bugün

(bkz: kemal kılıçdaroğlu)
adam gibi adam.
(bkz: kılıçdaroğlu nun hanefi avcı nın emrinde olması)
gözlük numaralarının beş numara daha büyümesi gereken adam. yukarı çıkan merdiveni aşağı inerken görmek büyük ustalık ister.
Chp Genel Başkanı...
gittiği her yerde, halktan gelen talepler karşısında anında çözüm üreten kemal. ne hesap var, ne kitap var, ne tartma var ne biçme var.
(bkz: çarkçı kemal)
(bkz: gundi kemal)
namı diğer zatı muhterem kemal yalandaroğlu.
Kapasitesiz, liderlik vasfı olmayan, harami(soygunculuğu ile ünlü) bir sülaleden gelen, babası rüşvetsiz tek imza atmamış, SSK yı 5 katrilyon dolandıran, CHP Alevi kadrolaşma yapan bir garip Kemal KARABULUT.
Atatürk'e hakaret eden Yalçın Küçüğü Savunan kişidir.

https://www.facebook.com/...deo.php?v=189643957752187
sarıgül hakkında sorulan soru karşısında gelip önce üye olsun diyen bilge kişiliktir.
http://www.ensonhaber.com...ul-sorusu-2012-12-31.html
Haftaya Çarşamba günü abbas güÇlü ile genÇ bakış programında soruları yanıtlayacak.
kılıçdaroğlu erdoğan elimi de öpse onunla canlı yayına çıkmam demiştir.
(bkz: kılıçdaroğlu na ikizi gibi benzeyen teyze)
chp lideri. akparti ve kendi partisindeki muhalifleri tarafından makasa alındı , siyasi hayatı bitirilmeye çalışılıyor. belkide akparti ve ulusalcıların uzlaştığı tek konu kılıçdaroğlunu bitirmek. son zamanlarda chp'nin bazı konularda kendi ezberini bozması , halkın daha geniş bir kesimine ulaşmaya çalışması olumlu ancak yeterli olmamakla birlikte iyi bir başlangıç sayılabilir. bence chp içindeki değişim sürecinin ileride türkiye için olumlu sonuçları olacak.
kılıçdaroğlu benim peynirim,
güvenle alır lezzetle yerim.
Akıllara kemal Kılıçdaroğlu gelir. CHP genel başkanı.
Çalmayan çırpmayan bi giydiği gömleği 5 sene giyen evinde hizmetçi olmayan tek millet vekili yokluğu bilen ucuz yerlere giden halktan biri ne istiyonuz adamdan atletle sıradan insan gibi yemek yedi diye ,sizin trolu olduğunuz adam gibi binbir çeşit yemekle kahvaltı yapmıyor suçu bu mu .
liderlik vasfı olmayan türk siyasetçi.
görsel
görsel
Hesapta mutfakta, halktan, kalender, mütevazı, şirin, gözü gönlü tok.
10 küsür yıldır sürekli mağlüp olduğu halde sorgulanamayan, başkanlığının keyfini genel merkezin 11.katındaki saltanatıyla süren, höt diyeni tasfiye eden genel başkan.
Sevsinler... Keriz çok nasılsa.

Hayatında bir balkon konuşması nasip olmayan, bu kasetle gelen zat, milletin kanına girip ortalığı fesada vermenin çaresini mutfak konuşmasında bulmuş.
Layığını da bulmuş senin gibi sözüm ona siyasetçinin yeri mutfak. iki keçiyi güdemediğini bilen bu halk iki yumurtayı kıramayacağını da görür belki.

görsel
Dün misafirliğe gittik. Tv'yi açtılar. Bu adam çıktı Tv'de. Bizimkiler saydırmaya başladılar. 2 saatte güldüler. Ben de sordum "neden bir insanla böyle dalga geçiyorsunuz" diye? Bana "biz insanlarla dalga geçmiyoruz ama bu adam insan değil" dediler. Ben de "fakat birisini bu kadar linç etmeniz doğru değil" dedim. Sonra içlerinden birisi "böyle bir tipin, ülkeyi yönetmesini ister miydin?" diye sordu. Ben de "malum kişinin 20 yıldır batırmasından iyidir" dedim. Başka bir kanal açıldı. Sonra içimden "bu adam size n'aptı bu kadar amk, çok sempatik birisine benziyor" dedim. Tabi bu kişilerin yaşı benden büyük diye dışa vurmadım.
görsel