bugün

yazacak birşey kalmış mıdır ki? sorusunu kendimize sorduktan sonra verebilecek olduklarınızı da avucunuzda sıkıca tutmanızı sağlayacak önermedir.
olmayana vermek daha güzel olsa gerektir. öyledir. dir... dir... dir...
tanım: başka bir sözlükte yazar olup, hali hazırdaki yazarlığın yetmemesi sonucunda ekşi sözlüğe yazar olmak için herşeyi yapmaya hazır olan yazarın verebilecekleri şeyleri yazan başlık.
(bkz: fantezine sokayim)
ayrıca
(bkz: sokarım ekşisine)
bir çok yazar ekşi sözlük yazarı olmayı bir nevi statü olarak gördüğünden g.tünü bile verir..* o denli insanların hayatı sözlük olmuş..
-günde birkaç yüz dakika
-göz sağlığını koruma çabasından ödün
-sosyalleşme çabasından ödün
-*elektrik ve adsl ücreti
-*hayata ara

vb...
50 bin!

(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
alsınlar, hatta alana üzerine bir de ulu hesabı veriyoruz.
eksi sozluk te yazabilmek icin;
uludag sozlukteki butun eksi sozluk yalakalarini eksi sozluge seve seve verebilirim.
sonra;
yazmasamda olur.
(bkz: bedenimi alabilirsin ama ruhumu asla) *
donanımhaberde zaten adam ayarı koymuş. bize laf düşmez.
http://forum.donanimhaber.com/m_12697959/tm.htm
"Üstüne mi veriyorsun 350 YTL'yi , bak o zaman düşünebilirim."
kullanilmis bir cift corap. (bkz: neden olmasin)
2 kilo pirinç .
uludağ sözlük'teki yazarlık hesabı.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmazmış) breh breh!.. lan lan lan denilecek hadise valla 350 ytl ha! ne bu sözlük uçuyomu bari. uçsa bile sevmem ben öyle uçan kaçan sözlüğü ne o öyle aa!hem öyle sozluk yazarı olmaz olsun olsa bile dışlansın.. bu gun accountu satan yarın sözlüğü satar. evvesli günü karıştırmıyayım ben. bu böyle uzaar gider..
ayrıca uçmayan bir sözlük için
(bkz: uludagsozluk com)
tırnak cakısı.
okuyunca koptugum gercek olduguna inanamadigim olay.. o accounta o parayi veren enayi ile bizzat tanismak isterim.*
tanım bulunamayan başlık. yok kasacam yapacam tanımı; ekşi sözlük sitesinde yazar olabilmek için, biçilecek maddi değerlerin, para birimi veya l.ö * olduğu gibi; arpa, mısır koçanı, inek veya yıllık hububat olarak değerlendirilmesi.

valla isteyen istediğini verir. dötünü bile vermek isteyene mani olmam, ama bazı şeyler idealdir ve internet çağında asosyal yapıların bu tip ideallerinin olması kaçınılmazdır. kimi ruhunu şeytana satar, kimi bir yazılıma. kimse karışamaz. ha gerçi o parayı verecek beyin, mütamadiyen 1 hafta içinde silik yiyecektir orası ayrı mesele. bu tip durumlar için;
(bkz: tüketici hakları)
(bkz: geri iade)
ulusözlüğü keşfetmemiş olmaktan korkan birinin rahatlıkla "neler vermezdim" diyebileceği durum.
(bkz: yapma canim yapma arkadasim)
entrylerim. *
bir adet genc parti oy pusulası.
herşeyi verebilecek olanlar vardır sanıyorum.
(bkz: göt)
sanal bir mertebeye gelmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. dedirten durum.
(bkz: yok artık)*
ekşi sözlük gibi sanal evrenin merkezi olmuş bir sözlükte yazabilmek için verilebileceklerdir. öyle ki google da arama yaptığınız çoğu terim olay gibi durumlarda karşınıza çıkan ilk 5 siteden biri kesinlikle ekşi sözlüktür, oranı parçası olmak da güzel olurdu diyen yazarların ekşi de yazmak için verebilecekleridir..

şahsen ben ekşi sözlüğe nickimi vermeye dünden razıyım, ama yazmak istemiyorum. nickimi alıp uludag sözlükte yazsınlar..
g*t

(bkz: tartı$ılır tabi)