bugün

dibe vurmaya müsait, alkolik, melankolik yengeç erkeklerini; koruma, kurtarma ve yaşatma faliyetleri çerçevesinde kurulduğu söylenen, dernektir.

başvuru formlarını bulmak sanılanın aksine çok kolaydır ...
bildiğiniz en izbe barın en izbe köşesine bakmanız yeterli olacaktır...
hiç olmadı normal bi bar köşesine geçip sabaha kadar içiniz. barı sahibiyle birlikte kapattığınızda da sizin yengeç olduğunuz hemen anlaşılacak ve elinize muhakkak bir başvuru formu tutuşturulacaktır.

efendim dernek faliyetleri içerisinde; izbe bar köşelerinde tek başına içen yengeç burcu erkeğini yaka paça çıkartıp laila ve reina gibi oynak eğlence mekanlarına (zorla) sokmak bile varmış.
adamlar daha ne yapsınlar deyip, yengeç erkeklerini derneğe üye olmaya bekliyoruz.
tüm yengeç erkeklerinin* destekleyeceğini düşündüğüm dernek. *
her zaman destekleyecegimiz oluşumdur. yengecsiz bir dunya dusunulemez.

(bkz: tüm yengeçler birleşsin)
bir süre sonra bunalıma girecek olan dernektir*. bu kadar yengeç bünyelerin bir araya getirilmesi sakıncalıdır. biz ayrı ayrı kişilikler, onları bir araya getirmeden terapi yapmaya çalışırken hem de... gerçekleşmesi halinde, bu bir soykırım olacaktır. birebir etüdler daha faydalıdır... *
(bkz: yengeç olmaktan gurur duyuyoruz)
çekingen yapılı ve yanlız takılmayı seven yengeç erkeklerini sosyal hayata dahil etmek için çabalayan dernektir.
boğa burcu kadınlarının elleri üzerinde yükselecek olan dernek!
(bkz: kendinizi yormayın)
(bkz: beni bırakın) (bkz: siz koşun)
böyle bir dernek sosyal hayatın kanayan bir yarasını saracak ve çok dua alacaktır.
(bkz: devlet kurtarsin)
başkanlığına adaylığımı koymak istediğim dernek. *
(bkz: ybekd)
bugunlerde yardimina ihtiyac duydugum dernek.
help me diyerek S o s yollamak istediğim dernektir.
''nerdesiniz?''
hamurlarında vardır ne yaparsan yap değiştiremezsin .
(bkz: beni tanıdılar sen kaç) (bkz: kurtarın beni)
(bkz: bu benim)**

şaka maka harbi melankolik ve alkolik, hele sevdiği kızla arası kötü ise dünya başına yıkıldı, sevgilisi ya dönecek ya bu adam ölecek.
toplu intihar olaylarının en çok yaşanacağı topluluk türüdür, hepiniz gelin bir araya birbirinizi bunalıma sokun sonra açın tüpü zehirlenip geberin.

not: boğuluyorum dernek, bunalıma girdim, acaip duygusalım yardım et.
bu günlerde çok işime yarayacak dernektir. bir hayat kurtarır yardım ederse.
yan yan yürüyerek ancak gelebildim.

her türlü desteğe hazır olduğum oluşumdur.

da neyden kurtarıyoruz lan biz birbirimizi, iki yengeç erkeği bir araya gelirse yapacakları beraber daha çok içip, daha melankolik hallere girmek değil midir. *
(bkz: yengeç burcu kadını bulma derneği)
yengeç dansı yaparak her yıl 1 ayı bayram sayacak dernektir.
kalabalıklar içinde yalnız yengeç erkeğinin, içindeki çocuğu uyandırarak en azından iki kişi olmalarını sağlayan dernektir.
kendileri değişemeyen insanlar olduğu için derneğe falan hiç gerek yoktur ben buyum diyen zihniyetleride buna kapalıdır.
dernek üyelerine yengeç burcu hanımefendisi dağıtılarak çözülecek durum.