bugün

(bkz: akp mason localarını neden kapatamıyor sorunsalı)
(bkz: necati abi fermuarini neden kapatmiyor sorunsali)
insan hiç kendi locasını kapatır mı? şeklinde yanıt verilebilecek konu.
kapatsa kemocanların hemen aglayıp zırlayıp ortalıgı karıstırmasından korkuyor olabılır. bu mason locaları kodaman adamlar, kemocanlarla ittifak kurup 28 subattakı gıbı ortalıgı karıstırabılırler, sankı mason localarını kapatsa ıyı yaptı dıyeceksiniz, o zaman da hepimiz masonuz dersiniz amk.
locaların klimalı ortamlar olmasından dolayıdır. içeride şu anda serinliyoruz. neden kapatalım?
mavi marmaranın hesabını sorduklarında kapatacaklardır efendim;tabi önce israili protesto eden müminlerimiz israil malı telefon ve gsm hatlarından vaz geçerlerse iyi bir adım atmış olunabilir.
altın yumurtlayan tavuk kesilmez hesabı.. mason locaları kapatılırsa kimseye mason iftirası atamazlar efendim.
mason localari isterse akpyi kapatir gercegi.
akp'yi açanlar mason locaları olduğu için olsa gerek.
bu yüzden olabilir?
https://scontent-b-cdg.xx...47283030_1475289567_n.jpg
masonların hiç bir siyasi ve ekonomik gücü olmamasından dolayıdır. Hükümet, sevin sevmeyin, Türkiye'yi iyi bilen, kalabalıkları iyi analiz eden ekiplerle çalışıyor. Türkiye'yi iyi bilen bu ekip kendileri için kimin rakip olduğunu çok iyi bilirler.
Masonların kim olduğu vs. hepsi kayıt altında olduğundan sıkıntı yoktur, devlette de zaten herhangi bir güçleri kalmadı.
12 yıldır yapılanan AKP ve cemaat sonrası ne masonluğu?
akp, israil ve pensilvanya kuruluşu olduğundan bunlar. akp, mustafa kemal atatürk ve chp'ye mason localarının kapatılmasından dolayı tarihi bir düşmanlık beslemekte.
Güldüren sorunsaldır. 15-20 yıllık bir siyasi parti, ufuklarının çok ötesinde kadim bir ananeyi kapatacak.