bugün

entry'ler (26)

türbanlı makyajlı özel okulda okuyan akp li kız

Emine erdoğanı kendine örnek almış kızdır.

kızlık zarını terziye diktirmek

Kızlık zarını diktireceğinize beyninizde delik varsa onu diktirin kızlar. Daha makbule geçer.

sözlük yazarlarının boyları

1.65 iyidir bence ya. Topuklu giyince de hoş oluyo. Bir seksen olup topuklu giyenler gökdelen gibi oluyor sanki yaa

regl olamayan kadın

Olmak ayrı dert olmamak ayrı dert. Bazen stres,hava değişikliği,kullanılan ilaçlar da regl suresini değiştirebiliyor.

38 erkekle seviştim seninle evlenmeye karar verdim

Namus kafadadır. Kızın beyni kıçında değilse sorun yok bence.

kısa saçlı kadın

Yüzleri de genelde ufak olduğundan bal gibi kadınlardır bence.

sözlük yazarlarının itirafları

Sevgilime sinirlenip numarasını ve tüm resimlerini sildim. Ve sorduğunda ona silmedim dedim.

kürt erkeklerinin genel özellikleri

Normal insandır işte. Kürt türk hepsi erkek. Hepsinin iyisi de var kötüsü de. Başlık saçma olmuş.

olmedim yasiyorum

Yıkılmadım ama ayakta da değilim.

cinle ilişkiye girmek

Cinle ne ilişkisine girdiğine göre değişir.

molde

Fenerbahçeye bize molde diye bir takımın varlığını öğrettiği için teşekkür ediyoruz.

teröre karşı tek ses yenikapı mitingi

Teröre karşı tek ses diyorlar fakat katiyyen amaca yönelik tek bir hareket bile yapmıyorlar.
Lafla peynir gemisi yürümez sayın cumhurbaşkanım. Bilin istedim.

yazarların seks düzeni

Haftada üç isteyen sevgilim var.Ben ona yılda bir olsun diyorum.Hadi hayırlısı..

acun ılıcalı

Artık yaptığı programların sıkmaya başladığı bir gerçektir.
Ay yaptığı demişim çaldığı diyecektim halbuki.
Hiç üretken değil ordan burdan proje çalıyor ama parası var.

ahmet davutoğlu kükrüyor

Ahmet Davutoğlu kükremiyor havlıyor. Birisi şu adamı sustursun. Kukla bozuntusu. Ülkenin içine ettiler amk.

evleneceğiniz kişide en önem verdiğiniz üç şey

Zeka sevgi sadakat bi de ilgi bide romantizm bi de sempatiklik bi de sesinin güzel olması.

gün geçtikçe azalan şeyler

Zaman azalıyor zaman. Sen günlerini sırf geçsin diye geçirirken bir bakıyorsun bir şey kalmamış akmış girmiş zaman. Ve hiçbir şey yapamamışsın yaşayamamışsın. Nefes almak yaşamak için yeter sanmışsın .

nadya the band

Bir çağrışım kurdum ama hatırlayamadım neydi bu gece gece aklıma takıldı.
Zaten hep gereksiz şeyler aklıma takılır.

insan ne ile yaşar

insan temel ihtiyaçlarını karşıladı mı her türlü yaşar.. Sevgiyle de yaşar sevgisiz de , yalnızlıkta da yaşar, kalabalıkta da..Lakin nasıl yaşar buna bakmak lazım.

kadınlar sikilirken hiç utanmıyor mu sorunsalı

Vajina utanılacak bir organ değil bildiğim kadarıyla. Penis kadar doğal.