bugün

entry'ler (252)

dolunay soysert

alternatif bir evrende evlenmek istediğim yegane kadın. maalesef bu evrende o şansı kaçırdık *

babanın ölmesi

Onu görmeyeli, kokusunu duymayalı tam 15 yıl oldu. Öldü bile diyemiyorum. O zamanlar 14-15 yaşlarında çocuktum ve ölümünün üstünden 6 sene psikolojik tedavi gördüm. Ama hala aklıma geldiğinde,mezarlık görüdüğümde, babalar gününde ve hiç görmediği eşime keşke babamda görse dediğim aileme baktığımda değil 14-15 yaşında 3 yaşında bir bebek gibi ağlarım. Bazen gözyaşları gözümden akar, bazen belli etmem içime akar. Elden gelen birşey yok. Seni çok seviyorum baba, çok özledim. Ben büyüdüm ve ben baba oldum. Umarım bir yerlerde bir şekilde bizleri ve torununu görüyorsundur. En azınan öyle düşünmeyi tercih ediyorum.

maldiv adaları

deniz seviyesinden en yüksek noktasının 2.3 metre olduğu için, halkının ileride küresel ısınmadan dolayı su altında kalacağından endişe ettiği ülke. ülke yöneticileri çözüm olarak suya gömülme riski olmayan bir ülke almak için para biriktirmeye başlamış. batmadan bir gitmek nasip olsa keşke. *

gote kas goz dovmesi yaptirmak

götü kollamak zorunda kalanların yaptırdığı caydırıcı dovmedir.
kadınlar yaptırdığında partnerinin en çok göz göze geldiği durumdur.

bu ulkeden nefret etmeyecegim sayin baskan

arap gırtlağına sahip, haber7'de meksika sınırı adlı programı sunan, kimine göre kişiliği çok iyi, kimine göre anında satıcı olan ama tüm bunlara rağmen şiirlerinde ki sivri dili ile birkaç ödül kazanmışlığı bulunan, ismail kılıçarslan'ın açık sözlüğünü gösteren oldukça cesur bir şiiri.
(bkz: amerika sen orospusun)

akbil

paran kadar gezdiren, öğrenci dostu, şekli yuvarlak olmasına rağmen çok delikanlı bir metal parçası.

sunay akın

hemen hemen her obje'nin tarihini anında anektodlarla anlatabilen. oyuncak sevdasını kurduğu müze ile taçlandırmış sohbeti keyifli, ancak uzun sürede baygınlık verebilen güzide insan.
(bkz: ayaklı ansiklopedi)

romans

son zamanlarda rağbet edilen oldukça iyi bir cep telefonu melodisi.
orjinalini http://www.youtube.com/watch?v=vdKpZY46jec izleyebilirsiniz.

daha da orjinalini meşhur "aware" filminde raj kapoor ve nergis söylüyor ama hareketli olanı verdiğim linktedir.

Edit: imla

counter strike oynarken sürekli kanas ı seçen ibne

muhtemelen sözü edilen ibnelerden biriyim. ama ne yapayım çok zevkli oluyor.

olası ilk türk uzay aracı isimleri

öz apollo

kedileri oldurup kanini icmek

gece 12'de mahallemizde arabada miyavlayan köfte satan bey amcanın, çocuklarının yaptıklarına inandığım eylem.

hacca giden ateist

maksat sadece gezmek olsun diyen kişidir.

komsuyu sevisirken gormek

yaklaşık oniki sene önce vuku bulmuş, kazara şahid olunmuş durumdur. olay şöyle gelişmekte.

Yer: misafir odası.

tıklım tıklım dolu ve neşeli sohbetlerle geçmektedir. o esnada içeriden gelmediği belli olan. "ahhh, uhhh, *ik beni" sesleri eşliğinde yatak sesi olduğu belli olan ritmik gıcırtılar odayı kaplar. o an herkes birbirine bakmakta ve kıpkırmızı suratlardan geçilmemektedir.

evin büyüğü ve ben sesin kaynağını aramaya çıktık. üst kata gittik ki o evde öğretmen emeklisi 55-56 yaşlarından bir amcanın oturduğunu biliyoruz. ama aklımıza arada bir gelen oğlunun eve geldiği ve iş üstünde olduğu geliyor. kapıyı çalıyoruz ama kapı kendi kendine açılıyor. belli ki kapanmamış. gelen giden olmayınca baba ve ben içeri korkak adımlarla giriyoruz. O esnada sesin yoğunlaştığı odaya, yatak odasına gidip kapıyı aralamamızla koskoca öğretmen emeklisi amcanın, 30-35 yaşlarındaki temizlikçisi ile şimdi bile aklımın almadığı bir pozisyonda yakaladık. ama artık eylemin en tatlı yerinde yakalamışız ki, ikisi de istiflerini bile bozamadılar, sadece baka kaldılar. 1-2 dakikalık durgunluğun ardından çift taraflı çığlıklar eşliğinde titreyen vücütları kendine geldi ve anında bizi kapıya koydular. daha sonra duydum ki emekli amcamız babadan özür dilemiş. ama durumu eve anlatmakta kararsız olan baba özürle yetinmeyip yatak odasını başka odaya taşımasını tembihlemiş.

gençtim ve o görüntü çok fazla etkilemişti beni. o zamana kadar o yaşlarda ki erkeklerin malzemeyi rafa kaldırdığını düşünen ben, o günden sonra temizlikçi sayesinde erkekliğe ilk adımlarımı seri halde atmış bulundum.

edit:yazım hatası

sabah kalkmanin zor gelmesi

uykuyu çok sevmememe rağmen sabah kalkmak tam bir eziyet. öyle bir tatlı huzur oluyor ki, değil yataktan kalkmak, göz kapaklarımı bile açmak zor geliyor. "ulan ne yapsam da işe geç gitsem?" teorileri arasında kimiz zaman başardığım, kimi zaman yüzüme, gözüme bulaştırdığım olmakla beraber bir keresinde sadece işe geç gideyim diye uyandıktan sonra elimi bilerek derin kesmişliğim vardır. canım acıdı mı? evet. değdi mi?, kesinlikle.

ekşi sözlük te yazmak için verilebilecekler

hamdi bey'in teklifinden sonra düşünebileceğim bir secenek.

göster amcalara pipini

daha çok yeni sünnet olmuş erkek çocuklarına ebeveynleri tarafından söylenen söz.

b- oğlum goster bakayim amcalara pipini
o- burada olmaz, odama geçmemiz lazım.
b- ne diyorsun oğlum sen, ne odası?
o- biz de çıkarttığımı kullanmak lazım. öyle kuru kuruya olmaz.

amcalar: he he he. görmesekte olur. anladık anlayacağımızı.
----------
b- oğlum goster bakayim amcalara pipini
o- korkarlar şimdi, hem pipi değil onun adı, hanımçivisi
b- !!
b- allah belanı versin senin

nuri alco ile icki icmek

tecavüzcü coşkun'la belgrad ormanına gitmeye benzer. uyanıksan sen kazanırsın, değilsen *ötü kaybedersin.

hulki cevizoğlu

izzettin cevizoğlu adında bana askerliği zehir eden bir kardeşi vardır. her ikisi de o zaman çok dua'mı aldılar.

bir erkeğe söylenebilecek en güzel söz

şimdiye kadar yaşadığım en iyi seksti.
(bkz: seks yalanları)

hiç zenci süper kahramanın olmaması

boyaması zor, çizimi oldukça uzuuuuuun sürdüğü için çizilememesidir.