bugün

sosyal olduğunu sanan gereksiz insan.

genelde asosyal olur bunlar, sosyalleşmek için falan böyle saçmalığa yeltenirler.

gariban insanlara kolay gelsin diyerek aklınca işleri zormuş gibi gösterip onları yüceltmektir asıl amacı.

adamlar çöp süpürüyor lan ne var bunda?
emeğe ve emekçiye değer veren insandır. çalışmanın şeklinin ve yerinin önemi yoktur, alın teriyle ekmeğini kazanan insana 'kolay gelsin' demek bir olgunluktur. arif olmayanların anlayamayacağı olaydır.
değil sokakta çalışanlara, sokak hayvanlarına bile selam veririm. insanım ben ne alakası var asosyal olmayla. tabi gidip hayat kadınlarına selam vermeyin harun abide çıkabilir.
demeyende ararım sorunu.

götünden kıl aldırmayan adamlarla dolmuş burası.

iki gün çöpün toplanmasa 'ayh hizmet sıfır'diye yakınırlar bunlar.

her iş saygıyı hak eder.
Orospuya bile kolay gelsin diceniz olum akıllı olun.
Emekçidir.
o da bilir kolay olmadığını. sonucu değiştirmez.
benimdir.
bana denilse mutlu olurum. o yüzden diyorum.
ulan o insanların her şeyini elinden aldınız. insan gibi yaşamayı çok gördünüz, üç kuruşa şükreder hale getirdiniz, emeğinden alınterinden, hayatından geleceğinden çaldınız şimdi birde böyle aşağılayalım diyorsunuz öyle mi? iki kelimeyi bir araya getiremeyen, cebinde babasının verdiği paranın dışında emek verilmiş tek bir kuruşu bile olmayan haysiyet yoksunu şerefsizlere dert olmuş bu anlaşılan. insan değilsin anladıkta bari taklit yap.
He amk ha. Numaradan kolay gelsin diyor millet, zor gelmesini istiyor içten içe.
güncel Önemli Başlıklar