bugün

Özenti aptal tiplerdir. Yılbaşında da hindi kesip, yemekten önce el ele tutuşup dua ederler.
normalde böyle şeylere takılmam ama geçen pazar cumhuriyet bayramımız olmasına rağmen bir grup soytarı cadılar bayramı kutluyordu. cidden acıdım bunlar nasıl insan böyle kendi kültürünü yok saymak doğru değil açık ve net.
yılın 364 günü yerilen gariban cadıları sevindirmek isteyen iyi kalpli türklerdir.
şunlara gelin de hazreti darwinin seneyi devriyesidir

birlikte arak içip ulu manituya ayin yapalım desen gelmezler.

tanım : belki de türk değillerdir mesela zenci türk olabilirler.
sıradan bir türk gibi depomin yerine asimile duydular salgılamış ve eylemlerinin taharetsiz mucidlerine hayran olmuş kişi tutarlılıkları.
Dorock XL gibi mekanlarda yapılan bu partide cadılar bayramı adı altında seks partisine geliyormuscasina eskortsumsu kostümler giyen bir çok kizcagizlarimiza rastlarsiniz.
insanlar eğleniyorsa benlik bi sorun yok.
ne bayramı olduğunun bir önemi yok, amaç eğlenmek.
şeker mi şaka mı?
S*ke sürülecek beyin yok yeni jenerasyon da.
Kurban bayramı kutlayanlar kadar özentidirler.
Onlardan biri benim galiba. Kutlamak derken makyaj veya kostümle çıkıp milleti korkutmaya çalışmıyorum veya şeker toplamıyorum. Eskiden metin2 oynardık cadılar bayramında falan çeşitli etkinlikler olurdu. Şimdi metin2 kalmadı ama steamde yine bol bol indirim oluyor. Hoşgeldin ya halloween demeyim ne deyim.
bağcılar'da ve gaziosmanpaşa'da oturmayan türklerdir.
Kurban Bayramına laf gelince katliam, Arap bayramı derler. Cadılar Bayramının çıkış sebebini bilmezler.

He pelinsu He göktürkler de Cadılar Bayramı kutlardı. kurban arap bayramı sen de haklısın.
Son bir kaç senedir ülkemizde gördüğümüz durumdur.

Genellikle cemiyet insanı diye bildiğimiz zengin işadamlarının baba parası yiyen çocuklarının, sanatçı dediğimiz kendi kültür şuurunu kaybetmiş bir güruhun yaptığı eylemdir.

Bir ulusa mal edilemez.

Neticede türkiye cumhuriyeti vatandaşı olması ne türk olduğuna ne de müslüman olduğuna bir delil değildir.
Amaçları o geceyi renkli geçirmek olan türklerdir.
bunlardaki beyni kuşa taksan, kendini kedi zannedip yerde uyur amk.
o değil de şeker ya da oyun.
gep gerizekalılardır. paskalya ve cadılar bayramı kutlamayı kendine farz bilir. ahmaklar