bugün

bizim okulda bir tane vardı Bundan son model değil ama Bundan 4 5 yıl önce okula x5 ile gelirdi. okuduğum lisenin hatta ilin en meşhur hocasıdır. Özel ders manyağıdır. öss'den iki gün önce gece on ikiye kadar Özel ders verir. Nitekim hakkında her yıl açılan soruşturmalar sonuç vermiş ve sürülmüştür.
Edit: başlığın başa kalması dedikleri buymuş demek.
okul çıkışı fakülte önündeki virajda o bmw'yi stop ettirmiş öğretmendir...

evet, bu olay gözlerimin önünde oldu. içmekte olduğum bir ince belli bardak çayda boğuluyordum az kalsın.
nasıl yaptın ?! nasıl başardın lan ?! full otomatik vites o araba ! bmw 7.40 lan o !

olay sonrasında mühendislik fakültesine doğru koşmaya başladım. hayatımın aşkını kaybetmişcesine faltaşı gibi açıktı gözlerim. yüksek hızdan dolayı yüzüme vuran iç anadolu poyrazı gözlerimi yakıyordu, gözlerim dolmuştu. ağlıyordum.

makina mühendisliği bölümüne fırtına gibi girdim ve bölüm başkanına konuyu açtım.
duygularımı paylaştı, beraberce olay hakkında komplo teorileri ürettik.

ancak arabayı sürenin salak olması bile durumu kurtarmıyordu.
tek ihtimal, o kontağın adamın taşağına takılıp düşmüş olabileceğiydi. o kadar taşak anca öyle adamda olur zaten dedik ve fakültenin önüne çıkıp birer sigara yaktık, azizim.

tamamen gerçektir.
inşallah öğrencileri tarafından sevilen bir öğretmendir. yoksa vay o arabanın haline. kısa sürede öğrenciler bmw den nasıl sanat eseri yapılır oyunu oynayabilirler.
kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti sınırlarında çok normal durum. evet.
sınav öncesi 1 lira toplama işini abartmış muallim.
büyük bir olasılıkla ingilizce öğretmenidir.
fen öğretmeni olma olasılığı yüksektir. ya kocası yada babası zengindir.
babasından miras kalmıştır.
fotokopi paralarını iddaa ya gömmüştür.
bayan öğretmense kesin vurduruyordur yoksa 2.469 lira ne alıyorsun tabi babadan kalmamışsa.
kurucusunun babası olduğu okulda çalışan öğretmendir.
almanyada olabilir. Sonuçta oranın işçiside bmw ye biniyor. Kırmızı şahine değil.