#herşeyçokgüzelolacak

• Çünkü başlık kategorileri belli değil. O yüzden. Onnarı düzenlersek her şey çok güzel olacak.

#herşeyçokgüzelolacak
  • şikayet et
  • 42011096
  • diyarbakır mardin ve van belediyelerine operasyon

11.
  • Arkadaşlar bunların yaptıkları keyfinizi kaçırmasın, inanın kendi kuyularını kazıyorlar, arkanıza yaslanın ve keyfini çıkartın lütfen, bu sefer gerçekten başarıyoruz. #HerŞeyÇokGüzelOlacak
  • şikayet et
  • 41998304
  • erkan tan

374.
  • http://www.youtube.com/watch?v=aYGzEtu9hBw

kendisine küfür etmeyi bile gerekli görmüyorum.

ülkeyi bölmek için elinden geleni yapan, para için ülkesini satan, nefret söylemi ile insanları kışkırtan kişilerin sonunu göreceğimiz günler yakındır.

#herşeyçokgüzelolacak
  • şikayet et
  • 41741082
  • demet akalın

1694.
  • Bu kadın #herşeyçokgüzelolacak dediğinde anlamıştım zaten böyle bir şeyler olacağını.

Yine doğru ata oynadın amk.
  • şikayet et
  • 41737955
  • yüzde 5 dedik ama az mı dedik

8.
  • benim edindiğim bilgiye göre 1560 sandık açılmış, ekrem 55 bin oy farkla öndeymiş.

#herşeyçokgüzelolacak
  • şikayet et
  • 41734382
  • 23 haziran 2019 istanbul bb seçimi

86.
  • şikayet et
  • 41732991
  • ekrem imamoğlu

999.
  • 24 haziran sabahi insallah ibb nin ikinci kez secilmis baskani olacak ve onca aydir kendisi icin karalama kampanyasi yurutenleri baskanlik sureci icerisinde bir bir utandıracak!
    #herseycokguzelolacak
    #hakhukukadalet
    23 haziranda sandiga giden herkesin elini vicdanına koymasini dilerim.
  • şikayet et
  • 41732016
  • ben fero

58.
  • bu ülkede bazı konularda topluma mal olmuş sanatçıların birlik olması, seslerini çıkarması gerekiyor. ezhel ve ben fero bu konuda konuşamayacak kadar kendilerini aciz ve korkak hissetmemeli. #herşeyçokgüzelolacak
  • şikayet et
  • 41540249
  • her şey çok güzel olacak sloganı nın yasaklaması

2.
  • şikayet et
  • 41537710
  • saadet adayının imamoğlu lehine çekilmesi

1.
  • 31 mart seçimlerinde saadet partisi'nin istanbul büyükşehir belediye başkan adayı olan necdet gökçınar'ın yapmış olduğu açıklama.

necdet gökçınar; "imamoğlu lehine çekilmeye hazırım, partimin kararını bekliyorum" açıklamasını yapmış.
    http://www.diken.com.tr/s...imin-kararini-bekliyorum/

saadet partisi istanbul bşb başkanlığı oylamasında %1.21 oy almıştı, yani toplamda 103.300 oy.
    https://secim.haberler.co...istanbul-secim-sonuclari/

saadet partisi dışında, 27.238 oy alan btp adayı selim kotil'de ekrem imamoğlu'nu destekleyecektir.
    kendisi bu mesajı fazlasıyla veriyor;
    https://twitter.com/selim...tatus/1125301142886526977

bunun dışında dsp'ye oy veren 30 bin seçmenin çoğunun da tercihi imamoğlu olacak.

bu durumda kafadan bir 150 bin oy yapıyor.
    bakın bunlar garantilenmiş, cepte olan oylar.

daha akp'den, mhp'den imamoğlu'na kayacak onbinlerce oy var.

büyük fark olacak 23 haziran'da...ağlayacaksınız...çıldıracaksınız...

kısacası;
    Bittiniz olm siz--->@Akparti

#herşeyçokgüzelolacak.

edit: saadetliler akp'ye oy verir diye düşünenler, saadet partilileri tanımıyorlar. saadet parti seçmeni en az chp'liler kadar nefret eder akp'den. bu 100 bin oy zaten akp'den nefret ettikleri için saadete verdikleri oylar.
  • şikayet et
  • 41506017
  • tarkan

1290.
  • şikayet et
  • 41504420
  • 6 mayıs 2019 ekrem imamoğlu manifestosu

1.
  • 15 günde elde edilen bilgilerle ve bunun nihayetinde alacağımız tedbirlerle; sizin haklarınızı nasıl koruyacağımı bildikleri için beni beğenmediler!

artık:

-kişilere
    -gruplara
    -partilere
    -derneklere
    -vakıflara
    -cemaatlere

mama yok dedim.

işte onun için sevmediler, işte onun için istemediler...

sizden isteğim; gidin komşularınıza, arkadaşlarınıza milletimiz için, demokrasimiz için yapılan bu haksızlığı anlatmaya başlayın.

#herşeyçokgüzelolacak
  • şikayet et
  • 41503661
  • ekrem imamoğlu

692.
  • şikayet et
  • 41502608
  • ekrem imamoğlu

272.
  • ah baskanim kalbimiz duracak artik. az daha sabir zafer bizimdir.
    nasil guzelsin ve nasil naif. siyasi ahlak dersi veriyorsun resmen. allah yolunu açık etsin, allah utandirmasin.
    edit: 17.04.19 itibariyla istanbul buyuksehir belediye baskani sayin ekrem imamoglu diyeceksiniz!
    07.05.2019 tarihli 2. edit: dik durusun ve samimiyetin icin cok tesekkur ederiz baskanim. yillardir senin gibi bir lidere hasretti bu halk. alninin akiyla kazandigin baskanligini aldilar elinden. bu is belediye secimlerini asmistir artik. ama allah mazlumun ahini yerde birakmaz. zincirleri kira kira geleceksin. hakettigin yere oturacaksin. ayagina toz degmesin. yolun acik olsun.
    #herseycokguzelolacak
  • şikayet et
  • 41324550
  • Gündemdeki Haberler
    güncel Önemli Başlıklar