bugün

Bir çarşı turu atılırsa herkesin yapacağı tespittir.
Tespitin altında yatan diğer bir acı gerçek ise 1.50 - 160 boyundaki türk kızlarının halen kendilerini victoria secret mankenleri sanmaları. haketmedikleri değer verildikçe kibirinden ve havasından geçilmeyen minyatür kızlar ile daha çok karşılacağız.
hayır biraz sütün için be kardeşim 1.50 boy,birde kilo alıyor,100 kilo al sana tanker
(bkz: götten bacaklı)
(bkz: küçük ama çok etkili)*
maalesef çözümü yoktur.
bu etki altında kalan türk kızları genelde küme küme dolaşırlar ve bu konser gibi bir noktaya(sahne) odaklı aktivitelerde pek çok işe yaramaktadır. bırakın kısa kalsınlardır.
hormanlı domateslere benzetilen kızlardır, az fast food yesinlerdir lise zamanlarında o kadar kırıştıracaklarına biraz voleybol oynasınlardır.boyları uzasındır.
evet maalesef giderek hobbitleşmekteyiz.

not:arkadaşlar kız mısın diye mesajlar alıyorum abazalığın alemi yok erkeğim.
(bkz: kısalıyorlar efenim durduramıyoruz)
topuklu ayakkabı üreticileri derhal bu duruma el atmalıdır.
(bkz: tam kucaklık)
Türk kızlarının boyları kısalmıyor. Ortalama boy Türkiye'de hem kadınlarda hem de erkeklerde sürekli olarak artış eğiliminde. Burada sorun ayıptır söylemesi kalçalarının aşırı genişlemesi ve boy-kalça oranından dolayı bir göz yanılması nedeniyle bu tespiti yapan arkadaşa öyle gelmesi. Yoksa boy uzuyor.
fındık faresi sözünü hatırlatan kızların ortak özelliğidir.
(bkz: yeni nesil erkek çocuklarının giderek uzaması)
(bkz: büyümix)
kendimi bir başlık için bile olsa tipik türk kızlarından hissetmememin sebebidir. zira etrafımdaki çoğu arkadaşım betimlediğiniz özellikteyken ben hep lise sıralarında en arkada, voleybol maçlarında ise en önde olurdum. * *
ne o öyle 1.80 boy deve gibi hiç sevmem.kız dediğin biraz narin olmalıdır gayet benim boyum iyi diyen kız tipinin kendisini kandırmasıdır.
utanç verici bir durumdur. Sipor(spor diye geçer ama sipor olmalıdır,tartışmak isteyenle tartışabiliriz) yapmadıklarındandır bu yüzden de hem kısa kalırlar hem de 30'dan sonra yarım dünya adayı olurlar.
tam tersi daha uygundur. ve gerçektir.
külliyen yalandır.tam tersine boy ortalamsı gittikçe yükselmektedir.nedendir bilinmez.
giderek boyları kısalan türk erkeklerinden doğan türk kızlarına aktarılan genlerden kaynaklanan sorundur.
boyu uzun, aklı kısa sözünden yola çıkarsak; boyu kısa, aklı uzun kızlardır.

(bkz: nasıl ama)
nedense ben de aynı şeyi erkekler için düşündüm zira uzun erkek görmek hayal oldu. böyle görünce dinozor görmüş gibi şaşırıyorum bir yandan da seviniyorum. anaaaa vay beee uzunları da varmış bunların diyorum. sokakta gördüğüm çiftlerin çoğunda bayanın boyu uzun. rabbim ne günlere kaldık dedirtiyor bu tablo. nerdeeee o iri yarı kaslı uzun boylu erkek profili...
"devede de boy var" deyip geçilmesi gereken hede.
sadece kızların değil de, genel olarak yeni neslin boyları biraz kısaldı gibi.
christina aguilera 1,59 cm
madonna 1,58 cm
reese witherspoon 1,60 cm
kylie minogue 1,55 cm
lucy liu 1,60 cm
salma hayek 1,57 cm
christina ricci 1,55 cm
natalie portman 1,60 cm olduklarını düşündüğümüz zaman, biraz bakım ve sporla 10 numara olur türk kızları.
'götü yere yakın kızlardan korkacaksın' sözünü bir anda akla getiren düşünce biçimi.
güncel Önemli Başlıklar