bugün

entry'ler (135)

şu hayatta 4 şeyden uzak duracaksın

ateş.
su.
toprak.
tahta.

ben fero

sesi kötü olmasına rağmen müzik sektöründen acayip para kazanıyor. bir yerlerde bug bulmuş olmalı. helal olsun ne diyelim.

diyanetin lgbt hutbesi

"ne şiş yansın, ne kebap" tadındadır.

uludağ sözlük

çöplük gibi bir yer.

bülent ecevit denilince akla gelenler

Haşhaş, kasket, mavi gömlek, kıbrıs, şiir, yazar kasa, merve kavakçı, rahşan, af, deprem...

futbol tarihinin en büyük balonu

(bkz: lionel messi)

2019 fifa kadınlar dünya kupası

şu an hollanda-isveç yarı finali oynanıyor. maçın galibi kim olursa olsun, finalde onları destekleyeceğim. amerikan ve ingiliz leş ötesi kadınlardan sonra gözümüzü gönlümüzü açtılar.

geçen yıl bahçeye gömülen cesedin filizlenmesi

(bkz: kapıda polisin belirmesine yol açan başlıklar)

seks e gerek olmadan üreyebileceğiz

erkeklere damızlık gözüyle bakan yazar beyanı.

gecenin şarkısı

https://youtu.be/lu7-w6zZUNs

en sevdiği atıştırmalık haylayf olan erkek

maviye ve şekere zaafı olan erkektir.

milli bayramlarda kutlama mesajı yollamayan laik

şahsen her dini ve milli bayramda toplu mesaj yollayıp birleştirici çizgimden ödün vermeden hayatıma devam ediyorum. dindar arkadaşlarım cuma günleri dahil bütün mübarek günlerde mesaj atarlar ama laik arkadaşlarım hiçbir bayramda zahmet etmezler. bu, milli değerlerimize sahip çıkan yok diye düşünmeye itiyor beni. belki mesaj önemsiz bir şey ama bazı durumların göstergesi olabiliyor böyle detaylar.

bicepslerini öpen seksi erkek

otoseksüeldir.

istanbul nazlı gelin binaliye verelim gelin

bir kızı bin ali ister, imamoğlu alır.

olası hayvan meslekleri

papağan : şota'nın tercümanı

kimyon

söylenişi kuzey kore devlet başkanının ismini andıran baharat. menemene bile katmışlığım vardır. bence çoğu yemekte denenebilir. alerjiniz falan yoksa mutlaka beslenme düzeninize dahil edin. faydası çok bu meredin.

şişman kızın sevişme teklif etmesi

teklifin gazına gelinip kız kucağa alınmamalıdır. bel çok hassas bir bölge. insan gibi şey edin.

mavi balina besleyen çifçi

"dinozor besleseydin kardeş" dedirten çiftçi.

çığ düşerken çocuklarını bırakıp kaçan thomas

bir komedi filminin sahnesi olmasaydı adama söverdim ama adam işini yapıyor.

(bkz: bunlar hep yalancıktan)

intihar edenlerin yüzde 72 sinin erkek olması

sebebi içine atmaktır. kadın, derdini herkese anlatır. en alakasız kişilere bile. erkek ise en yakın arkadaşına bile içindekileri dökemez. gurur yapar. güçsüz görünmek istemez. içine ata ata, sonunda atacak yeri kalmaz...