bugün

her türlü küfür edilesi, her türlü zikilesi kızdır, ulan hem giyinmiş minicik şortu hem de neden bakıyorsun triplerine giriyor. hem türk kızları hep !
bakışların sebebini anlamaya çalışan kızdır.

kız kardeşin olsaydı ya da şortu giyen kız sevgilin olsaydı işler değişecekti doğal olarak. ciğerler de ne pis di mi?
şortu bacaklarına bakılması için değil hava sıcak olduğu için giyen kızdır.
eğer öküz gibi bakıyorsa karşısındaki, aynı zamanda kendisini tutmayıp küfür de etmesi gereken kızdır.
bakmak vardır, sulanmak vardır. hanzo gibi bakılıyorsa az bile denmiştir.
-şort giyip neden bakıyorsun

+şortumu çıkarıp bakayım?

-ps şerefsz spk herşy btti oç sapk.s.s.s
cuval da giyse hep bakilacak kizdir.
sebebi bariz ortadadir. kuku.
bakta gozlerinle yemeye calisma diyen kizdir.
"manzaraya, yavrum" denilesi kızdır. ulan açlığın sefaletin bulunduğu ortama şortla giriyorsun. "oo mahmut abi hoş geldin" seremonisi mi bekliyorsun? ulan kızlarda da kafa yok amına koyayım. orta doğudayız lan, çıkarın o küçük kafanızı götünüzden! burası böyle.
güzele bakmak sevaptır diye karşılık verilmesi gereken kızdır.
kezbanın önde gidenidir. eğer elemanda biraz mahmutluk varsa sana mı kaldım ne bakcam sana bee şeklinde karşılık vereceği hadisedir.
anlaması imkansız kızdır. giymesine karşı değilim yanlış anlaşılmasın. herkes istediğini giyer. ben de istediğime bakarım o zaman kimse benim nereye bakacagima karışamaz.
şimdi birisi çıkıp diyecek ki:

hovo socok ondon goyoyoz boz. lan bana hava sıcak değil mi ben şortumu diz kapağı yakınlarından giyiyorum. sen afedersin g*tune kadar çekiyorsun sonra no bokoyon. yav onu bari adam gibi giy.hadi tamam hava sıcak. kışında mini altına siyah çorap giyiyorsun. eeee bunu neden giyiyorsun.

madem cesurum diyorsun açık açık sen bak diye giydim de.

amk kezbanları.

birileri de diyecek senin kardeşim senin sevgilin. benim kardeşim öyle giyinmez. sevgili olarakta öyle giyineni seçmem merak etmeyin siz.
yorgan giyip çıksan bakan yine bakar. mesele şort tişört değil adamlık meselesi.

https://lh3.googleusercon...64972806_2008291279_n.jpg
Henüz bazı erkeklerin ona iğrenç gözlerle bakmaları için şort giymesinin gerekmediğini anlayamamıştır. O tamamen kapansa da beyinlerini ve ahlaklarını bacak aralarında taşıyan bu ırk ona yine bakacaktır.
Sen bak diye giymiyordur. Kendi rahatı için giyiyordur.
ego besleyen kızdır. şort giydiğinde kendine bakılacağını bilir, sonra neden bakıyosun der ve ego!
Şort bahane kızlar şahane beyanıdır. O kız şort giymese bile bakılır. Kıyafet sadece erkeklerin "omo o do oylo goyonmoş" diye bakıp kendilerini savunmalarına alettir. Bazılarımız demiş işte benim anam bacım avradım oyle giymez vs vs. Kız oyle giyiyorsa bakarım mantığıyla yazmışlar da yazmışlar. E madem tesettüre bakıyoz. Sizinkiler de gozleriniz değil miydi? Karşınızda ne olursa olsun siz niye eziyorsunuz bu kuralı? Yoksa sizin tesettur kızların kıyafetine bağlı olacak kadar aciz durumda mı?
(bkz: abaza erkeklerin şikayet konuları)
sen bak diye giyilmedi bu şort demeye çalışan kızdır.

(bkz: sad but true)
Yobaz comarlar tarafindan suclanacak kizdir. "acana bakarlar" tarzinda tepkiler alir. Cunku eli cukunde gezen vatandaslarin arasinda yasiyordur-yasamaya calisiyordur.
bunu diyen kız her böm böm bakana hazırlıklı olmalıydı burası türkiye abazalarla dolu.
Yeter ulan gitmeyin bu kadar ergenlerin üstüne.
kızların, şortu aslında diğer kızlarla içinde bulundukları gizli rekabet nedeniyle giydikleri gerçeğini bir kez daha ortaya çıkaran kızdır.