bugün

doğru bir önermedir.

(bkz: mete han)

(bkz: atilla)

(bkz: fatih sultan mehmed)

(bkz: ibn-i Sina)

(bkz: farabi)

(bkz: ikinci Abdülhamid han)
(bkz: ajdar)
Adolf hitler: türkler öyle bir milletirki hepsini öldürmelisiniz eğer bir tane kalırsa devlet kurar ve intikamını alır.
fazla söze gerek yok hitler tespiti yapmış.
first entry için adam nasıl kasmış.
bir adet ne demek ya bakkaldan ekmekmi alıyorsun.*
(bkz: dünyayı kurtaran adamın oğlu)
Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü.
matematiğim olsaydı 1 adet kaç türk yapar söyleyebilirdim ama kahretsin yok. Aynen moruk haklısın.
yavaş gel kardeşim pist buzlu.
türk var türk var mesala bir abdulhamit han desen eyvallah boynumuz kıldan ince ama götünü siktiren travesti türkte var yani.
bu önerme o kadar doğrudur ki dünyada en çok kirli oyun bizim üstümüze oynanıyor, bkz. osmanlıyı yıkan mason örgüt ittihat ve terakkiydi bugün de düşmanlarımız artmış ve paralel denen masonlarla acemler ve haçlılar ile teröristler dahil olmuştur, ey türk uyuma, bu vatan için çalışmaya devam et ve üzerine oynanan oyunları gör.

arkadaş doğru demiş hani çalışmadan dünyaya bedel olamazsınız.
mete han, atilla, fatih sultan mehmed, ibn-i sina, farabi ve ikinci Abdülhamid yattığı yerden başarılı olmadılar.

bugün japonlar, 13 yaşına gelen öğrencilere ( 13 yaş reşit olma yaşıdır) hiroşima ve nagazakiyi göstermiştir ve demişlerdir ki çalışmazsan halin böyle olur, gençler bu bilinçle yetişiyor. bakın tarihimize çanakkaleye özellikle ingiliz, fransız, ruslar, anzaklar ne kadar sömürgeci devlet varsa osmanlının topraklarına ortak oldu, demem o ki çalışmazsanız tek övüneceğiniz şey biz türkler dünyada en çok devlet kurmuş milletiz dersiniz ki bu da ağlanacak halimize gülmek olur.
boş bir söylemdir.

her milletten mükemmel insanlar çıkabileceği gibi, beterleri de çıkabilir.

mükemmel insanlar zaten böyle başlıklar açmaz, kendilerini yüksek görmezler.

boş ve ırkçı bir söylemdir.
bir türk olarak bunu kabul etmiyorum bu kafatasçılıktır.Üstünlük ancak takvadadır.
türk olmayanların zoruna gider. ırkı olmayan şebeklerin zoruna gider.
Kendini fatih sultan mehmet'le, mete han'la, farabi ile bir tutanlarin düşüncesi. Ahahahaha hangi yüzyılda yasiyosunuz olum siz? Daha bok bulaşan donunu yıkamayı beceremeyen, yemek gibi en basit ihtiyacinda bile annesine ihtiyaç duyan, sabah akşam 31 çeken elleri nasirli ergenlerle sen bu adamları nasıl bir tutuyosun?
Biz daha dünyaya ermeni soykırımını kabul ettiremiyoruz sen hangi dünyadan bahsediyosun?
benim her işi yaptığımı ve ergen olduğumu sanan yazarlara ben sadece dünyanın vav diyebileceği ne yapabilirim onu bilmiyorum diye cevap verilesi konudur.
insan=insan. insanı diğerlerinden üstün kılabilecek tek şey yaptıklarıdır ırkı değil.
Kızılderililer gibi birbirimizi gazlıyoz, yok dünyaya bedelmişik falan. Türk olmak yüce ve kutsal birşey değildir. Yamyamlar gibi tarihimiz var, uygurlar dışında...