bugün

entry'ler (28)

akrep erkegi ile boga burcu erkegi iliskisi

"akrep erkeği" ile "boğa burcu erkeği" dendiğinde normal olarak aklımıza akrebin burç değil de hayvan olduğu gelir.böyle bir ilişki de boğa burcu erkeğin ölümüyle sonuçlanır meğer ki hastahaneye yetiştirilip serum takılsın.
iki dakika "aklımdan geçeni en doğru şekilde nasıl aktarabilirim" diye düşünmeye üşenirsek böyle alelacele bok gibi, hiç de senkronize olmayan başlıklar çıkar...komik olucam diye acele etmenin manası yok bence...

kendini bir numara hisseden kisi

en büyük kendini-beğeniş de kendini-horgörüş de,en büyük kendini-bilmemedir.

spinoza.

kiza acilmak icin msn de siir yazmak

denyoluktur.

kisisel iletiye sozlukteyim mesgulum yazmak

zevzekliktir.

camp nou

doğru adı camp nou'dur.
star spikerlerinin ısrarla söylenmesi yerindedir.bizim inönü stadına "stadı inönü" ,ali sami yen stadyumuna "sami stadyumu yen ali" dense hoş mu olur?olmaz.

ısrarla camp nou!
katalunya es no espana.

para vivir la vida tengo que querir barcelona!

kız tavlama aracı olarak gitar

vasatın altında sürünen heriflerin vasatın altında olduğunun farkında olmayan kızları tavlama aracı gördüğü için populer olmuştur gitar.tavlama aracı olması fikri sadece çalanın zannettiği bişeydir.hiçbir kız da gitar çalan herife tav olmaz.herkes gitar çalıyo zaten artık.
ama davul öyle mi?neyse...ama gitar daha kolay gitar çalmaya devam etsin o arkadaşlar.hem sahilde davul çalınamaz o yüzden kitle kaybedersiniz.gitar çalın gitar.ahahah

süper davul çalarım ben.kaslıyım da.ne kızlarla beraber oluyorum bi bilseniz...

gitarmış..."lan sen o suratla senfoni yönetsen nolur" demek istiyorum bu saikle gitar'a başlayanlara...

icingdeath

yok da yok...

drizzt do'urden'in ayni adlı dragonu kestikten sonra hazinesinden aldığı yegane scimitardır.acayiptir.

twinkle

sözlük'te yok!

drizzt do'urden'in scimitarlarından birisidir.genelde şimşek hızında iner...

hiyaragasi sözlükte olmayanları yazma şubesi sundu...

scimitar?
o da yok! onu da siz yazın ulan hep ben hep ben...

hiyaragasi

(bkz: wise)

diğer entry leri refere eden entryler silinir

bir entry silinme nedeni.

entry'm şu şekildeydi;

(#30930) ilk entry'sinin bu olduğunu okuyup sinir krizlerine girdiğim müzik grubu.ne ayrılması lan?çatır çatır yeni albüm bile yaptılar.
insanlar neden bildiklerinden fazlasını anlatmaya çalışırlar hep merak etmişimdir.neyse doğrusunu söyliyim bari kamu hizmeti olsun.
ayrılmışmış...ahaha...tamam tamam gülmicem.tool devam ediyor.ayrılmadı maynard tool'dan falan.
ancak a perfect circle albüm yapmama kararı alarak bizi ziyadesiyle üzmüştür.

ve başlıkta görülen nedenden dolayı silinmiş.refere ediyomuş...bu kadar saçma sapan bir silinme nedeni olamaz.tamam hakkaten refere ediyo olmak silinme nedeni olabilir.ancak bir entrynin yanlışlığına yaptığım vurgu o entry'yi refere ediyor manasına mı gelicek?düzelttim o kadar?sil diye mi?
ben doğrusunu söyledim.bu yere katkıda bulundum.neden benim doğru olan entry'm siliniyor da yanlış olan saçma entry silinmiyor...

