bugün

entry'ler (12)

kısa boylu olduğu halde vücut geliştiren erkek

Size ne orospu çocukları diyebilecek potansiyelde olan bir erkektir. Kızlar siz sanıyorsunuz ki 190 bir erkek herkesi döver falan hassiktir lan ordan. Ne gördük 190 abiler,kardeşler 175 dayılardan,kardeşlerden temiz bir dayak yer. boş yapmayın insanların hayatına karışmayın.
not: boyu uzun olan kardeşlerim siz de yanlış anlamayın herkes için geçerli değil zaten.
hadi eyvallah.

22 yaşında berbere hala babasıyla giden erkek

samimi erkektir.

erkeklerden kadınlara tavsiyeler

size sürekli iltifat eden bir erkekten yakanızı paçanızı en kısa sürede hatta anında çekin niyeti yatağa girmektir. çok fazla makyaj yapmayın sade makyaj çok hoş oluyor. erkeklerin parasını yemeyin yediğinizi ödeyin erkek fazla ısrar ederse teşekkür edin ve bir dahaki buluşmaya kendinizin ödeyeceğini söyleyin. hadi eyvallah kızlar.

bir tişörte verilecek en yüksek miktar

50 lira üstünü vermem gerçi 50 lirayı da zar zor veririm amınakoyiyim gerizekalı gibi 100 liraya tişört falan alıyorlar bir de para gökten mi yağıyor lan ibneler?

kilo vermek isteyenlere tavsiyeler

ergenim amınakoyim diyet yapsam boy uzamayacak diye korkuyorum yapmasam şüşkoyum. sikerim iri yarıyım zaten iyi böyle.

14 yaşında olmak

5 gün sonra gireceğim yaştır. güzeldir her halde, acısı da boldur. ne şanssız jenerasyonuz amınakoyim. teog da gitti. sikerim hazırlanmıyorum zaten. boktan ya da ortalama bir mesleğe kapak atarım diye düşünüyorum. hayvanım. allah belamı verecek ya da vermiştir.

zübeyde hanım

eli öpülesi, kurban olunası kadın. öyle bir evlat doğurdun ki bize ATA oldu. minnettarız.

seksenler şahin

komik ve samimi bir karakter. severek izliyordum keşke kalkmasaydı.

çiğ sucuk yemek

ara sıra yiyorum. bazen güzel geliyo bazen iğrenç geliyo niye yiyorum bilmiyorum sucuk yapamıyorum ondan her halde.

kızlardaki erkek peşimden koşmalı beklentisi

aptalca bir beklentidir. niye kendinizi bu tarz işlerle yoruyorsunuz ki anlayamadım gitti. hiç bir kızın peşinden koşmadım, koşmuyorum, koşacak mıyım ilerde bilmiyorum mutluyum.

cahil insanların ortak özellikleri

çok ukala davranıyorlar bir insan her şeyi bildiğini iddia edebilir mi ulan?

bully scholarship edition

dünya üzerinde oynadığım en iyi oyun. gerek senaryo-hikaye bakımından gerek oynanış stilinden. sadece 1 kez bitirdim. daha sonra bir daha başlayacaktım fakat vazgeçtim bu oyun 1 kezden daha fazla kez bitirilmemeli. çok güzel bir oyun be. rockstar şirketine teşekkürlerimi sunuyorum. lütfen bully 2 çıksın be aga evi arabayı her şeyi satar alırım fiyatı ne olursa olsun, hayranım lan bu oyuna.