bugün

(bkz: alagavat)
(bkz: nasıl gavat oldum)
Gavat detected.
(bkz: gavat nasıl olunur)
(bkz: su katılmamış gavat) bildiğin orijinal bu.
seks bazı insanlar için duygusal bir şeydir. sevdiğin insanla yapmak istersin. sürekli farklı insanlarla yaptıktan sonra zaten hiçbir şey hissetmez olursun bir süre içinde.
Acaba ne sayılır diye merak ettirendir.

Bak senden saklamadım geldim önünde yapıyorum mu olsun. Hayır şaka bi yana harbiden dünyada böyle insanların varlığı hayattan soğutuyor amk.
görsel
(bkz: gavat aşk ilişkisi)
ben seni seviyorum ama başkasına vermek de hoşuma gidiyor.
bende seni seviyorum ama benimde canım başkasına çakmak istiyor.
o zaman ne sikime evlendik biz?
hiiç zaten yıpranmış ve haşatı çıkmış evlilik kurumunun bizde amınakoyalım istedik.
ne ben gavatım ne sen orospusun. bizler medeni olmakla gavat olmak, şerefsiz olmak, fahişe olmak arasındaki farkı anlayamacak kadar gerizekalı iki bireyiz sadece hepsi bu.

(bkz: troll olucam diye gavat olmak)
(bkz: gavat)
(bkz: alagavat)
O zaman baba yiğidin teki aldatmanın tanımını yapsın bize.
ya şimdi derin bir konu ama..
bence gavat diye tabir edilen genç haklı bile olabilir..
değilse de bana ne yani?
görsel
anne tarafı çorum baba tarafı inglewood.
Ben aldatmak istesem ne yapmam gerekiyor ozaman? Parmak mı atacam?
(bkz: gavat overdose)

ya he he, aldatmak değildir...
hayatımda böyle saçmalık görmedim o zaman sevgilini ver de bir seks yapayım ne de olsa aldatmış sayılmazsın. entel, marjinal, çağdaş olacağız diye gavat olmayın.
kimle seks yapmak aldatmak sayılır?

içinden çıkılamayacak konudur.
Seks iki yabancı vücudun etkileşiminden çok daha farklı bir şeydir, aynı zamanda iki yabancı ruhu birbirine bağlar bu sebepten sadece sevilen kişiyle yapılması gerekir diye düşünürüm. Bir heves, özellikle bu heves asla anlamını yitirecek kadar yabancılaştırılmamalı.
sevişmeye bahane arıyorsunuz. haklısınız.
Bu nasıl bir genişliktir, pes. Git grup yap kimseyi ilgilendirmez de, normalmiş gibi algı yaratmaya çalışma.

Yahu insan birine aşıkken, seviyorken nasıl bir başkasıyla, bırak yatmayı, dokunamaz bile.

Lütfen bu sapkın düşüncelerinize, saf ve tertemiz " aşk"ı karıştırmayın.

Gidin kendi çöplüğünüzde ne halt yiyorsanız yiyin ama , "aşkı" rahat bırakın.
Tüm yazılanları okudum. Hiç kimsenin değinmediği bir konuya değinmek istiyorum. Sosyolojide psikolojide ve bijolojide ne denirse densin. Halk arasında gavatlıktır.
bu entry sahibine sesleniyorum
--spoiler--
ebenin ... mi varmi? baska bir cevap bulamadim sorunada???
--spoiler--
Swingerların hoşuna gidecek başlık, geniş mezhep, birazda farklı ahlak yapısı.
güncel Önemli Başlıklar