bugün

entry'ler (80)

referandumdan ne çıkar

kılıcdaroglunun HAYIR kutusunun rengi kahverengi.kahvenın kırk yıl hatrı vardır derler ya ondan hayırı secın demesi.ne cıkcacgını az da olsa bellı etmıstır bence.ne hale geldık allahım!

twitter

artık milletin tweet yazmayı bırakıp heryerde neypatgını face,msn.vs gibi yerlere yazmaya basgdlgnı gostren gerksız ama can sıkıntısı gecırıcı bır sıte.artık msn bıle 7/24 telefnlarda acık @cadde yazılarını gorebılıyoruz yazık bıze.

orospu

hayat şartlarından dolayı,istemeye istemeye artık son çaresi olarak bu mesleğe adım atmış,çıkmak için o bataklıktan gerekirse canını verecek olan dünyanın en masum kadınlarıdır bana göre..
toplumumuz tarafından hor görülen,istenmeyen kişilerdir.
fakat asıl şerefsiz olan onlar değil,halk içinde namusluyum ayaklarına yatıp,milletin parasını yiyen,aileleri dağıtan kadınlardır.

en gaz şarkılar

bas GAZA aşkım bas GAZA
kim tutar seni bas GAZA!!
tabiki de.

durduk yere adamın amına koyan şarkılar

geçmişi olduğu gibi göz önüne,kafanın içinden sildiğin sandığın olayların kesinlikle silinmediğini gösteren şarkılar.

onlarca şehit verilirken konsere gidebilen hainler

aynı gün televizyon programlrına gidip,göbek atanlar veya onları evlerinde izleyerek gülenler,eğlenenler..(örneğin;latif dogan ile küstüm show)
cidden yazıklar olsun denicek bir toplumuz.içimiz kan ağlarken onları yapanlara daha doğrusu yaptıranlara bakın.

mahallenin en güzel kızının yan dairede oturması

7/24 camın önünde kızın odasının karşısında bir umutla beklemek.

latif doğan küstüm show

şehitlerimizi verdiğimiz gün,tüm türkiye kan ağlarken;sadece bu showda küstüm küstüm diye göbek atılan yazıklar olsun dendiricek şekilde yayınlanan televizyon programımız.(ne yazikki)

kırk derece sıcakta klima kapattıran teyze

menepoza henüz girmemiş olan teyze.mümkünse aynı oda içinde bulunmaması gereken teyze.

köpeği ölen insan

düşünmesi bile kötü.allah kimsenin başına vermesin:(

you re my everything

ı have nothing to lose;kelimesine ters düşen sözdür.

kadınların çanta ve ayakkabı merakı

ben de dahil olmak üzere her insan karşısındakinin ilk olarak ayakkabısına,çantasına bakar.kıyafeti tamamlayan en önemli unsur bu ikisidir çünkü.

uzak sevgililer

amerikada olan sevgilimle konuşmak için saat farklılıklarından dolayı uykusuz kalmam hergün onla konuşmak uğruna sabah 6 da uyumam demektir.
skype açmak için en büyük nedenlerden biridir ayrıca.

türk kızlarının boylarının giderek kısalması

ne o öyle 1.80 boy deve gibi hiç sevmem.kız dediğin biraz narin olmalıdır gayet benim boyum iyi diyen kız tipinin kendisini kandırmasıdır.

yeni nesil aşkları

biz sevdiğimizin gözüne bakamazken millet aşkı öpüşmek sanıyor.. sözü cuk diye oturmuş olsa gerek.

çocukken inanılan saçmalıklar

çıkan dişi yastık altına koyarak diş perisinin geleceği.
noel babanın yılbasında hediyeler getireceğini bekleyerek liste hazırlamak.
bu köfteyi de yemezsen kardeşleri miğdende olduğu için o da ağlar diyerek anne tarafından zorla köfte tabağının bitittirilmesi.

requiem for a dream

gerçekten izlenmesi gereken bir filmdir.kitap okuyanlar için eroin'i de öneririm

ferhat göçer

Kendisi aman göçüp gitmesin diyceğimiz efendi şarkıcılarımızdandır.

kimler geldi kimler geçti

gelen gideni aratır sözünü iyice doğrulayan depresif şarkıdır

kitap defter açmanın serbest olduğu sınav

kesinlikle full dogru cıkartamıycgn o konu defterde yazmıyodu diyeceğin sınavdır.