bugün

entry'ler (18)

evde yalnız başına kalmak

Hergün yaptığım eylem..
Çok keyifli bir durum.

dış görünüşün her şey olduğu gerçeği

Evet ilk görüşte önemlidir. ilk gördüğün anda beğenmediğin birini hayatına almıyorsun. Bunun bir çok sosyal deneyi bile vardır. Herkes iç güzelliği daha önemlidir der ve aslında gerçekten öyle ama ilk değerlendirdiğimiz hiçbir zaman bu olmamıştır.

biranın yanına en çok yakışan çerez

Fırında havuç cips kabak cips patates kızartması. salatalık. Haşlanmış yumurta üstüne zeytinyağı karabiber kırmızı biber tuz.. favorilerim bunlar.. ve mantar..

biranın yanına en çok yakışan çerez

Fırında havuç cips kabak cips patates kızartması. salatalık. Haşlanmış yumurta üstüne zeytinyağı karabiber kırmızı biber tuz.. favorilerim bunlar.. ve mantar..

bir kadını fiziği dışında çekici yapan detaylar

Bazen saçları,bazen gülüşü,bazen gözleri,bazen sözleri..
Semin nasıl baktığın ne görmek istediginle alakalı bir durum bu..genel birşey değil.

erkeğe en çok yakışan göz rengi

Kahve rengi veya siyah tercihimdir.
Mavi gözler hiç hoşuma gitmiyor.
Yeşil belki bir ihtimal.!

bir bardak demli cay

Hemde en demlisinden olmalı. Yağmurda varsa çok daha güzel olabilir. Kahve favorimdir ama bir bardak demli çaya da hayır diyemem. demleyşm barii

zombinin koşmamasına rağmen koşanlara yetişmesi

Çünkü zombidir. istediği anda istediği yerde olma gibi yetisi vardır. Rüyamda görmüştüm ordan biliyorum. Nerden bilicem yoksa.
Yazar olucam diye ne kadarda saçmalıyorum böyle. Napalım 100 karakter zorunluluğu varmış

edirnedeki yazarlar

Edirneli yazardır muhtemelen üni. De değilse. Eğer öyleyse topraamdır. Edirnede yaşamasamda memleketim olarak güzel bir şehir olduğunu düşünenlerdenim.

sevgiliyle bira içmek

Deniz kenarında veya göl kenarında vs. açık havada yapılıyorsa muhteşem olabilecek bir eylemdir. Şahsi olarak en sevdiğim aktivitelerden biridir. Su sesi ve sevdiceğinin sesi muhteşem bir karışım

30 yaş üstü bekar kadın

Aradığını bulamamıştır yada bulduğunda umduğunu bulamamıştır. Evlenmek istemiyordur belki. çirkin olduğunu hiç sanmıyorum çünkü bütün çirkin kadınlar zaten evli. bütün evli kadınlar çirkindir demiyorum ama bütün çirkin kadınlar evlidir.

naneli omlete diş macunu koymak

Çok ilginç ve değişik olabilir. Acaba tarifini alabilirmiyim denemek istiyorum da

çalışan kadınların fuhuşa temel oluşturması

Çalışmayan kadının evde kendisini sessizce beklediğini sanan insancık. sessiz de olabilir. bilemedim şimdi

koronavirus

Artık fazlasıyla bıktıran bir hastalıktır.

dünya yuvarlaksa alttakiler neden düşmüyor

Üsttekiler alttakileri tutuyor bence ondan yoksa düşerdik/ler kesin.

kutu bira vs şişe bira

Şişe olsun. Ve mümkünse tuborg olanından.

zeytin meyve midir sebze midir

Meyve yada sebze olması farketmez. Benim en sevdiğimdir kendisi

kadınların dikkatini çekme yöntemleri

Öyle bir yöntem yok. ben olduğunu sanmıyorum.