bugün

entry'ler (299)

bir erkeğe yetecek 3 şey

futbol -araba-hatun .

türk beyniyle üretilmiş süper cümleler

kendini intihar etmek...intihar etmek zaten kendini oldurmek anlamina gelmiyor mu kardeşim ? kendini intihar etmek nedir ?
birde -varmişti , yokmuştu - gibi kullanimlara hastayim. hem mişli ,hem di li geçmiş zaman birarada .Nasil oluyorsa.misal :
- o zamanlar cep telefonu var miydi ?
- varmistir . (varmış ve vardı nın bir kombinasyonu) .

çocukları öpmek

aslinda hijyen ve saglik acisindan yapilmamasi gereken seydir .zira onlar daha savunmasiz ve zayif oldukları icin , vücutları mikroplara ve hastaliklara daha açıktır .Ama insan dayanamiyor , o ayri.

ilk buluşmada whopper menü ve 12 nugget yiyen kız

çok açtır.

su

2 hidrojen 1 oksijen .

donan arkadaşınız karınızla sevişsin mi

sen dururken , karina ne gerek var .bence bunu dahada igrenclestirip -erkek oldugunuz halde ,donmak uzere olan erkek arkadasinizla sevisir misiniz ?- diye bir baslik acarsin sen. yaparsin , yapabiliten var. hay beyninizi ....

anne sevgisi

-anne olmak kalbinin bedeninin disinda gezinmesine izin vermektir - gibi birsey okumustum biryerlerde . 6 ay once bedenimin disinda gezinmeye basladi benimde kalbim.Mantikla aciklanabilecek birsey degildir .

uyunan garip yerler

bebegimin 1metrelik besiği .

ekşi sözlük e açık mektup

nadide ve nazenin sosyal platform mu ? bilmedigimiz bir uludag sözlük daha olmali , zira soylediklerinin bu uludağ sözlükle alakası yok .inciden hallice , ekşinin de hor kullanılmışı dese olurdu bak. üzgünüm ama ,boyle her onune gelen abaza ergeni uyelige kabul ettiği sürece, ekşinin tırnağı olamayacaktır .

ben bu yazıyı çocuğumun babasına yazdım

an itibariyle : lütfen artık şu horlamayı kes ,zaten 2 saatte bir emzirmek icin uyaniyorum , bide senin horlamanla uyanmayayim . birde haftasonlari karşıma geçip bira icip cips yiyorsun ya , bogazinda kalsin .bunlarin dışında çok iyi bir baba oldun sen.yuzumu kara cikartmadin , her aksam eve geldiginde minik oglumuzun kucagina gelebilmek için cırpınması , sevinç cıglıkları atması boşuna değil .Bu kadar iyi bir baba oldugun icin teşekkür ederim .

sokakta hanımefendi mutfakta aşçı sözlükte yazar

o benim işte . evinin kadını ve çocugununda anası aynı zamanda .

sınıfta birinin telefonunun çalınması

üniversite sınavında zorlanacak yazarlar 2-3-4 nolu entry yazarlaridir . (bkz: daha dikkatli oku)

odada soba yanında sigara içmek

dogrudur. borular nasil soba icindeki dumani cekiyorsa , sigara dumaninida ceker .Aspiratör etkisi .

hiç eksi almadan 15 gün geçirme hedefi

15 gun boyunca hic entry girmemeyi gerektirir ki o bile garanti degildir.eski entryleri okuyup eksileyenler olabilir .helede boyle bir baslik actiktan sonra imkansızdır .

ellendin mi deyince susup başını önüne eğen kız

boyle bir soruyu sorma geregi hisseden bir malla nasıl sevgili olabildim diye dusunuyor olabilir o sirada .

her soruya bilmem diye cevap veren kız

potansiyel -ben bilmem beyim bilir- kızıdır .Erkekler sever diye bilirdik biz .

serefsizimbenimaklimagelmisti li sarelle reklamı

nutelladan şaşmasakta hayirli olsun , bol sans getirsin , devami gelsindir insallah. (bkz: sözlük sen nelere kadirsin)

büyük göğüslü olmanın dezavantajları

bir takim sağlık sorunlarına neden olabiliyor diye biliyorum . (bkz: sırt ağrısı)

akp lilerin ıssız adaya düşse yanına alacakları

ayakkabi kutulari olmasa gerek.zira ıssız adada paraya ne hacet .

mona lisa suratı

da vinci 'nin - kadın olsam nasıl olurdum- diye dusunerek ,kendini cizdiği soylenir bu tabloda .hatta meshur monalisa smile in nedeni de buymus. (bkz: diyollar)