bugün

entry'ler (63)

insanı yıkan iki kelime

Araban yaniyor.

evinde reyting ölçüm cihazı olanlara açık mektup

parası neyse toplayıp verelim de şu türkün uzayla imtihanını sakın açmayın da yayından kaldırılsın. cinnet sebebi resmen.

her türk erkeğinin çekmesi gereken şeyler

of çeker.

doğum günü ve evlenme yıldönümü 14 şubata gelen eş

tüm önemli günleri bir çırpıda bitirip bir yıl mutlu huzurlu tasasız yaşayabilmemizi sağlayan eşdir.

800 lira maaşla iphone alan insan

kredi kartı sayesinde almış olup ödeyemeyince gazetelerin ikinci sayfasını süslemeye aday olan sahsiyetdir.

cumaya gitmeyen yazar

cuma namazı saatlerinde çalışmakta olan yazardır.

love me back

bu şarkıyla kesin birinciyiz ama sondan.

fetih 1453

öncelikle bu film konusu ve yapılış amacı bakımından çok değerli bi öneme sahip bir filmdir yalnız amacına ulaşabilmiş midir ya da ulaşabilir mi bu meçhuldür. çünkü filmin yapılış süreci yaklaşık iki yıl sürmüştür ve bu süreçte filmin tanıtımı reklamı çok iyi yapılmıştır. filmin tarihimizdeki çok önemli bir kesiti anlatması insanları daha da sabırsızlandırmıştır. ancak bu film benim beklentimin altında kalmıştır tabi bu benim görüşüm çünkü filimde bir çok eksiklik vardır öncelikle oyuncu kadrosu seçimi son derece başarısız fatih sultan Mehmet han bence daha güçlü kuvvetli baktığı zaman yeri titreten bir adam olmalıydı. Ulubatlı uzun Hasan diye koydukları arka sokaklar dizisindeki Murat a benzer bir adamı alıp olduğu gibi koymuşlar ve bunlar filmin en tepesindeki isimler gerisini siz düşünün. 3 saatlik filmin 2 saat 55 dakikası sadece istanbulu nasıl fetih edemediğimizi gösteriyor filmin son 5 dakikası fetih etmiş oluyoruz. bence bu film benim gözümde belgeselden öte geçemez çünkü profesyönellikden çok uzak. bu filmin adı fetih 1453 ise ecdadımın çağ kapatıp çağ açtığı bir filmse baştan sonra bu filmi izlerken tüylerimin diken diken olması lazım ama olmadı bu film çekilirken tarihçi profesörler değil de savaş filmi üzerine deneyimli birinden yardım alınsaydı belgesel tadı vermezdi. elin yabancısı 300 spartalı,cesur yürek,truva vb. filmleri bize sevdirebiliyorlar ama biz bu filmi türkiye dışında kime izlettirebileceğiz bunu sormak lazım. fazla acımasız da olmayalım ortada bir emek var harcanan bir para var ama daha iyisi olabilirdi.

dünyanın en güzel kokuları

bir haftalık çorap kokusu.

facebook hesabında 250 online kişi bulunan insan

toplamda 2000 arkadaşı ekli olan kişidir.

sevilen kötü karakterler

adolf hitler.yahudilerden sabun yapmış olup ''gün gelecek öldürmediğim her yahudi için arkamdan küfredeceksiniz.''demisdir.

dünyanın en iyi üçlüsü

mahzar fuat ôzkan.

bir kızı sinirinden hoplatacak erkek sözleri

yüzüne bu kadar boyayı neden sürdün.

uludağ sözlük mobil sorunları

çözülmesini sabırla beklediğiz sorunlardır.

kısa boylu sıska geri zekalı parasız çirkin erkek

aynı model bi kız bulursa ömrünün sonuna kadar mutlu mesut yaşayabilecek erkekdir.

ezel

keşke bitmeseydi televizyonda izlenebilecek bişey kalmadı dememe sebep olan dizidir.

türkiye deki en iyi 2 komedyen

eddy ve büdü.

israfil suru üflediği anda söylenecek ilk sözler

eşhedü en la ilaha illallah ve eşhedü enne muhammedin abdühü ve resulu.

dünyanın en kısa hikayesi

veni vidi vici.

hepimiz ermeniyiz

hepimiz ermeniyiz diyenlere mustafa kemal atatürkün sözlerini hediye ediyorum''ne mutlu türküm diyene''.