bugün

entry'ler (11)

evliliğe bakış açısı

Sözleşmesiz asla yapılmaması gereken bir eylem.

en son gidilen doktor branşı

Göz doktoru. Göz kapağım şişmişti. Bahane ek gözlük numaralarımın da değişmediğini öğrenmiş oldum.

kolay uyumak için yapılması gerekenler

Esneme germe hareketleri. Bende her zaman işe yarar.

ölüm

Aklıma Yunus Emre'nin şu dizeleri gelir hep "niceleri geldiler neler istediler. Bırakıp dünyayı sonra gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi. O gidenler de hep senin gibiydiler. "

en özenilen meslekler

Emeklilik meslek olsaydı keşke ne güzel hem sağlıklı hem genç kafasına göre takılıyor bi de üstüne maaş alıyor

küpe takan erkek adam mıdır

Her tefin önünde oynamıyorsa omurgalı ise aldatmıyor kandırmıyor menfaati için taklalar atmıyorsa sözü ağzından çıkıyorsa o adamdır ister küpe taksın ister toka ister saçlı olsun ister sakallı.

öğrencilik hayatı

Herkes parasız ama birbirine destek ne çok gülerdik ne çok eğlenirdik can cana dostluklar vardı. insanların bu kadar menfaatperest ve iki yüzlü olduklarını öğrenmemiştik henüz.

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

Diyetisyene gidin tahlilinizi yaptırın metabolizma hızınızı ölçtürün ve verilen listeye uyun.

evlenmek için bir neden söyle

Eskiden olsa hayatı paylaşmak için filan derdim şimdi ise sadece günaha girmeden sex yapmak için.

haftalarca mesajlaşılan kızın şişko çıkması

Tuşlu telefon ve SMS marifeti ile mesajlaşılmışsa demek...

hoş geldiniz

Hoş bulduk çok tatlı bir karşılama oldu gerçekten tebessüm ettim tekrar hoş buldum.