bugün

entry'ler (227)

erkekleri çekici yapan detaylar

az konuşması ve ses tonu.

fatmagül ün suçu ne

geçmiş olsun..o ne güzel bir gülüştü fatmagül..güzel bir bölümdü sade,net ve neticeli..sakız gibi uzatmadılar bakalım bundan sonra neler olacak.
buradan o tipleri geçtim mustafa ya çemkirmek istiyordum ama o zaten yeterince kapak yedi.
meltem'e de helal olsun ne kadar adil bir kadınmış mustafa'dan daha erkek..güzel insan vural kalkınca neler olacak bak bunu kestiremiyorum.

o değil de bir kerim bir balıkçı böyle açık yürekli erkeklerin olduğu bir dünya var mı?? yoksa biz kurgu izlemeye devam mı edelim?

10 nisan 2011 galatasaray trabzonspor maçı

Galatasaray ve 75.dakika sendromu..

18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı

Sırf ezik bünye Kazım'a kapak olması açısından saldır Fenerbahçe..

özdemir asaf

Uyku adı altında beni yoklarsa ölüm.
Ki ben tüm uykuları hep uyanıkken gördüm..
Neden mi ben kendimin sorardım adlarını?
Anlasınlar diyedir, ben nasıl, nerde öldüm.

aşk tesadüfleri sever

Şu filmi beğenmekle beraber facebook gençliği sayesinde itici bulmaya başladım şaka gibi!! Popüler kültür düşmanıyım evet..

av mevsimi

Senaryosu ters köşeye yatırmıyor buna rağmen güzel bir film olmuş.Cem Yılmaz mükemmel bir oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtlamış.Açıkçası flmin en sürpriz sahnesi ona yazılan sondu.Onun dışında katil battal diyebiliyorsun ama organ olayını işin içine katmaları fena olmamış..O meşhur hayde sahnesi sinemadaki ses sistemiyle gerçekten izlenmeye değer.Melisa Sözen normalde beğendiğim bir oyuncudur ama morg sahnesinde daga çarpıcı tepkiler vermesini beklerdim.Çünkü olayların gelişimine katkısı az da olsa var.Filmin en tahmin edilemeyecek kısmı Cem Yılmaz'ın ani baskını ve sonrasında gelişen olaylardı.Ve son olarak Çetin Tekindor bu ülkenin yetiştirdiği nadir-oyuncu-lardan biridir..Bunu bir kez daha gördük.Şener Şen'i zaten saymıyorum bile..Ama bu filmde Çetin Tekindor özellikle son sahnelerdeki bakışları,tavırları..gerçekten müthişti.

küçük kadınlar

Bu dizinini Jenerik müziği beni kahkaha krizine sokmaktadır..Ben nasıl büyüdümmmm.. üühühüühh

xavi hernandez

Xavi: "Zidane olağanüstüydü. Topu tutardı ve ondan kapabileceğinizi düşünürdünüz. Ancak siz hamle yaptığınızda çoktan sizi alt etmiş olurdu. 90'larda çok iyiydi ancak 2000'lerde de üst düzeyde kalmayı başarmıştı."

Ben seni hayran olduğun o adama bile değişmem.

önder sav

yar saçların lüle lüle önder sana güle güle...geç bile kalındı gelişmeleri merakla bekliyoruz..

beren saat

ağlamayı beceremeyen iyi oyuncu..çok geliştirdi oyunculuğunu fakat ağlarken o ses tonunu bir türlü ayarlayamıyor..bundan banamıne? evet yav banane..

en berbat türk dizisi

akasya durağı..
selena..

yahşi cazibe

yazın en komik dizisi..cazibe karakterini oynayan bayanı al biblo gibi koy vitrinine.. bu kadar tatlılık,sempatiklik olamaz..hakan yılmaz'a zaten söz yok..uzun ömürlü olmasını diliyorum..

küçük sırlar

bu dizi için yorum bile yapmak yersiz ama..
bir şeyi söylemeden edemeyeceğim... bence bunlar ne yaptıklarını bile bilmiyorlar.. gerçek blair'i düşünüyorum da şimdi bu dizideki konuşma özürlü ayşegül mü yoksa çakma serena'nın yakın arkadaşı bunalım arzu mu?.hangisi blair? şimdi bu blair ablamız aslında özgüven sorunu yaşasa da dışarıya karşı gayet havalı bir tip gibi duruyordu.yani ayşegül gibi ama arzu gibi de aynı zmanda... eeee nasıl oluyor bu şimdi.?. bu ayşegülle çakma serena yakınlaşırsa o zaman he derim blair bu... e o zman arzu kişisi kim?

tamam sustum..

islam ile alay eden insanlar

bu sözlükte bolca bulunan insancık tipidir..

17 haziran 2010 arjantin güney kore maçı

(bkz: lionel messi)

lise yıllarını hatırlatan şarkılar

duman-seni kendime sakladım

direct- affet nefret ettim senden..

nihal yalçın

çok ama çok sempatik bir kadın.. beyaz'da izledim ve emin oldum kesinlikle.. o nasıl bir rahatlık,hazır cevaplılıktır.. çok da eğelenceli.. hoş bir akşam yaşattı bizlere bir ara beyaz da koptu o bile bu kadar eğlenceli birini beklemiyordu sanırım.. özellikle tacizci muhabbeti kopardı beni..bu kadar doğal bir oyuncu uzun zamandır görmedim.

müslümanlığa gerçek din denmesi

allah katında tek din islamdır çünkü son dindir.. eğer hristyanlık ya da yahudilik geçerli olabilseydi ve bozulmasaydı zaten kuran-ı kerim inmezdi.umarım bu gerçek bazı beyinciklere girebilir.

yıldız asyalı

şu son katıldığı yarışma programında kendisini rezil etmektedir..