bugün

entry'ler (9)

teemo

mainim olan bıcırık. heryere gider jungle dışında, attack speedsiz full ap kasması çok zevklidir adam yarı canda tf den çıkıp ölüyo falan, oynaması müthiş zevklidir efenim

league of legends

westte 400 küsür winlik bir hesabımın olduğu oyun. arkadaş ben birşeyi anlamıyorum, 800 winlik hesabı olan arkadaşımla oynuyorum hep yani gelen adamlar 400-800 win arası yani istisnalar dışında adamların win sayısı benden fazla. bu arkadaşlar nasıl bu kadar noob olabiliyo anlamıyorum solo topta hem farm hem kill kasıyorum ulan bir bota iniyim de gang geliyim diyorum iniyorum aşağı gange giriyorum adc beni critleye critleye kesiyor. daha yeni black cleaver bitirmişim adam infinity ile phantom tamamlamış. bu yüzden arada oyunu oynayasım gelmiyor gidiyorum lotro giriyorum miss

ibrahim ethem hacıosmanoğlu

her konuşmasını izlerken topuğuma sıkılcakmış gibi hissetmemi sağlayan kulüp başkanı.

sözcü

annemin ve babamın okuduğu benim sadece spor sayfasına baktığım gazete mi kağıt israfı mı belli olmayan şey. gezi parkı olayları sırasında eylemcilere iyi görünmek için bütün diğer kemalist yayın kuruşları gibi kendilerine solcu ve devrimci havası vermiş rte iktidarına ordan vurmuştu. nitekim olaylar bittikten sonra gene ulusalcı kişiliğine bürünmüş, bu sabahki manşetiyle de ne kadar barış karşıtı bir gazete olduğunu göstermiştir. arkadaşlar hergün dağda pkk'yla dağda çatışıyor ya emekleri boşa gitsin istemiyorlar.

fenerbahçe ye 2 artı 1 yıl men cezası verilmesi

olması gerekendir. yıllardır türk futbolunu katleden aziz yıldırım adlı şerefsizin ne olduğunu anlıyacak taraftarı en sonunda.

pro evolution soccer 2013

bu oyunu insanlar hala nasıl oynuyor anlamıyorum, top adamın ayağına yapışıyor adeta ve adam arkası kaleye dönük saçma bir pozisyonda vurup rahat goller atabiliyor.

kadir isimli olanların genelde göt olması

göt kadir denince oluşan ahenkle akla gelmiş olması muhtemel önermedir.

sözlükçülerin bindiği en lüks bisiklet markaları

bisiklet kullanmayı bilmiyorum diye cevaplandırabileceğim ankettir.

ethem sarısülük kendi ölümüne sebebiyet vermiştir

ancak vicdanı olmayan veya görüntüleri izlememiş biri tarafın getirilebilecek önermedir. arkadaşım orada polis birini tekmelemek için öne geçiyor ve birden kalabalığın önünde buluyor kendini, panikliyor ve silahını dengesizce tutarak 3 kere ateşliyor ve 3. el ne yazık ki ethem sarısülük'ü şehit eden ateş. ayrıca silah istemsizce 3 kere patlar mı?