bugün

entry'ler (68)

kısa diye girilen kuyruğun ilerlememesi

okul kantininde çok gördüğüm durumdur. sıra kısa olmasına rağmen nedense sıradaki herkes kendi dahil en az 5 kişi için bir şeyler aldığından olsa gerek, ilerlemez.

kalbindeki saksıya sevgi ekmek

ekmesi kolay da, biri sulayıp ilgilenmedikten sonra çürür gider.

bu hayattaki en zor şey

her dakika acaba nerede yeni bir patlama olacak diye düşünmeden güven içinde yaşamak.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

nefreti ve hüznü birer dost olarak kabullen, zira onlar senin peşini bırakmayacak.

gece olunca yıldızların belirmesi

apartmanlar yüzünden gökyüzünü bile zar zor gördüğüm için arada sırada gece belirdiği söylenen yıldızları görmek ilginç olur.

erkek çocuğu için annenin önemi

12 yaşıma kadar annemin annem olduğunu bilmiyordum ve çok nadiren görüyordum. şizofreni teşhisi yüzünden yıllarca hastanede tuttular. gördüğüm zaman ondan korkuyordum. 12 yaşıma geldiğimde annem iyileşmeye başladı, oğlu olduğumun bilincine vardı ve bana hiç görmediğim sevgi ve şefkati gösterdi. toplumla arama koyduğum duvarları aşmamda en büyük etken o oldu. bu duvarları aştığım için pişmanım gerçi o ayrı konu. ama anne sevgisi, annen olduğunu bilmek bambaşka bir şey gerçekten.

atatürk dönse söyleyeceği ilk şey

yazıklar olsun.

en çok istediğiniz şey

sevdiğim üç insan ve ben dışında tüm insanlığın yok olması.

üstteki yazarın sizin için anlamı

geleceğim.

aşırı kıskanç bir sevgili sahip olmak

sevdikten sonra kıskanmadan durabilmek mümkün müdür ki.

severek evlenilen kadının kız çocuk doğurması

gerçekleşmesi halinde kadına tapacağım, kızım ve onun için her şeyi yapacağım durumdur.

underrated şarkıcılar

Hollywood Undead, Evanescence, Nightcall'dır.

ustteki yazarin nick ile hikaye

invader23: büyük gezegen istilacısı 23. hedefi olan dünya'ya ulaşmıştır.

seni sevmeyen birini hayatının merkezine almak

sevmese bile az da olsa onunla vakit geçirince ''değer'' dediğim durumdur.

başkasıyla seks yapmak aldatmak sayılmaz

seks bazı insanlar için duygusal bir şeydir. sevdiğin insanla yapmak istersin. sürekli farklı insanlarla yaptıktan sonra zaten hiçbir şey hissetmez olursun bir süre içinde.

lol oynayan kız

iyi oynaması için sadece asosyal falan olması gereken kızdır. aksi halde erkeklerin ilgisi, şımartması sağolsun oyunla alakaları kalmaz sadece ego kasarlar. bir de press e janna mainler var tabi. ayrıca bu oyunu iyi oynamak için yeterli refleks ve oyun bilgisine sahip hiçbir kız görmedim.

bir kelimeyle gençliğini anlat

karamsarlık.

kırmızı

aşık olduğum renktir. her kadını olduğundan daha güzel gösterebilir ayrıca.

tarihin en sansli zamaninda yasamamiz

gidişata bakılırsa uzun sürmeyecek gibi. her açıdan savaş başlayacak, başlamış bulunmakta. benim paranoyaklığım da olabilir tabi bilemiyorum.

fareye sevimli diyen insan

kız arkadaşımdır. hemstırı var gerçi fare değil. meymenetsiz suratsız hayvanın nesini seviyor anlamıyorum. ama şu gereksiz hayvanı sevdiğini görmek bile içimi ısıtıyor o ayrı.