bugün

beşiktaş'ın serkan balcı, egemen, cale, selçuk, colman, burak, engin baytar, jaja ve umut bulutsuz bir 11'le karşısına çıkan, yani kendisini iplemeyen trabzonspor'u zor bela 2-1 yenmesi sonucu hem futbolcuların hem de minik kargaların sevindirik olması, adeta sevinçten coşmasıdır.

bu durum da şüphesiz ki tam bir eziklik göstergesidir, başka bir şey değil.*
eziklik göstergesi olarak çekememezlik.
(bkz: bir hamsi ağlıyor gözleri yaşlı)
edit:
(bkz: rasyonel sosyalist/#10620621)
ben kendisine kullanması için materyaller vermiştim. kopyalayıp yapıştırmış maşallah.
(bkz: #10619879)*
(bkz: ağlama dursun)
noldu, buca'ya 5 atmak kolaydı, önemli olan ts gibi takım olmaktı; bilmemneydi şuydu buydu...

vidalı kapağı sola çevirdikçe yok b takımı, yok yedekler filan diye sızlanmalar geliyor... sızlanmayın, tadını çıkarın, şükredin ki kılpayı kaçtı çeyrek final... bakın fener'e...
sevinç trabzon b'yi yenmekten değil tur atlamaktan kaynaklıdır karıştırılmasın. yoksa kimi siktiğimizin bir önemi yok. polemiğe girmiyoruz sikip atıyoruz. *

ayrıca ligin ikinci yarısındaki maçta oynatmadığı bütün yıldızlarını oynatsın mr. güneş'te bir de öyle tecavüz edelim. *
çekemeyen trabzon taraftarlarının serzenişidir.

o golü casillas bile çıkartamazdı. lakin siz kendi kaleciniz olan onur'u casillas mı zannediyorsunuz ki?
dostum sen macı nerenle izledin.Yazık sizede sende haklısın karşındaki rakip ilk yarıda seni maymuna cevırıyor perişan oluyorsun macı kaybedıp kupadan eleniyorsun.ama yetmez dimi beşiktaş trabzonspor paf takımını yendi dimi.
yav kardeşim siz artık fb maçını düşünün,kupa gitti,o maçı da verirseniz, lig de elinizden kayar gider.demedi demeyin.

edit: edeb yahu,burada kaygılanmanız gereken birşey söyleyip sizi tikatli olmaya davet ettik ama anlaşılan götünüz tutuşmuş.lig gitti olum elden.bay bay
quaresma nın attığı golü değil trabzon a, trabzon un bütün alfabetik takımları gelse çıkaramazdı.

ümit aktan dan araktır.
maçın ilk yarısında kaçan pozisyonlarına üzülmeyen beşiktaşlı'nın sevincidir. 2 net pozisyon kaçmasaydı ilk yarı 4-0 olurdu demeyeceğim. göz var nizam var oynanan futbol ortada. trabzonspor eksik miydi, eksikti ama çıkıp bu kadroyla fenerbahçey' i galatasaray' ı yener mi? neden olmasın. bir beşiktaşlı olarak 17de 17ye pek inandırıcı bakmıyordum. ama oynanan futbol ve trabzon b'yi yenen beşiktaşım'ın inanılmaz sevinciyle birleşince bir inançtır doğdu. trabzonspor'a fenerbahçe maçında başarılar dilerim. siz feneri koparın yarıştan, biz sizi yine kovalarız şampiyonluk yarışında.
size ne be kardeşim bırakın da neye sevinip üzüleceğimize biz karar verelim.

bu futbol aleminde kim nelere sevinmedi ki.

- haksız şampiyonluklara

- hakem hediyesi galibiyetlere

- yere yatmalara, maç esnasında sahaya top atmalara...

- çukur kazmalara ....

biz hiç böyle şeylere sevinmedik. şimdi hakkımızla kazandığımız bir maça sevindik o mu çok !
başlığı açanın parmaklarına sağlık. benim de telefonuma aldığım mesajlarla tasasına düştüğüm mevzudur.
''serkan balcı, egemen, cale, selçuk, colman, burak, engin baytar, jaja ve umut bulut'' demiş sayın yazar.

peki aynı sayın yazar bana açıklar mı acaba kim ulan bunlar? cürümleri ne kadar. oynasalar ne olucaktı? zannedersin adamlar her oynadıkları maçta bir ronaldo bir messi kıvamında top oynuyor. hayır ağlamanın adabı var bari onu düzgün yapın.

bahane mi arıyosun al sana. adamlar yeni geldi takıma adapte olamadılar o yüzden sadece iki gol atabildik. eğer uyum sürecinden sonra trabzon a ile oynarsak onları beşleriz.

al bitane daha, ernst yedek duruyor beşiktaş'ta, bobo yedek duruyor. o zaman bende diyeyim beşiktaş yedek çıktı. hasiktiriniz lütfen. demli tek şeker hadi canım...
(bkz: bir teselli olarak türkiye kupası)
''serkan balcı, egemen, cale, selçuk, colman, burak, engin baytar, jaja ve umut bulut'' sıraladıkları ve övdükleri oyuncuların hiç biri beşiktaş takımının ilk 11'ine giremez. düşünün artık adamların bel bağladığı adamlar bizim yedek ernst ve bobo bile olamıyorlar. işin diğer yönü de trabzonspor takım oyunu oynadığı söylenmiyor muydu? şimdi ne olduda as kadro ve yedek kadro muhabbetlerine döndüler. şenol güneş'in gerizekalılığı unutulacak cinsten değil. sen garantilemediğin bir turu, 4 gün sonra oynayacağın ve telafisi olabilecek bir maça nasıl tercih edersin? seni hoca yapanın da, oraya hoca diye oturtanında...
Sizin idman Yaptığınız Günler Biz Maça Çıkacağız Yavrular.

Türkiye kupası - Lig - Uefa Kupası
(bkz: bırak abisi sevinsin)
kendisini iplememek mi ? kupadan elenmek bu olsa gerek.
oyle ise trabzonspor adlarını hiç duymadığımız kardeşleri b takımına transfer etmiş demektir.
trabzonspor'un b takimi yoktur diyerek otomatikman kendi kendini morartan basliktir. yahu turkiyede paf takimi vardir, b takimi diye bir sey yoktur. ben gormedim ama trabzonspor sahaya 11 tane paf oyuncuyla mi cikti.

edit budut : (bkz: besiktasi cekemeyen seri eksi oy veren ibneler)
napsınlar işte,
(bkz: what can i do sometimes)
b olup olmadığını bilemeyeceğim ama ismi trabzonspor olan ve lakabı hamsi olan bir takımı yenmiştir bugün beşiktaş. maçın ilk yarısını izledim hunharca tecavüz vardı, sadri şener de kara kara ezik büzük duruyordu demirören başkan'ın yanında.
tabii devre arası noldu da tecavüze devam etmediler orasını bilemeyeceğim. ama neticede beşiktaşı öyle yeneriz, böyle koyarız tarzı iddialarda bulunanlar bu tip kılıf bulma çabasına girmiş işte...
ligin ilk yarısında beşiktaş b'yi yenen trabzonsporlu'nun sevincine benziyor. oğlum rotasyon dedik avrupa dedik anlamadınız. şuster trabzonlular rotasyonu ne bilsinler dediğinde gerçekten haklıymış. 1 aylık tatilden döndü bu futbolcular neyin dinlendirmesi neyin rotasyonu. çarşamba pazar arası 4 gün bu futbolcular eğer yorulup oynayamıyorsa cidden şampiyon olmayı falan haketmiyorlardır. bak hala b diyo.