şu şekilde bir de örnek veriyim

başlık: allah

1.bence olmayan
(denyo,30.10.2006 16:26)

2.olmaması söz konusu olmayan
(hiyaragasi,30.10.2006 16:27)

al bakalım moderasyon efendi burdan yak...ne olcak şimdi?sizin mantığınızla 2. entry de ilkini refere ediyor.ne kadar bilgi kaynağı olunabilir yanlışı düzeltmenin refere ediyo zannedildiği yer?

eksi 20 kontoru bulunmak

hiçbir anlam yüklenemeyen,türkçe katli tandansıyla yazıldığını zannettiğim başlık.

suffer well

depeche mode bu şarkıyı "insanların sevdiği şeylere küfür edeyim hemen ünlü olayım" diye yazmamıştır ki şarkı da "insanların sevdiği şeylere küfür edeyim hemen ünlü olayım" akımına ait bir şarkı olsun.sadece berbat bir şarkıdır o kadar.bir grubun modasının geçtiğini söylemek de ünlü olma çabası olarak değerlendirilmemelidir.nice güzel şarkılar ve gruplar dururken bu zırva ile 3 dakika kaybedilmesin diye yazılmış bir entry olsun bu da.

dark new day

sevendust'tan ayrılan gitaristin kurduğu başarılı hardcore grubu.
tamam daha yeniler tek albümleri var ama.nasıl olmaz ya sözlükte?iyi ki ben geldim de yazdım

hiyaragasi

üçüncü nesil farklı bakış açısı.
dahi anlamındaki de.

suffer well

normalde siktiriboktan müzik yapan depeche mode insanları nasıl olmuş da böyle bir şarkı yapmış hayret.başarılı.sadece ilk 10 saniyesi ama.geri kalanı gene rezalet.içim sıkıldı bak şimdiden dinliyorum da.öff..depeche mode nasıl bu kadar ünlü olmuş acaba çok merak ediyorum?
sonra düşünüyourm ki ; 80lerde vatka bile modaydı normal o zevksiz insanların bu adamları ilah zannetmesi diyorum rahatlıyorum.
biraz da siz düşünün.

balık burcu erkeği

en yaratıcı,en başarılı erkeklerin burcu.dünya üzerindeki yetişmiş sanatçıların büyük çoğunluğunun burcu.zeki,çevik ve ahlaklı bireylerin sıfatı.

rakip burçtaki vasıfsız erkekler bu burca bok atarak üzerinden prim yapmaya çalışsa da hiçbir zaman vakıf olamayacaktır.kızlar gene balık burcu erkeğinin kucağına oturmaya devam edecektir.

metallica

80 sonrası müzik piyasasını şekillendiren en önemli topluluk.
bazı az beyinliler kendilerine metalci sıfatını haiz gördüklerinden bu dünyanın en önemli müzik grubu olan metallica'yı aşağılayarak karı kız üzerinde "ben aştım yavrum metallica'yı" intibası bırakmaya çalışırlar.
fakat kendilerinin de o camia ile tanışmasını sağlayan yegane şeyin bu grup olduğu gerçeğini hatırlayamazlar.beyinsizlik.

chevelle

tool ile beslenmiş şahane bir müzik grubu.nasıl olur da tek entry olur nasıl olur da bu camia chevelle'den habersiz yaşar hayret.
varsa yoksa ajdar anik ile dalga...
tool ne diye soranlar için ise ayrı bi rehabilite tekniği uygulayacağım.

pink floyd

vasat bir ingiliz müzik grubu.neden bu kadar sevilmiş anlamak mümkün değil.yavaş iç bayan bir müzik,dokunsan ağlıycak bir vokal...
olmamış diyor sıradakini çağırıyoruz.

platon

ideal devletinde ticareti yabancıların yapmasını ister.neden olarak da ticaretin boktan bir meslek olduğu,insanın hıyarağası olduğu para hırsıyla kaplanacağını bu nedenle de kötüleşeceğini gösterir.yabancıların devletteki oturma iznini de 20 seneyle sınırlar.