bugün

Yuksek miktarda pamuklu olmasi iyi olur.
bana kalsa bedavaya getirmeye çalışırım ama 1000 tl ye bile alan var. hayır para harcayacak yer mi bulamıyorsunuz, anlamıyorum ki..
30 tl.

entry burada.
3 kilo patates.
Miktarsa miktar kardeşim.
şu an öğrenci olmamdan ötürü max 30.

ilerde de 50 den fazla vermem bence.
pololara 70 klasiklere 30. 2 ay sonra 15'er liraya iniyorlar zaten.
29,99 dan bi kuruş yukarı çalışmaz. Ruhumuz fakir napalım? Olmadı bi sigara yakar sezon sonu indirimine girmesini bekleriz.
Holosko artı bir miktar paradır.
Aşık olunacak kadar hoşuma gittiyse maks. 50 lira çalışır. Normal zamanda o da çıkmaz.

Öğrenci adamız ne yapalım ?
Bundan 7 sene falan önce 30'ar lira vererek 2 tişört almışlığım oldu batik'ten. Hala o kadar salakça bir alışverişi nasıl yaptım bilmiyorum

5-10 lira civarıdır. Daha da öyle bir kazık yemeye tövbeliyim. Yazlık yerlerin pazarlarının gözünü seveyim.
Alt tarafı tişört işte, en fazla 25 lira veririm.
aga kigilidan aldiydim icim gittiydi alirken 120 liraya ama sonradan iyiki almisim dedim ayda bir almaya dusunuyorum efenim. evet.
24.90 tldir.
Tişört yani bluz, pantolon, etek, ceket falan olsa neyse tişört en fazla 49.99tl.
maksimum 20 öğrenci ve fakir olmasam 40 çünkü ruhum fakir anlıyor musunuz.
30-35 felan.
50 lira üstünü vermem gerçi 50 lirayı da zar zor veririm amınakoyiyim gerizekalı gibi 100 liraya tişört falan alıyorlar bir de para gökten mi yağıyor lan ibneler?
2 lira dır.
önceden 1 idi, 4 aydır 2 yaptılar.
499 tl - lacoste.
90 liraya aldığım tişörtün de rengi soldu 30 liraya aldığımın da o yüzden gereksizce çok yüksek fiyatlar vermeye gerek yok.
30 lira.
fazlasını vermek yazıktır günahtır.
50-60 civarı.
eh günümüzde 40-50 lira bile gözümüze ucuz gelmeye başlamışken yine de internet alışverişi candır diyor ve max. 20-25 lira diyorum. indirimleri kovalayın.
30 lira düz renk beyaz 30 lira düz renk siyah 30 lira düz renk herhangi bir renk başkada vermem.
30 tl. 40 tl vermem için aşırı beğenmem lazım. daha pahalısıyla da işim olmaz.