başka bir şey değil ve sizi temin ederim amaçlanan şey insanları düşünmeye sevk etmemektir.

Televizyonsuz bir dünya hayal etsenize, nasıl olurdu ?

erkeklerin kadınlarda dikkat ettiği ilk şey

elleri ve ayak bilekleri.

allah allah belki ateistim

önemli olan insanın ne düşündüğü ve ne hissettiğidir. Kültüre ve kültürün getirdiklerine takılmamak gerekir.

evli bir adamla sevgili olmak

çok geniş bir mide barındırmalıdır.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)

aleviler asimile olmuş ermenilerdir

(bkz: ay ben gülerim)

siz gidin biz geloğ

insanı yerinde kıpır kıpır eden kahtalı mıçe şarkısı.
buradan dinlenebilir. https://www.youtube.com/watch?v=PBhNfalcPLE

siz olsanz türkiye nin adını ne koyardınız

anadolu cumhuriyeti.

hayatını anlatan tek kelime

hırs kelimesi.

kadınları çekici yapan detaylar

hayret kimse dememiş.

elleridir efendim.

sözlük yazarlarının nicklerinin anlamı

Ne ararsan var anlamına gelen bir çeşit metafor.

yokluktan 1 60lık kızla çıkmak zorunda kalmak

Bazıları için aranan gerekliliktir.

(bkz: bodur tavuk piliçtir)

tutmak isteyen kız

kalem olabilir.

hangi koalisyon kurulsun anketi

http://strawpoll.me/4773647

linkte bulunan ankettir.