bugün

Sadece büyükşehir seçimi yapılacak. ilçe seçimi yok.
Akp’nin ağır yenileceği seçimdir. Demokrasi diye senelerdir ahkam kesip sandık diye insanlardan oy isteyip bugün sandığa bunu yapana halk sandıkta cevabı verecek. Evet.
Eğer adil bir seçim olursa ak parti ezer geçer.
Dolar an itibariyle 6.11 tl. Ben yatırımcı olsaydım ben bile güvenmezdim. Paramı alıp çıkardım. Hadi bakalım yeni türkiyeye hoş geldiniz. Durmak yok yola devam.
seçim 31 mart'ta bitmiştir!

adil bir seçim bekliyorlar..
31 mart gölgelendiği ile kalacak.

6 mayıs ile kara bir leke olacak tarihtir.
imamoğlu 100 bin oy fark atar.
Yerinde bir karar.
Bu sefer atlar eşekler oy kullanmasın.
Haydi istanbul'lu bunlar güreşe doymuyor madem gidin sandığa demokrasi nasıl olurmuş gösterin onlara. Tatiliniz 10 gün gecikebilir ama kazanacağınız en az 5 yıl var. Hadi istanbullular hepimiz yaninizdayiz.
Imamoglunun alacagina inananlar biraz hayal kuruyor gibi geliyor bana. Bu adam secimi yenilettiyse mutlaka bi plani vardir. Bu saatten sonra bu secimi kazanmak cok zor. Her turlu usulsuzluk ile bu secim akp lehine biter.
Şimdi merak ettiğim acaba Saadet ve dsp seçimden çekilebiliyor mu ?
Yoksa girmek zorundalar mı ?
umarım CHP gaza gelip boykot gibi bir karar falan alacağına gidip bu iki parti lideri ile oy potansiyelini artırma yoluna gider.
14 bin değil 200 bin fark olursa belki de inanırlar bu sefer.
imamoğlu alır.
seçim anketi:

https://www.strawpoll.me/17946139/
Bu sefer fark açılır. Şüphesiz balikesirli sinirlendi.
Bu ülkede adaletin olmadığının kanıtıdır. Bu ramazanda sövdürüyorsunuz insana orospu cocukları.
Bu rezaletin bize yaşattınız ya diyecek bir şey bulamıyorum artık.

Neyse kendi bacağına sıkmış oldu akp.

Nah oy sana bundan sonra.
parti tutmayan biri olarak söylemeliyim ki;
ak parti bu maçı buraya kadar getirdiyse, buradan bırakmaz. söke söke alır mazbatayı.
daha evvel söylemiştik

gene söyleyelim

akabenin tüm hesabı bu seçim kararını sallayabildiği kadar sallayıp

seçimi yaza getirmekti

bunu başardı

zira planları chp li seçmenlerin çoğu tatile gidecek

ve pek çoğu da tatile yazlığa gitti mi daha da dönmez

böylece seçimi bastırır alırız.

şimdi sıra chp seçmeninde

oy vermek için dönülecek

ve akabenin planı bozulacak.
bence iki tarafta sandıklara sahip olsun. bırakmayın hemşerim.
Bu millet sizi sandığa gömecek buraya yazıyorum, hemde öyle bir gömecek ki; şimdiki gibi ağlayacak haliniz bile kalmayacak.

imamoğlu %80 oranla alacak, öyle şaibe çirkeflik yok kardeşim.
bu sefer büyük farkla kaybeder akepe. halk uyanıyor. ülkeyi yeterince batırdınız. bari demokrasiye karışmasanız iyi olurdu. ama şaşırmadık. bunun olacağını biliyorduk. dedirten başlık.
Saçma sapan işlerde bir numarayız yemin ederim.
Sandık başlarında kan çıkmasından korkuyorum. Allah korusun. Ortam gergin.
HiLESiZ HURDASIZ ŞEKiLDE AKP NiN AÇIK ARA FARk ATARAK KAZANACANĞI SEÇiMDiR. NET..
Seçim sandığına atılan korkunç tekmeyle, demokrasinin tabutuna son çivi çakılıyor.
akp'nin 100 200 bin oy farkla "kazanacağı" değil, kazandığını "duyuracağı" seçimlerdir.
şimdiden bunun için gereken bütün oy, sandık, yayın vs.'i hazırlamaya başlamışlardır, bu sefer işi sıkı tutarlar, o akşam saat 9 ya da 10 gibi sokaklarda havaya ateş etmeye başlarlar.

ha, itiraz mı? ysk'ya yaparsınız...

(bkz: yargılanacaksınız)