bugün

entry'ler (363)

banshee

League of Legends oyununda banshee's veil itemine ismini veren şey olsa gerek...

mhp seçmeni

tatava yapmayan seçmendir.

başbakanımızın üstün bir zekası vardır

halkı koyun diyerek hakaret etmekle marjinal olunduğunu sanan insanların da lideri başbakandır. 12 yıl devleti aydın!! insanlara rağmen yönetebiliyorsa boş bir insan olmadığı kesin. sevmek veya sevmemek önemli değil yiğidi öldür hakkını yeme...

yazarların şu an dinlediği şarkılar

axel rudi pell - dont say goodbye.

makarna teranesi

her seçimde makarnaya domalma lafları bu seçimde de ilk 5'e oynadı. yıl boyunca belediyelerin yoksulara yardımlarını seçim zamanı ritüelleştiren zihniyet bi bitmediniz...

başın tek tarafının ağrıması

(bkz: ense kökü)

başbakanımızın üstün bir zekası vardır

insanlara ekstra özellikler eklemek doğru olmasa da gerçeklik payı olabilecek durum.

mansur yavaş ın hala kazanma şansının olması

yenilgiyi yedirememek.

cesky krumlov

kısmet olsa da herkes görse dedirten yer. *

hz muhammed in namaz kılmadığı gerçeği

namaz yok cem var, abdest yok, ezan ceme davet falan. açıklama yapmaya bile gerek yok. prim vermeyin alevi ateist karışımı oluşuma.

gelmiş geçmiş en karizmatik ad soyad kombinasyonu

Jack Bauer.

sevgiliye armağan edilecek en güzel şarkı

Cimilli Ibo-Kemencem Alli Pulli.

tüm zamanların en iyi yabancı dizileri

kesinlikle 24

metinoktay10

Buyursunlar efendim...

akp oy veren yüzde 50 nin ekonomiden mutlu olması

seksenleri yaşamamış, doksanların da sonunda doğmuş ergen gençliğin şimdiki ekonomiden memnun olmaması normaldir. Biraz siyasi tarih okuyup, internetten araştırma yapsınlar. kendini yakan insanları, cami önünde bulunan bebekleri, meclis önünde yazar kasa atan insanları öğrensinler... istanbul'un o zamanki halinden hiç bahsetmek bile istemiyorum.

akp oy veren yüzde 50 nin ekonomiden mutlu olması

hergün haberlerde enflasyon canavarı haberleri görmüyorsam, 5-6 senelik periyodlar ile ekonomik krizler geçirmiyorsam, IMF belasından kurtulduysam, neredeyse herkesin altında araba görebiliyorsam ve Toki'den insanlar bütçeleri mukabilinde ev satın alabiliyorsa evet ekonomide bir gelişme vardır. Artık Akp gitsinde isterse ülke yerlebir olsun mantığını bırakın. Koyun koyun diye alay edenlerde az biraz etrafınıza baksınlarda cahilce insnalara hakaret etmekten vazgeçsinler. Atatürk köylü milletin efendisi derken şimdiki Atatürkçü geçinen nesil köylünün verdiği oyun kendisi ile bir olmaması gerektiğini savunuyor. Yazık...

asansörde ağzı leş gibi kokan türbanlı

cahillerle tartışmaya girmeyin zira ben hiç yenemedim. imam El Gazali.

lost izlememiş nesil

lost izledim diye övünmeyen bir nesildir. ve hemen game of thrones başlığı açılmasına sebep olmuştur.

gecenin şarkısı

deep purple - soldier of fortune.

newyork central parkta alkol almak

Avrupa'da çok rastladığım birşey. ispanya'nın Malaga şehrinde gece 10dan sabah 8e kadar alkol satışı yapılmıyor. Gece 11de şarap almak isteyen arkadaşım uyarılıp içkiyi koyması söylendi. Roma'da ispanyol merdivenlerinde içki içenlerin içkilerini polisler topladı yada caddeye inip içip geri dönmesi söylendi. Bunlar benim gözümle şahit olduğum şeyler. Daha birçok ülkede bu tarz yasaklar olduğunu okudum. Hristiyan ülkelerde alkol yasakları bu kadar tepki çekmezken bizde ortalığın ayağa kalkması beni korkuttu maalesef...