bugün

star tv'nin illüminati menşeili bir kanal olduğunu apaçık gözler önüne serer.

şaka bi yana güzel lan rengarenk.
alışmak zaman alacak ama güzel olmuş.
davut yıldızı olsa çok daha güzel duracak olan ve bu haliyle pek birşeye benzemeyen logodur..

davut yıldızını kimse israil'e mal etmesin..davut yıldızı evrensel bir semboldür ve çok da güzeldir..ancak tabii böyle bir logo kullansalar,denmeyen kalmazdı kendilerine..
türkiye'nin ilk özel televizyonunun logosunu değiştirmekle 80'lerin sonunda 90'ların başında çocuk olanların bütün anılarını alıp götürmüştür.

bizler star 1'de yayınlanan a takımıyla büyüdük.

bülent karpat'lı şampiyonlar ligi maçlarını ilk star 1'de izlemeye başladık.

macgyver izlerdik.

transformers unutulur mu hiç?

yılbaşı geceleri tam bir dansöz patlamasının yaşandığı bir kanaldı.

taş devri, tazmanya canavarı, tiny toons, laff-a-lympics vb. çizgi filmleriyle çocukluğumuza renk katmıştır, susam sokağına rakip olmuştur.
götümün fotosunu koysak daha güzel olabilirdi sanki.
(bkz: çok afedersin ama berbat olmuş) *
tarafımca beğenilmiş logo. tavus kuşlu cnbc e nin yıldızlısı.
Logoların birbilerini anımsatması iyi.
(bkz: popoma resim çizsem daha güzel olur)
bir kuyruklu yıldızın atmosfer üstü süper sonic uçaklar tarafından çevrelenmesini bütün dünyanın gözünün kulağının bu olayda bu noktada olduğunu anlatmaya çalışan şuan ki türkiye şartları için çok ilerde olan bir logo olmuş. ama geleceğe bakmak gerek.
başlık görüldüğü anda star tv'yi açtıran, görülemeyince uzaktan kumandada f5 tuşunu aratan logodur.
ntv'ye satıldığı için hiç bir zaman olmayacak logo.
(bkz: alin sunu gozumun onunden)
star bana ilk darbeyi logonun rengini maviden kırmızıya çevirmesiyle vurmuştu zaten. çocukluk anılarım yatıyo lan o logoda. yeni logo da bi şeyime benzememiş affedersiniz.
çakma show tv logosuna benzemektedir. bu ne lan? olmamış. otur. sıfır.
olmamış.
show tv'nin logosunu hatırlatıyor.
eskisi çok daha güzeldi. çakma show olmuş sanki.
içine edilmiş hani...
böyle logo mu olur babam afedersin.
"biz star tv ile büyüdük bize bunu nasıl yaparlar ühhüüü" diye ağlayan insanlar türetmiş bu logo. kafanız iyi mi la, embesil misiniz amk. geçmişinde bu kanalın interstar var onu geç teleon var. bir kişi var mı ağlayıp zırlayan. hem yeni logo malum özgün yıldız işaretlerini dahi koruyor gördüğüm kadarıyla. sorun ne o zaman. ayrıca benim eski logo ya da yeni logoyla ne işim olur. kaldı ki ben zaten star tv den nefret ederim. ne anlatıyorum o halde ben ya la, banane amk.
aşırı derecede iğrenç bir logodur efenim...
alışması, ''çokkkkkkkkkkkkkk'' uzun yıllar alacaktır...
yazıda "muhtemel" olarak belirtilen yeni logo. Tahminen eleştirilere göre hareket edecekler. Yılbaşında değişeceğini göz önüne alırsak bir kamuoyu yoklaması gibi duruyor. Ben pek beğenmedim açıkçası.
fazla ibnedir. steve jobs'un ilk macintosh imlecini gördüğünde verdiği tepkiyi hatırlarsak. bu ne lan? böyle logoyu yeminle çad ulusal televizyonu kullanmaz.
Oturaklı ve klas durmayan logodur. Belki de alışmadığımızdan.
en çok logo değiştiren kanal olma konusunda bir adım daha öne çıkmıştır bu hamlesiyle.
yeni logo ile çok şey anlatılıyor sanki. yıldız, komünizmi ve direnişi, renklerin tonları ve geçişleri eş cinselliği anlatıyor gibi efendim. *
güncel Önemli Başlıklar