bugün

Osuruktan Tayyare, selam söyle o yare yasağıdır.

Nasıl yanı?!
Ben her şey güzel olacak diyeceğim, umut, sevgi, hoşgörü düşleyip, heidi gibi alp' lerde çıplak ayakla koşacağım, sen beni gargamel'e teslim edeceksin öyle mi?!

Yok daha memeler?!
O zaman #herseycokguzelolacak .
sen madenci hakkı adı altında partizanlık yaparsan sokmazlar seni oraya.
yazılı bi beyanla bunun yasaklandığını belirtmek kendi ayağına sıkmak olurdu. tabiki böyle birşey yapmazlar.
kulaktan kulağa 'bu kelimeyi kullananın belasını sikeriz' diyorlardır kısaca.
o zaman;

her şey çok güzel olacak.

o zaman;

o zaman;

o zaman;

o zaman;

o zaman;

yasak kararını emniyet kendi kendisine karar verip alamayacağına göre siyasetin ve dolayısı ile hükümetin kararıdır. bir bakıma iyi yapmışlar. siyasetteki amaçlarını özetlemişler kendi kendilerine. "güzel hiçbir şey bizim dönemimizde olamaz hep karanlık hep fitne fücur" demişler işte. keşke tüm kötüler bu kadar açık sözlü olsa.
Aq lar çirkin olduğunu kabul edemiyor sorun burada.
Şimdi diyecekler ki Soma davasını siyasete alet ediyorlar.

Lan daha soma faciasının sorumluları serbest serbest.
çoğu zaman böyle şeyler karşılıklı yalan çıkıp propaganda amaçlı olarak kullanıldığı için itibar etmiyorum.

muhtemelen olan şey şöyle birşey (tecrübeme istinaden : ))

Polis amcalar; Bakın bu yürüyüş izinsiz eğer alkış çalar, slogan atar, pankart kaldırırsanız müdahale ederiz, sessiz sessiz yürürseniz müdahale etmeyeceğiz.

Muhtelif Basın; Polis pankart ve sloganı yasakladı.
Valla hiç birşey güzel olmuycak işin aslı ekrem belediyeyi bırak tayyabi devirip başkan olsa bile eline enkaza dönmüş bi ülke alacak tüm suç tayyibden sonra gelene kalcak

Bak tayyip gitti ülke ne hale geldi moduna geçicekler tayyip yine kahraman olacak.
Helal olsun size.

Tayyip baba nin aslanları.